Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam żone i syna a zakochałem się w swojej pracownicy

Polecane posty

Gość gość
Uczepły sie prukwy ze dziewczyna ma (olaboga!) 29 lat, to jej nie wypada być nieśmiałą, roztrzepaną czy nawet troche dziecinną :D Śmieszne kwoki zaraz jajo zniosą ze strachu ze moze stary juz poczuł mięte i oglada sie za młodszą ciekawszą i ładniejszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie jesteście jak but!:o można mieć i 60 lat i być dziecinną. Znam panie przed 60 infantylne i dziecinne bardziej niż współczesne 18nastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co proszę? prukwy? to ty tu jesteś starą i żałosną prukwą. To normalne, że facet zawyża wiek, sam tak robię jak coś tu piszę, by mi właśnie prukwy nie pisały, że jestem pedofilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą ciekawe co autor napisze, o ile się zjawi. Niech rozwieje wszelkie nasze wątpliwości i odpowie na WSZYSTKIE pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie głupie, są tu też faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dziewczyna jest w wieku studenckim, tylko takie są "swieze";, dziecinne..to pociąga, ale z tą "świeżą " tez przyjdzie rutyna.. nie wiem , kiedy faceci zaczną myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marchewka
autorze a gdybyś wiedział, że pracownica czuje to samo co ty , co byś zrobił? zostawiłbyś żonę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dysiulkas
Mam podobna sytuacje tylko jestem kobieta. Mam meza i syna a zafascynowal mnie inny facet. To taka silna chemia, sympatia, fascynacja. Mam wrazenie, ze spotkalam bratnia dusze, prawdziwego przyjaciela na cale zycie. To nie mija od roku. Meza nie mam zamiaru zdradzac, bo nadal go kocham, ale ciagle szukam kontaktu z tym drugim chociaz zeby mu powiedziec czesc. Tez nic nie moge z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawyżyłem jej wieku ma 29 lat lat...Ale nikt w to nie wierzy,nie wygląda ani nie zachowuje się na tyle. Też nie wierzyłem ,że ma tyle lat..Z wyglądu dałbym jej 23... musiałem az sprawdzić w kadrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O autorze jesteś. Odpowiedz na resztę pytań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowujesz się troche jak c***a, albo ru/chasz albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość marchewka dziś autorze a gdybyś wiedział, że pracownica czuje to samo co ty , co byś zrobił? zostawiłbyś żonę Nie zostawiłbym bym żony...Nie ryzykowałbym utraty pracy.To korporacja,jesliby to wyszło wyrzuciliby mnie.Mam syna 7 letniego nie zostawiłbym go,żone kocham...Inaczej to bardziej przywiazanie ale jest dla mnie wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fascynacja trwa pół roku... Wpis o snach erotycznych to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zostawil by. Zauroczyl sie,co sie sprowadza tak na prawde do checi przelecenia. Pare razy by poszli do lozka i by mu przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marchewka
pół roku to sporo, skoro nic z tym tak długo nie zrobiłeś to pewnie nie długo ci przejdzie autorze.... autorze a myślisz ze pracownica wie ze czujesz do niej mięte? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym o sobie czytala. Tez szef,tez chemia,tez zajety tyle ,ze nie zona. Poczatkowo silnie bylo to widac,ale teraz odpuscil,raczej mnie unika,ale tez zachowuje jak kumpel. Poczekaj, samo minie,wypali sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie stare kwoki pisza to samo ze jesteś p***bny itd bo maja swiadomosc ze są na takiej samej pozycji jak twoja zona. Są zużyte imaz nie patrzy na nie jak na kobiety tylko jak na matki ich dzieci ;) smutne... A dziewczyna nie jest ni czemu winna ona go nawet nie prowokuje! Myślę ze to zupełnie normalne ze się zauroczyles młodszą i ladniejsza. Zona to przezytek. Jeśli juz jej nie kochasz to dostaw ja gdybyś ja tak szczerze kochał nie widzialbys świata poza nią. taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyz prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marchewka
ja też mam wrażenie , że pisze to mój szef. emocje te same. tyle , że on nie ma żony i dzieci ale jest zajęty... też mam nadzieje ze mi ta fascynacja szybko minie i jemu też. chociaż jemu już chyba mineła bo unika mnie teraz i już nie rozmawiamy i nie śmiejemy się tak jak kiedyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normaly kolej rzeczy,musi minac. Chemia,zauroczenie pojawia sie zeby dwoje ludzi moglo sie zwiazac i pojawia sie milosc...albo nie:). Jesli nic z tym nie zrobil musi sie po prostu w koncu wypalic. Moze cie nie unika eyc.,po prostu mu przeszlo,a ty to tak odbierasz. Zalowac nie masz czego, bo nic z tym nie zrobil,a masz pewnosc,ze moze by bylo fajnie, byscie sie pobzykali,a on by wrocil do dziewczyny. A Ty? Nie zawsze chemia pojawia sie potrzebna i mozliwa do skonsumowania:), tak zeby byc wstepem do czegos wiecej. Nie kiedy jedna strona jest zajeta. Chyba,ze tej stronie w zwiazku zle i podejmuje decyzje o jego koncu,ale jesli nie...wloz to w segregator zyciowego doswiadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopów sprawa jest prosta albo bierzesz rozwód z zona i zaczynaszz pracownica alba daj jej spokój bo zniszczysz życie nic nie winnej dziewczynie. KPW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby zobaczyl juz jej piczke to by mu przeszlo. Zauroczenie jest do czasu obejrzenia sobie piczki i proktologicznego otworka rowniez i wtedy babsko staje sie malo tajemnicze i pociągające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec co powinienes zrobic i jak potoczą sie dalej Wasze stosunki , napisz do mojej wrózki Sofii. Jest świetna, Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo wyyyy co wy piszecie , tak brzydko. Ale przyznam, ze mysle o jej kobiecisci, to znaczy wyobrazam sobie jak wyglada jej sutek i gniazdko. Bardzo za nia tesknie. Konczy urlop i chyba wtedy dam jej znak dłuższym spojrzeniem. Wy tego nie rozumiecie, nie znacie jej. Przywiazalem sie do niej bardzo, to takie silne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ludzie pytali o twoje imie. Raz raz ... bardzo nieładnie nieodpowiadac na pytania, prosze grzecznie sie przedstawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marchewko on raczej nie odpowie na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz każda paranoiczka z kafe myśli że to o niej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba podszyw. Autorze, swoje imię podaj, bo wszystkie tu kobitki myślą, że to o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×