Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam żone i syna a zakochałem się w swojej pracownicy

Polecane posty

Gość gość
podcierał się ktoś Koranem w rolkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam myśle,że jesteś samcem Alfa i kreci Cie ,że masz władze a ona jest spokojna uległa i traktuje Cie jak Mistrza bo jesteś szefem.Ta relacja Cie kreci i jej lęk a nie ona sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to autorze masz problem. Wspolczuje. To proste nie bedzie. Bo cokolwiek zrobisz to ktos ucierpi i ty tez :). Poki jej nie ma to przemysl wszystko i chyba traktuj ja tak jak dotychczas a przyjdzie czas ze otrzezwiejesz :) zycie jest trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz jej te aplikacje albo naucz ja tego. Fajnie by umiała to robic, pewniej by sie poczula z ta wiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie umówiłem się z nią jak przyjdzie na naukę,ale teraz nie wiem czy to dobry pomysł bo to będzie znaczyło kolejny czas z nią spędzony wiec moje uczucie będzie się nakręcac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz na imie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez on nie poda imienia cos ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze nauczysz ja tych aplikacji , moze nie bedzie wtedy taka roztrzepana. To moze wynika z tego ta niesmialosc , ze wszystkiego jeszcze nie wie, nie umie i dlatego jest taka rozkoszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to autorze wpadles jak sliwka w kompot. A zona pozwala pisac tobie na forum w swieto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym być lesbijką !!! k***a ludzie kochani !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marchewka
autorze, wszystko co napisałeś o mnie zgadza się. ktoś tu napisał o wyglądzie tak jestem szczupła brunetką z długimi włosami w białej koszuli. lubie gdy mi pomagasz. ostatnio przyszłam z pewną sprawą a ty mi nie dość ze wytłumaczyłeś to jeszcze zadzwoniłeś gdzieś zeby się upewnić i wydrukowałeś dokumenty. miło :-) a z tym ze słusznie zwróciłeś uwagę to fakt , ale nie musiałeś podnosić tonu i jak napisales być nie miły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale baron ty opowiedziales o latawicy bez godności w takiej nie da się zakochać można tylko przelecieć,a autor wlasnie się zakochal a nie musi przelatywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwadratura kola. Z takich sytuacji po prostu dobrego wyjscia nie ma. Jedyne co mozesz,to podjac jakas decyzje i trzymac sie jej,i wkonac. To prawda,ze z czasem powinno przejsc. Chyba,ze laska tak cie pociaga,ze sie jedynie poglebi,bo jestes zafascynowany nia,a nie tylko jej tylkiem. Nie zazdroszcze. Ale nie ma innego wyjscia,zwolnij ja albo trzymaj z daleka,badz niemily i czekaj az przejdzie. W twoim malzenstwie chyba cos kuleje,sprobuj spedzac wiecej czasu z,zona,robcie rzeczy,ktorych juz nie robicie. W ten sposob masz szanse odciac sie troche od emocji zwiwzanych z,pracownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marchewka ty wg mnie za glupia jesteś żeby oczarować autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam Cię, podaj swoje imię, bo ta historia jest bardzo podobna do mojej... Choć wątpię byś to był Ty, ale chcę wiedzieć na 100% czy to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podawaj imienia swego !!! nadaremnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swego nie podam ale jej imie zaczyna sie na A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka, to już napisałeś na samym początku dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka ma jeszcze meszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zresztą zapytam wprost. Masz na imię Piotrek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahhh to ty... Ja tez cos czuje do ciebie zostaw zone i dziecko i ucieknijmy razem ahhh cudownie to przeznaczenie ze tu sie spotkalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahha 21:55 wygrałeś :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Piotr Rzymianin ostatni papież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci napisze tak,chociaz zaraz mnie wyzwa. Chromol wszystko. Chcesz isc z,nia do lozka,to idz. Bedzie co ma byc. Moze wrocisz do zony,moze ona narobi klopotow,a moze nie. Scenariusze to sa tylko w glowie,a zycie sobie. Nie polecialbys na,nia gdybys kochal zone,gdyby byla kobieta, w ktorej pragniesz i akceptujesz kazdego jej zakatka. Chromol to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet scieme wali ze az mu sloma z butow wystaje siedzi od dwuch godzin na kafe i niby o takie rzeczy pyta majac zone? Od razu by zauwazyla o czym pisze pfff koles takie bajki to nie mi, 16 lat masz i widze fajne historyjki juz umiesz pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marchewko to naprawde ty jestes ta dziewczyna :)? To ja sobie ciebie wyobrazilam i opisalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem za zebys ja przelecial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie siedzi od dwoch godzin tylko od rana :) juz pytalam go co zona na to ;) ale nie odpowiedział . Marchewko ja bardzo cie lubie :) fajnie piszesz. Ja hejtowalam i podszywalam sie pod autora ;) a ciebie lubie :) jego tez bo duzo zniósł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marchewka ma zaburzenia urojeniowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha sikam piszcie piszcie. Ale mam beczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×