Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość tasia1989
z tego co wiem to zawsze po antybiotyku trzeba było poczekać, mój M jak brał antybiotyk na bakterie w nasieniu to też musiał czekać 10 dni i znowu robił posiew. Nie wiem moze antybiotyk jeszcze działa i może zafałszować wyniki. To może zadzwoń do lekarza i sie upewni. Tylko mnie niepokoi ten świąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny. Jestem w 16tc bliźniaczej, tez z gyncentrum w Katowicach. Odczuwa któraś z was napinanie brzucha po jednej bądź po drugiej połączone z lekkimi ******* dziecka. Nie wiem czy to skurcze czy ruchy czy macica sie rozciąga. Dodam ze nie sprawia mi to żadnego bólu. Malinka1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia. Nie denerwuj się poczekaj do posiewu. Mnie troszke kiedyś swędziało ale wiem że to przez tà candide ale Dr M dał mi na to pimafucin-jeszcze zostały mi dwie globulki ale już nic nie czuje. Bierzesz lactovaginal? Bo ja cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka... też jestem w ciàży bliźniaczej ale dopierp 8tc więc nie mam takich objawów ale brzuch mam twardy i nadęty. Jesteś w ciàży jedno czy dwu jajowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Malinka83 - hej ja jestem w 27 tc bliźniaczej takie napinania brzucha twardnienia to normalna sprawa także się nie stresuj :) macica czasem tak się stawia jeśli jest to bezbolesne to wszystko w porzadeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinka a ktora to Twoja ciaza? Moga to byc juz ruchy Tj moja 4 ciaza (blizniacza teraz) ale porod 2.Ruchy czuje juz od 1,5 tygodnia a zaczelam 17 tc. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Tasia1989- ja miałam tą bakterie po dwóch seriach antybiotyków przeszło oprócz tego brałam Urosept i Żurawinę w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Ciociakachna - trzymam mocno kciuki za kolejne bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta teraz łykałam lacibios femina bo miałam @, od dzisiaj zaczynam lactovaginal i globulki macmiror oby to cos dało bo to swędzenie doprowadzi mnie do szału:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Dziewczyny jestem 6 dpt dwie blastki mi podali w piątej dobie myślicie że jak jutro zrobię betę to coś wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer ja zrobiłam w 8dpt też pieciodniowej beta wyszła 28,3 wiec moze tobie jutro wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina99 a zrobiłaś też sikacza? Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano byłam na becie, popołudniu mąż przywióz jak jechał z pracy test, zrobiłam go ale nic nie wyszło dopiero po 3 godzinach wyszła druga kreska ale wtedy juz miałam betę, a nie ma sie co stresować sikancami-oszukańcami wybierz sie na bete jak chcesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, prawie 9 lat staran o dzidziusia, trzy inseminacje, dwa transwery, synus ma 10 miesiecy a ja dzis zobaczylam 2 grube kreski na tescie!:) wierzcie w cuda bo sie zdarzają mimo niepowodzen!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
joafer...a jakie masz przeczucia? Najgorsze to czekanie na betę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta 204 :D usg mi jeszcze nie zrobił, ale dostałam już ciążowe L4 aż do następnej wizyty. Wizyta trwała 3 min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Iwcia :) szczerze gratuluje :):):) Peonia super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Iwcia - no po prostu rewelacja!!!!!super gratuluję serdecznie! Karmilas synusia piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia naturalas? Czy przeoczylam Twoj transfer??? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Karmilam piersia niecałe 3 miesiace z tym ze od poczatku dokarmialam mm. Spoznial mi sie oktlres i dzis zrobilam test, jutro zrobie bete. Jeszcze nie wierze ze udalo sie naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Iwcia super gratulacje:*** Ty Szczesciaro:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Smutasku boję się myślęc że się udało ale tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Iwcia gratulacje. Moja siostra tez wpadla a niby nie mogli miec naturalnie dziecka :-) Peonia super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Iwcia super! Joafer ja mysle ze jutro powinna juz beta wyjsc. Ja mysle ze zrobie w piatek. 7dpt blastki, choc zastanawiam sie czy nie poczekac do poniedziałku na 10ty. W weekend mam okrągłe urodziny choc tak czy siak jezeli bedzie znow klapa to czy przed czy po urodzinach i tak bede je wspominac kiepsko. Tez jakos mam nadzieje ze sie uda, dzis zaczely mnie bolec plecy jak przed @ i w dole brzucha a od transferu czuje kłucia w podbrzuszu i jajnikach. Wiem ze to zadne objawy i za wczesnie ale chciałabym by to byly dobre oznaki. M sie smiał bo własnie wysłałam go po hamburgery ;) w razie czego niech sie przyzwyczaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia95
Iwcia gratulacje :-) Peonia no dr.M słynie z expresowych wizyt a na pytania odpowiada we drzwiach bo sie tak śpieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Kobietki. Iwcia woooooooooooooow niesamowite! Gratulacje Kochana! To prawdziwy cud! Bardzo się cieszę! Ale się dzieje! Joafer jutro beta na pewno wyjdzie- trzymam kciuki! A u mnie komplikacje- dostałam krwawienia i za karę leżę. Mam zwiększony doophaston i zmniejszony fragmin. A moja beta z dzisiaj 1600. Dziś 14 dpt. Smutasku, sylwia ile musialyscie leżeć? Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, gratuluję drugiego cudu :) super, że tak się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×