Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia2100

Ratunku lata lecą i ciągle ta samotnosc

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Ale z Ciebie jest tępy prawiczek - psycholek :P. Dla dojrzałych ludzi, seks nie jest celem, ale częścią relacji :). Nie każdy flirt prowadzi do seksu. Rzeczywiście potrafiłbym wmasować olejek w plecy sympatycznej, choć mało mi znanej kobiety i przegadać z nią, całą noc w łóżku :), przy dobrej muzyce i mrugających do nas świecach. Sadzę, że tematów do rozmowy wystarczyłoby nam, na niejedną noc :). Taki prawiczek jak Ty, nigdy tego nie zrozumie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia działa działa wracaj tu do nas. Myslałas ze co stare panny robią w sobotę wieczorem? Niestety ale nam zostało karmienia kota i pisanie na kafe wiec jesteśmy tu i będziemy także wpadaj do nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
16:29 Kafeanna To mamy podobnie,tylko mój związek był krótszy.Kurcze mówisz 10lat i sie posypało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 latku ale kogo ty chcesz oszukać? ten olejek i świece i masaż to niby czemu ma służyć? naiwniary szukasz co się złapie na takie bajeczki? Nie ze mną te numery już znam się na tych metodach takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia2100 dziś ...Wow, widzę że topik "dziala"... Jak napiszesz, że się do naszej pidżama-party przyłączasz, to prawiczek dzisiaj nie zaśnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
Nie mam kota :( Ale fakt jestem Stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze wielbiciel mocnych wrażeń z tego naszego 40latka, marzy się mu trójkącik. Niezły jest:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...40 latku ale kogo ty chcesz oszukać?... Ciebie głąbusiu :P. x ...ten olejek i świece i masaż to niby czemu ma służyć?.. Poprawie nastroju :). Nie odróżniasz świata wirtualnego, od rzeczywistego ? x ...naiwniary szukasz co się złapie na takie bajeczki?... Wszyscy lubimy bajeczki :). x ...Nie ze mną te numery już znam się na tych metodach takich jak ty... Androfobię można wprawdzie leczyć, ale nie zawsze wyniki są zadowalające :P. Ciebie do swojego łóżka nie zapraszam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeannaa
Natalia2100 dziś - Prawie 10... Mam nauczkę na przyszłość :) Mam podobne doświadczenia, jak Twoje z pierwszej strony, też jestem osobą otwartą na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic, co ludzkie nie jest mi obce :P. Tobie marzy się seksualny trójkącik, a ja pomyślałem, że takie pidżama-party we troje, wcale głupie nie jest :). Jedna dziewczyna, będzie drugą pilnować, a wygłupiać będzie się można bez ograniczeń :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
Kafeanna i jak sobie radzisz na codzień? Ja mam mieszane uczucia.Czasem myślę,ze jeszcze kogoś wolnego szczęśliwie spotkam i Nie będzie to uczucie tylko jednostronne a czasem ze nie.Że w końcu ssmotna38latka to może coś dziwnego.Skoro tyle lat nie zdołała nic stworzyć. Na ogół staram się myśleć pozytywnie ,ale czasem taki stan dosyć przygniata-ciągle sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeannaa
Na co dzień mam dużo więcej problemów niż samotność. Gdybym nie była sama, na pewno byłoby mi łatwiej sobie z nimi poradzić. Na razie moim priorytetem jest znalezienie pracy, za którą będę się w stanie utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
20:12 Aha. No tak są różne problemy.W sumie każdy ma coś "swojego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeanna a czemu wam nie wyszło? Ja także jestem po prawie 10 letnim związku widzę że mamy tu podobną historię uczuciową. Dziś z perpektywy czasu uważam że to był straszny błąd, trzeba było brac slub rodzić dzieci , brac kredyt jak inni a my nie wiem czemu to tak odwlekaliśmy. Ten związek zabrał całą moją młodość, straszna głupota to była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeannaa
gość dziś Myślę, że związałam się z niewłaściwą, nie nadającą się do związku osobą. Pochodzę z rodziny rozbitej i właściwie całe życie, aż do zeszłego roku, miałam bardzo małe wymagania wobec ludzi. W związku z czym nie byłam szanowana ani w pracy, ani w związku. Ale już z tym skończyłam :) Mój partner sam nie wiedział, czego chciał, a na koniec mnie zdradził i zostawił. Następnie chciał wrócić, ale się nie zgodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
Kafeanna-to moja historia z wyjątkiem zdrady i z krótszym stażem.Nawet wymagania mialam podobne-a praktycznie żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia2100 dziś ...Kafeanna-to moja historia z wyjątkiem zdrady i z krótszym stażem.Nawet wymagania mialam podobne-a praktycznie żadne... Może tutaj tkwi problem ? Ja nawet na pidżama-party miałbym jakieś wymagania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeannaa
gość dziś - mi się wydaje, że na pewno po części tu tkwi problem :) Bo normalny człowiek już znacznie wcześniej dałby partnerowi ultimatum, że albo się postara, albo odchodzę. A ja czekałam, rozumiejąc, wybaczając i dając czas na zmianę, aż to partner doszedł do wniosku, że wolałby kogoś fajniejszego - i on nie próbował mnie rozumieć, wybaczać ani czekać na poprawę :) A w temacie pracy macie jakieś pomysły? Bo również wydaje mi się, że jestem operatywna, ale tu też nie mam sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
Tak to był problem 'ten praktyczny brak wymagan.Teraz jestem inna. A niestetyAle na nikogo nie moge trafić.Albo trafiam i jest zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
Kafeanna-zależy jaks praca,w jakiej dziedzinie,jakie masz doświadczenie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez dziewczyny nie miałam jakiś wymagań, nie naciskałam, tak sobie czekałam spokojnie przez 10 lat. A to okazuje się ze jest błędem, inne dziewczyny nigdy by nie pozwoliły sobie na tak długi związek bez zobowiązan i myslę ze tu ten brak oczekiwań i to ze nie powiedziałyśmy swoim partnerom po 4 latach czego chcemy to był nasz błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;20 Dokładnie nie warto wchodzić w zwiazek z rozwodnikiem, miałam rozwodnika ,chciałam mieć dziecko ,rodzinę ale miał swoje dzieci z 1 związku i miał w d***e żebym ja była spełniona.Chodziło mu tylko o bzykanko, a ja marzyłam by zaciążyć i cio na końcu się roztalismy, egoista w huj, nawet mi nigdy nic nie kupił .Odradzam dziewczyny rozwodników. Zaluje ze z rozwodnikiem byłam i nie powie ze chodzi mu o seks bez zobowiązań a ja głupia bujałam w obłokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeannaa
Natalia, mam kilka zawodów, problem w tym, że w żadnym z nich nie jestem wysokiej klasy specjalistą. A w moim regionie jest dość małe bezrobocie, ale i niskie pensje, a większość ogłoszeń dotyczy sprzedaży i call center i jest to praca na prowizji. Potrzebuję 2000-2500 netto i rozważałam nawet pracę fizyczną, bo jest lepiej płatna, niż umysłowa, ale tu z kolei proponowali mi bezpłatne dni próbne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
Jak nasz kilka zawodów to już coś.A długo już szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:35 Tez byłam z rozwodnikiem i tez opowiadał mi bajeczki że marzy o załozeniu rodziny i slubie a potem minął rok dwa a tu cisza w temacie a jak podpytałam go to okazało się że jemu tak jest dobrze. Im chodzi tylko o związek i seks bez zobowiązań i oni bardzo często szukają kobiet po 30-tce bo tylko taka da im szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robią samotne 30stki wieczorami jak widzę , że nie wychodzą wcale nigdy . ciekawi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmią kota i siedzą na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...i cio na końcu się roztalismy, egoista w ch*j, nawet mi nigdy nic nie kupił .Odradzam dziewczyny rozwodników... Jak już dawać d_py, to tylko za konkretną kasę lub konkretne zakupy z galerii. Już jako galerianka do takiego wniosku doszłaś. x ...a ja głupia bujałam w obłokach... Głupa i na dodatek wyobraźni pozbawiona :(. Istnieje tylko to "cio" ona widziała, a cała reszta jest ch_j ją obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeannaa
Niecałe 3 miesiące. Byłam na kilku rozmowach, ale jak do tej pory znalazłam tylko 2 prace dorywcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Im chodzi tylko o związek i seks bez zobowiązań i oni bardzo często szukają kobiet po 30-tce bo tylko taka da im szansę... Tacy szukają zdesperowanych kretynek w każdym wieku, które nie rozumieją nawet, że każdy związek, to jakieś zobowiązanie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×