Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Ja doszłam do wniosku, że Dr Cz poleca to na czym da się lepiej zarobić. W pierwszej ciazy stosowałam tylko luteine w dawce 600 dziennie, bo dwa lata temu w gyn stosowali tylko luteine i taką dawkę dobową przepisywali . W drugiej ciazy na początku brałam lutinus, ale moj gin (ktory pracował w klinice Novum) kazał mi zmienić na luteine, bo powiedział, że to jest to samo. A jeszcze dodatkowo w obydwu ciążach na początku przez jakiś czas badałam sobie progesteron i dziwne jest to, że po luteinie i po Lutinusie był mniej więcej na tym samym poziomie, a nawet po luteinie był minimalnie wyższy. Anies dlatego moim zdaniem to zbyt śmiałe stwierdzenie lekarza, ze poroniłas bo zmieniłaś leki... Czasami dziewczynki Was poczytuje, ale nie udzielam się. U mnie już 13 tc, na poczatku pracowałam ale od jakiegoś czasu jestem na l4. Miałam straszne mdłości i byłam ciagle zmęczona... Całe szczescie mdłości ustąpiły w 11 tygodniu. Gratuluje zaciążonym, sunshine strasznie Ci współczuje tej niepewności ale trzymam kciuki za kropka, żeby jednak ta beta porządnie skoczyła. U mnie beta poprzednim razem tez słabo przyrastala ale około 15dpt juz wystrzeliła w gore. Sil bardzo mocno trzymałam kciuki i przykro mi, że się nie udało. Kasia strasznie Ci współczuje, trzymaj się, nawet nie wiem co napisać w takiej sytuacji... Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anisek
Kasia jak dowiedziałam się że jestem w ciąży w październiku 2015 po tylu latach starań to byłam najszczesliwsza kobieta pod słońcem i mój mąż miał minę jakby wygrał w lotka.niczego nie ukrywalam chwalilam się wszystkim ludziom że będę mieć dzidziusia. Po poronieniu było inaczej. Ból, pustka,żal obwinialam przede wszystkim siebie potem męża a po 2 tyg L4 kiedy miałam wrócić do pracy wkurzylam się i zaparłam bo chciałam jeszcze poczuć kiedyś że brzuch nie jest ' pusty' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anisek
Bałam się wrócić do pracy bo nie wiedziałam co tym ludziom powiedzieć. Jak wróciłam do roboty to z kolei ludzie bali się rozmawiać ze mną. Bo nie wiedzieli co powiedzieć. Koło się zamknelo. Musiałam pokazać ze jestem twarda i ze poradzilam sobie z problemem. Bo bali się mnie. Widziałam też jak mój mąż przeżył to strasznie. Doszłam do wniosku że skoro udało się raz to drugi raz też może się udać. Nawiasem stwierdzono u mnie niepłodność idiopatyczna. Czyli wszystko i nic. Innego wyjścia nie było nie wolno się poddawać. Rezultaty przyszły w lutym tego roku. Jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak jeszcze Ja na sam koniec, wszystkiego najlepszego spełnienia tego najważniejszego marzenia :) :) trzymaj to szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, dziękuję Wam za życzonka i te wszystkie mile słowa. Trzymam za Was wszystkie, za nas wszystkie kciuki. Nie traćmy nadziei, bo nigdy nie wiemy co przyniesie jutro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gada ja, nie podpisałam się :) to przez ten dzień :) dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gapa miało być :) już spać ide, bo nie miałam dziś drzemki :) Dobranoc dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sto latek Dorciak, dla Was obojga :-) Allessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Iza82 - kochana współczuję tego oczekiwania :( A miałaś skierowanie na wywołanie czy CC?trzymam kciuki za jutro najważniejsze ze z córeczką wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky na CC mam skierowanie. Dzięki za kciuki. Jutro musi być TEN dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anisek ja przyjmowalam lutinus tylko.Plamien nie bylo,progesteron tez powyzej 60.Zadnych plamien nie mialam.Boje sie tylko ze jesli cos z tym zarodkiem bylo nie tak to ze z mrozakiem tez cos bedzie nie tak.U mnie tez idiopatyczna i dr mowi ze moze immunologia skoro zatrzymal sie na tym etapie.... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam lutinus 3x2. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Beta stoi :( 358 Od poniedziałku na tym samym poziomie, od intralipidu... :( Jutro jeszcze kontrola i pewnie odstawiamy leki... A TSH 0,75 - nigdy nie miałam takiego niskiego... Pewnie moja endokrynolog powie, że to pomyłka laboratorium. Zawsze tak mówi, jak mi tsh skacze. Czy macie może jakiegoś dobrego endokrynologa do polecenia? Najlepiej, jakby znał się na niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Tak z "innej beczki" može i głupie pytanie?- jak uważacie czy w można farbować włosy w tak wczesnej ciąży bo odrost mam już i siwki widać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine bardzo mi przykro :( Izka powodzenia:) Joafer a Ty jak tam kiedy punkcja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta teraz są chyba w każdym salonie farby bez amoniaku takie bio bezpieczne i nieśmierdzące wiec myśle że nie zaszkodzi aczkolwiek chyba ja osobiście poczekałabym kilka tygodni ;) ale ja to panikara jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Witam moje kochane. Ja dalej w dwupaku. Moja mala ksiezniczka nic sie na swiat nie cisnie. Rozwarcie od wczoraj stoi w miejscu leki na skurcze chyba na mnie nie dzialaja bo skurcze ustapily o 22 i nie powrocily. Dzisiaj znowu badanie z rana i decyzja lezec i czekac Ta bezczynnosc mnie zabije az sie poplakalam bo juz bym chciala miec mala przy sobie. Izka fajnie ze z mala w pozadku szkoda ze cie do domu odeslali, jak cie dzisiaj przyjma to jutro pewnie ci beda robili cesarke chyba ze kazali ci byc do takiej godziny glodnym. Powiem wam ze u nas w szpitalu tez przepelnienie miejsca nie maz ciezarnych sporo masakra jakas. Nawet na ginekologi lozek za bardzo nie ma. Normalnie wysyp do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Aneta ja też się nad tym zastanawiam ale chyba poczekam do końca pierwszego trymestru... Sunshine strasznie mi przykro :( Trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, te ktore miały intralipid "we własnym zakresie"- na recepcie jak to miałyscie? Intralipid 100 ml? Tyle podają w gyn? Pytam bo dzis spróbuję podjechac do mojej gin i poprosić o receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky, Basia zycze powodzenia :):) Sunshine współczuję Ci bardzo! Nie wyobrazam sobie przez co przechodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Mnie po poronieniu dr. Cz kazała zrobić V-leden i p/c kardiolipinie. Podejrzewała, że może być problem z krzepliwością krwi i że dziecku nie dostarczałam odpowiedniej ilości "jedzenia". Z badań nic nie wyszło, przyczyny nie znam. Mam na szczęście zarodki na dwie próby crio. Tak na marginesie u mnie ciąża była z crio. U nas walczących (starających się to zbyt słabe) bardzo ważną rolę odgrywa psychika, bo fiskujemy się na temat leków, dawkę itd. To wywołuje stres, a jak ma się udać skoro jesteśmy zestresowane, znerwicowane:( Dla mnie w pewnym momencie stresujące było wejście do Gyn Centrum i wypisanie umowy na crio, nie potrafiłam się skupić, myliłam się we wszystkich swoich danych. Chciałam jak najszybciej stamtąd wyjść, ale po miesiącu pracy z psychologiem zaczynam stawać na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja narazie leze na sali,bylo usg i to wsio. Wiec czekam.Pewnie po poronieniu tez dr M kaze cos zbadac ehhh. Juz by moglo byc po i do domku.... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :) Kasiu trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye wysłałam ci @, bo muszę pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula. Ja na recepcie z intalipidem miałam normalnie wypisane: intralipid 20% 100 ml nic innego na nie nie było. No i oczywiście musisz mieć skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, trzymaj się kochana. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona? już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anisek
Kasia jak leżałam w listopadzie w szpitalu to najpierw zrobili mi usg czy jest pecherzyk plodowy. Był ale znieksztalcony tak lekarz mi powiedział. Dano mi 4 tabl. D uphastonu.Ale krwawienie nie ustało. To było ok 2 nad ranem a o 10.00 zrobili mi lyzeczkowanie pod narkozą. Bardzo to przeżyłam. Wyłam jak bóbr. Potem skrobiny dano do laboratorium. Wyszło ze miałam jakieś malutkie polipy w błonie macicy. A 3 mc wcześniej miałam histeroskopie i nic nie wykryto. Dziwne co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta mam koleżankę fryzjerke ktora robi mi zawsze wlosy w domu, ja zawsze robie na złotkach pasemka i mi w ciązy robila ale powiedziala ze jakbym chciala farbowac cale wlosy lub odrost tak zeby farba dotykala skory to by sie nie zgodzila. Powiedziala mi ze nie zaleca sie aby w ciazy farba miala bezpośredni kontakt ze skórą. Byla w ciąży zaraz po mnie i w 8 tc poronila, podejrzewa ze to od wdychania farb:( sunshine strasznie mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anisek
Co do tych zarodków to niekoniecznie ze wszystkimi jest coś nie tak. Ja w lutym miałam transfer 2 świeżych zarodków ...leżałam, dbałam jak tylko się da i co jeden obumarł a drugi rozwinął się jak trzeba. Tak bywa. Organizm jest mądry sam wie co jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×