Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Aguuula mnie dr na zaparcia syrop kazal kupic duphalac-dla ciezarnych ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu bardzo mi przykro. Mi też udało się za pierwszym razem a teraz czekam na nasz mały cud i odliczam już dni do rozwiązania. Co do zero alkoholu to mój tak ok tygodnia nic nie pił a wcześniej mocno miał ograniczone max 1 piwo. Tak robiliśmy przed iui i przed ivf. Powodzenia kochane jutro i milej niedzieli życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia a Ty na recepcie miałaś tylko napisane utrogestan czy coś jeszcze bo z tego co czytałam jest utrogestan 100 i 200 jaki Ty masz ? Czy w aptece mówiłaś ze chcesz dopochwowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Madzia" , Tobie zamrozili zarodek w trzeciej dobie 4b , a czy wiesz jakiej klasy zarodek Ci podali po rozmrożeniu ? Czy czekali z podaniem zarodka , żeby sprawdzić czy podjął podziały po rozmrożeniu , czy podali Ci "wielkie niewiadome" (żeby tylko skasować pieniądze za transfer)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu. .właśnie myślałam że zarodek rozmroza dzień wcześniej ale nie rozmrozili go rano i podali...nic o nim nie wiem :// coraz bardziej mnie wq..transfer miał robić dr Mercik okazało się ze robi go jakąś nowicjuszka :/// Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Czesc dziewczyny :) Juz Wam pisze co u mnie a w zasadzie co u nas slychac :) 15 kwietnia urodzilam moje synusia :) Porod zaczol sie od skurczy samoczynnie ale skonczylo sie na cc. Maly wazy 3150 i 52cm. Wszystko jest dobrze po 3 dniach do domku poszlismy i caly tamten tydzien sie poznawalismy. Przepraszam Baska bo sie o mnie widze ze pytalas ze nieodpisalam ale czasu i sily bylo brak :) Zobaczysz juz na dniach kochana jak to bedzie. Jak ty sie czujesz pod sam koniec? A co tam u innych przyszlych mamusiek slychac? Iza czemu sie tyle nieoddzywasz? Gratuluje nowym przyszlym namusiom :) Przeczytalam do tylu forum ale nietak dokladnie bo mialam zalele chyba z 15 str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen gratulacje :)) jak się czujesz? wszystko ok maluszkiem? jak ma na imię? super że już masz swoje szczęście przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze rozmrozili rano i do czasu transferu kiz widzieli ze ruszyl. Dziewczyny dlaczego nie pytacie o nic? Pytajcie, to wasze prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen gratuluję synka! :) Madziu bardzo mi przykro :( Nawet nie wiedziałam że dziś betowałaś... Kto Ci robił transfer skoro nie dr M? Musieli go rozmrozić zanim Ci podali, pytałam sie dr M i mówił, że jakby nie przeżył rozmrażania to by odwołali transfer, a zaczęli rozmrażać rano przed transferem. Ja muszę jeszcze czekać z betą do pt, ale jestem niemal pewna, że nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula, no wiesz :P Muszę sie niestety już nastawić na 0, bo w pt będzie znowu czarna rozpacz. Wolę się tak nastawić, niż jak ostatnio, oczekiwać ciąży i bęc obuchem w głowę :/ Aguuula, ja bardzo polecam na zaparcia czerwoną herbatę Pu-erh, ale nie ekspresową, tylko specjalną oryginalną chińską, którą kupuje się w sklepach ze zdrową żywnością, zielarskich. Ma formę sprasowanych kosteczek, jak maggi, zalewa się jedną i zaparza w czajniczku i pije min. 1 szklankę dziennie, bez żadnych dodatków, cukru itp. Nie powala smakiem, ale jest bardzo skuteczna, wiele lat mamy z mamą problemy z zaparciami i tylko ona nam pozwala regularnie się wypróżniać, a poza tym działa też odchudzająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu po utrogestan wysłałam mamę i niewiem jaki to recepte wypisał mi dr M i tez nic poza nazwa nie pisało.Madziu bardzo mi przykro MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita- rozumiem ale ja i tak trzymam kciuki :) czesto tak jest ze nastawienie inne a tu bęc! Pozytywne wiadomosci. :) Ja postanowiłam ze nie bede sie niczego doszukiwac i miec wielką nadzieję. Co będzie to będzie aczkolwiek staram sie wierzyc ze sie uda. Pozdrawiam! I dzieki za radę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia a to TY byłaś dzisiaj na becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn którym się udało. Mowilyscie lekarzowi do którego chodzilyscie w ciazy, że dziecko zostało poczęte drogą in vitro? W szpitalu też to zglaszaliscie? Jak nie mowilyscie to za jaki dzień przyjmowalyscie ostatnią miesiączkę -1ds?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu przetłumaczyłam napis na opakowaniu utrogestan :kapsułki do podawania doustnego lub dopochwowego czyli bierzesz jak chcesz a właściwie jak lekarz zaleci.Zapytaj jutro na punkcji życzę Ci powodzenia MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mabo :* masz jutro wizyte? czy od razu na punkcje we wtorek przyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadze ciaze u dr Janosz. Jej powiedzialam ze ciaza jet po ivf Nikogo wiecej wtajemniczac nie bede. Mieszkam w miescie powiatowym gdzie informacje rozchodza sie z predkoscia swiatla. A do tego pracuje w szpitalu wiec wszycy mnie znaja. A nie uwazam zeby komus bylo potrzebne wiedziec ze dzieci mam dzieki ivf. Tak samo nie tlumaczylam sie z jakiej pozycji mam corke. Moja sprawa. W karcie ciazy nie mam napisane ze ciaza po ivf. Mialam protokol dlugi. Wiec 1 dzien cyklu mam wyliczony nastepujaco. Od dnia punkcji doliczasz 14 dni. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Aniu dziś biorę 2 razy gonapeptyl na pęknięcie I we wtorek punkcja.Madziu a jak ty wiesz ze się nie udało robiłaś betę który to dpt? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia- progesteron nastepnego dnia po punkcji sie juz bierze. Ja bralam od piatku i w sobote przed transferem rano tez no i kontynuacja. Aniu nic lepiej. Masakra jakas. Jutro ide po syrop ktory tu mi Kaska poleciła. Na wieczor jeszcze napiję się kefiru choc watpię bo nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×