Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam żone i syna a zakochałem się w swojej pracownicy

Polecane posty

Gość gość
Autor wroc ! Fajnie sie z toba pisze :) gdzie jestes? Aaaa moze w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kierownik w pracy się leni a nie pracuje, więc autor musi być jakimś pracoenikiem, a nie super kierownikiem, wszystko tu zmyslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wielu kobietom wypowiadającym się na topiku, podoba się to, że autor potrafi dostrzec w kobiecie coś więcej niż dupa, cipka i cycki. Zafascynować się jej osobowością, dostrzec w niej różne niuanse i subtelności... Ja również takich lubię, szkoda, że dziś tak mało jest takich facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego wszystkie kobitki czekają tu na autora ;) chociaz nie wiem czemu bo to klucha jest :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dla kogo jest tą "kluchą"? Chyba tylko dla jakiegoś zawistnego facecika, bo na pewno nie dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla mnie jest, a że kobiety wolą wrażliwych chłoptasi którzy zakochują się w innej, bo jest inna, i zamiast walczyć o swoją rodzinę, o miłość do żonki to wyżalają się na kafe, no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha i typowa nadinterpretacja typowego facecika :) Nie zakochują się w tych, którzy są żonaci, tylko w tych, którzy w ogóle potrafią się w taki sposób zakochać. Dotarło? Reszta sytuacji to tło. Nie widzę też sensu by na siłę tkwić z żoną czy mężem jeśli np. ktoś naprawdę zakochał się w innej osobie (a nie jest to tylko płytka, chwilowa fascynacja fizyczna) i wydaje mu się, że będzie z tą osobą szczęśliwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieładnie fascynowac sie innymi kobietami skoro przed slubem i podczas slubu widzial tylko ta jedna i ta jedna tylko chcial. Poważny mezczyzna nie angażuje sie i nie wyszukuje u innych kobiet zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile razy chcecie w zyciu zmieniac zony . To brak honoru. Przeciez po jakims czasie kazda sie znudzi facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta delikatność i subtelność się bierze stąd, że jesteś jej szefem. szefowi nie wypada wywalić co się myśli, chociazby dlatego żeją możesz zwolnić. pomijając że obcemu facetowi się nigdy nie powie tego, co dobrze znanemu. gdybyś był z nią, awantury o skarpetki, sprzątanie itp gwarantowane. tak się po prostu kończy każdy związek i jedyne co można zrobić, to to przepracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pietruszka
A autor pewnie w pracy ją teraz cały czas podrywal aż mu ślinka ciekła coooo :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pietr**** strzel sobie z paltza :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ona odeszla i by byl taki przemial ludzi to raz na rok by sie zakochal w kims ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze milosc sie konczy z powodu skarpetek :) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sobie zyc z pierwsza wybranka do konca. Kazda nudzi sie rownie tak samo z roznych powodow a najczesciej codzienność psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetki powinny byc jednorazowe ;) jak kondomy ;) ciagle warczy ze mu nie piore a jak mowie ze czekam by pralkę zapełnić to zly ze ręcznie mu nie piore :( smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze wróc i mow jak postepy! :D Za duzo tu bab :o :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze chcialbys wiedziec czy to ja jestem ta dziewczyna? czy to co pisze zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze napisz czy myslisz ze marchewka jest twoja pracownica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor turla się po podłodze zjarał się czymś ponoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówi że mu dywan spod pięt ucieka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha teraz kazda mysli ze to o niej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałem opcje ograniczania z nią kontaktu,żeby się jeszcze bardziej nie zapętlić w tą fascynacje.Tak też minął dzisiejszy dzień. Była ładnie wiosennie ubrana,uśmiechnięta jak zawsze...ale starałem się nawet nie patrzeć za bardzo,bo to pogłębia problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiesz na pytanie czy ta dziewczyna może być marchewką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle,że nie może Ta dziewczyna ma ciemne blond włosy i na pewno się we mnie póki co nie zakochała,pachnie perfumami jakie kupiłem żonie na imieniny=Euphorią forbieten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze to juz czas. Prosze pojawić sie na temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojawiłem się 19.57 to mój wpis oraz 20.09 Niestety w pracy troszkę niekomfortowo bym się czuł siedząc na kobiecym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ukradła twojej zonie te perfumy z łazienki ;) albo ty pomyliles sie i dales tej co nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze te perfumy nosi cala Polska , kazdy je prawie ma. Wcisnely ci babki w sephorze? Dosc oklepany nudny zapach. Sa piękniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak. Nie ładuj się w żadne związki. Uświadom sobie że twój czas na romanse minął. Niestety warto doceniać to co się ma. Bo masz dużo do stracenia. Ja byłem świadkiem podobnej sytuacji tylko troszkę innej. Na wakacje do sklepu przyjął się chłopak jakieś 20 -22 lata. Typowy Dżolero. Włoski na żel, wypachniony wymuskany. Kobiety +30 sikały na jego widok. Jedna 38 latka zakochała się, za wszelką cenę starała się go uwieść. No on wykorzystał okazje. Weszli w romans. Po 2 miesiacach chłopak się zwolnił i wyjechał na studia a ona została w pracy z opinią sprzedajnej k***y. Brak koleżanek brak poważania. I co najważniejsze po czasie wydalo się jej mąż dowiedział się . Dzisiaj są razem bo Facet jej wybaczył ale jak sama mówi nigdy już jej nie zaufa. Zawsze będzie skaza na niej. Warto? dla przelotnego romansu. Moim zdaniem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×