Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość Karola2288
To już drugi nie udany transfer ja nie wiem dlaczego tak się dzieje u mnie niby wszystko w porządku tylko u męża mała ilość plemników i słabe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad mamy wiedziec ze bylo 0,5 jesli diagnostyka pisze <1,2 i wtedy w sumie nie wiadomo ile bylo dokladnie.... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine bete powtarza sie co 48h lub 72h o tej samej godzinie w tym samym laboratorium. Sama sobie stres fundujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ivf jest dla wytrwałych. To jest kwestia szczęścia, czy się uda, czy nie. Czasem są super warunki, super zarodki i dupa, a czasem lekarze dają minimalne szanse a z tego trojaczki się rodzą. Musimy walczyć do skutku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia nie powinnaś pić samej wody bo ona tylko przelatuje przez organizm, zawsze należy do niej coś dodać, sok z cytryny, listki mięty, czy odrobinę miodu czy cukru. Raczej wzdęcie nie oznacza hiperki, spokojnie kochana. Kasia ja w Diagnostyce nie robię bety, GynC pokazuje >0,1 wtedy możesz stwierdzić czy coś się rusza... Ale różne lab mają różną czułość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi zaproponują intralipid, to pewnie go też wezmę. Póki co nie wiem, czy transfer będzie w sobotę. Dr P mi dziś mówiła, że może tak być, że przyjadę na transfer i mi go nie zrobią, bo lekarz stwierdzi zagrożenie hiperką. Nawet nie wiem, czy komórki się zapłodnią. Nie wiem jak dziś zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bety, to ja nie mam zamiaru jej robić zbyt wcześnie, bo później są tylko niepotrzebne nerwy, czy nie za wcześnie, czy się coś zmieni. Staramy się 3 lata a sikańców też nie zrobiłam 100 tylko może z 6-7. Staram się być cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dziwne Peonia...bo myslalam ze sugeruja sie ostatnimi wynikami e2 i progesteronu...ja mialam dwie punkcje i transfery i nikt mi tak nie mowil... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle,że to zależy od lekarza. Dr M nawet za bardzo nie patrzył na moje wyniki, specjalnie godzinę wcześniej przyjechałam na wizytę, żeby miał do nich wgląd, a on mnie wcześniej przyjął. Podobno dr Cz bardziej się sugeruje wynikami z krwi, tak mi mówiły panie z recepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peponia ten brzuch to skutek uboczny punkcji niestety. Nic się nie martw będzie dobrze! MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez do M chodzilam. Co do bety mam podobne zdanie.10dpt i nie wczesniej...sikanca zrobilam po pozytywnej becie ;-) kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo dzięki, ja prawie przez całą stymulacje miałam wzdęcia. Ogólnie mam chyba tendencje do wzdęć, jestem szczupła, a brzuch zawsze odstaje jak balon :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej kartce co dziś dostałam jest napisane, żeby betę robić 10 dni po transferze, ale nie piszą ilu dniowych zarodków. 10dpt 2 dniowych zarodków już wyjdzie wiarygodny wynik, czy w tu lepiej poczekać do 14 dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a jak się czujesz? Dobrze kojarzę, ze ty już szczęśliwie zafasolkowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly2233
dziewczyny ja chyba jutro pujde na ta bete wiem ze sie pewnie oszukuje ale od rana mam dosc obfite olamienia ale do teraz sa ciagle brazowe nie ma zywej krwi wiec ciagle mam nadzieje nigdy tak nie miałam jak miałam plamienia przed okresem to mniejsze ale nigdy takiego koloru kurcze jak mnie w nocy nie zaleje to rano pojade wiec ciagle trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Peonia zafasolkowana,ja bete robilam w 10dpt 3 dniowych ;-) Dobrze sie czuje,dzis 7t 3 dz,mam nadzieje ze tam ok wdzystko z bablem bo zero mdlosci,sennosci,jakis bolow plamien... moze dobrze ciaze znosze. Kasia vel Tyszanka z ovu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:** Hope Kochane ściskam Cię mocno:(( Niestety wiem co czujesz...ale potrzebujesz teraz czasu a plan B sam przyjdzie;*** p******e to wszystko:((( niestety:((( xxxx Sunshine KOchana Twoja beta rośnie więc jeszcze nie masz co przekreślać--maleństwo walczy!!! nie załamuj się tylko wierz w swojego Kropka!:** wiem,że się łatwo mówi...ale tym stresem zaszkodzisz maleństwu:((( xxxx Karola powtórz betę za 2 dni:** 3mam kciuki:** xxx Sil odpoczywasz?? 3mam kciuki! mam nadzieję,że za tydzień napiszesz nam pozytywne wieści-kiedy dokładnie idziesz na betę?? xxx peonia super wynik:) 3mam kciuki za sexik na szkiełku:*** xxx Linka co tam u Ciebie?:)) xxx Allesa TY już po transferze?? xxxx Polly idż na betę jutro-nie ma żywej krwi to jeszcze nic przekreślone-3mam kciuki!!!:)) xxx Nikita co tam u Ciebie? Za wszystkie jutrzejsze bety 3mam kciuki:** pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami dzięki że pytasz:* ja 23 maja mam wizytę u immunologa dr Grygi zobaczymy co powie jakie badania zleci, jedno jest pewne do intralipidu mnie nie zrazi bo wezme go na 1000 % ;) do crio chce podejść we wrześniu a w sierpniu lecimy na wakacje żeby wyluzować przed ostatnią szansą na posiadanie dzidzi :) A Ty kochana kiedy masz inseminacje? albo już miałaś? trzymam za Ciebie bardzo kciuki musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami staram się jak mogę, ale niestety muszę pracować z domu bo w tym tygodniu nie ma mnie kto zastąpić...ale staram się oszczędzać. Szkoda że w weekend ma być brzydko :( Nie wiem kiedy beta, chciałam 7 dpt robić czyli we wtorek, ale czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil moja koleżanka właśnie parę dni temu robiła betę 7 dpt blaszki i wynik miała 18 teraz po paru dniach ponad 200 wiec może i ci wyjdzie a u mnie w ciągu 2 godzin sytuacja się zmieniła jednak to okres Niewiem czy ma sens iść na betę skoro to już koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wam sie wzielo przekonanie ze jak beta jest wyzsza niz 0,100 to ze ruszylo? Ruszyloby gdyby byla wyzsza niz 5. A do 5 to jest ciagle wynik negatywny czyli niezadzialo sie nic..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustynia
7 dpt wynik bedzie wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polly zobaczysz rano może jeszcze nie wszystko stracone! Kurcze co to za złe fatum mimo wszystko trzymam mocno kciuki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to odsprzedam 7 zastrzyków Fragmin +3 tabletki lutinusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia dr M w moim przypadku bardzo patrzył na wyniki info miedzy innymi przez nie nie miałam transferu. Nie martw sie, nic Ci nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tasia, dziś czuje się o niebo lepiej. Brzuch już jest normalnej wielkości. Może na moje wyniki dr M jakoś bardzo nie patrzył, bo były dobre. Dr P je wczoraj za to dokładnie przeanalizowała. Teraz siedzę jak na igłach i czekam na telefon od embriologów. O której mniej więcej dzwonią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kochane. Ja ledwo spalam...bol glowy nie daje mi żyć aż mnie mdli ze nie wiem czy nad kiblem nie skończę( typowa migrena, ja tak mam czasami) a appap nie pomaga. Musze się lepiej poczuć by iść na betę. Ale brzuch boli dzisiaj wyraźniej od rana na @. Rano sie wystraszyłam bo ze mnie sie polało jak wstałam i bylam pewna ze @ ale to utrogestan na szczęście :) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia do mnie dzwonili po 12stej. Daj znać jak tylko zadzwonią. Życzę Ci samych super wiadomości :) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za wszystkie betujące dzisiaj :) informujcie dziewczyny na bieżąco :) czekam na same dobre wiadomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×