Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Sil, a po co ten dietetyk? Macie dużą nadwagę, czy ma on na celu ustalić wam dietę na płodność? Odpoczynek na pewno wam dobrze zrobi, jednak lipiec tuż tuż. Bierzecie ewentualnie pod uwagę adopcję zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia nadwagę niestety mam i to nie małą. Ale jak zaczynaliśmy się starać to nie był problem więc raczej to nie powoduje że teraz nie możemy zajść.... Bo już 7 lat temu nie mogliśmy a byliśmy piękni, młodzi i szczupli. Ale właściwa dieta też ma swój wpływ. Więc będziemy się umawiać do dietetyka który ustala dietę dla osób starających się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine bardzo mi przykro tule cie mocno! Odpoczniesz troszkę i wracaj do walki wreszcie musi się udać.Sil myślę że przerwa dobrze ci zrobi pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś odebrałam kolejny wynik z bety 84400 tyś w poniedz mam wizyte mam nadzieje, że będzie serduszko biło a to będzie 34 dpt. Bo tak sobie myśle, że przy tak wysokiej becie powinno już słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anisek
Mam pytanie a co sądzicie o embryoglue ? Ja przy ostatnim transferze wzięłam. Któraś z Was stosowała i czy udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 22dtp bylo widac. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, no to ciekawa jestem tej diety, daj znać, jakie produkty tam zalecą. Mój M też do dietetyka chodzi, ale w celu redukcji wagi. Nie wiem, czy to dieta czy pozbycie się ureaplasmy u M, ale niedawno badał testosteron i jest w normie, a urolog już go chciał leczyć za grube $$ hormonalnie jeszcze w styczniu. Ale wtedy M leczył się na ureaplasmę i myślę, że urea mogła mieć wpływ na ten hormon. Nie trzeba być szczupłym, ale wagę lepiej mieć w normie, wtedy też hormony lepiej pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine bardzo mi przykro, mysle ze stopniowo przygotowywalas się do takiej myśli bo beta nie moze miec przyrostu mniejszego niz 66%:( wracaj z Kasią do walki jak nazbieracie pieniażki i zdrowko pozwoli. Co do postu gościa, ja podchodzac do in vitro tez malo co wiedzialam. Jak by mnie ktos zapytal jakie mam AMH to tez nie wiedzialam. Jedynie z neta wyczytalam na czym polega ale o baaniach i wynikach nie mialam zadnego pojecia. Nawet jak po punkcji dr M powiedzial ze pobrano 12 komorek to wstyd sie teraz przyznac ale zapytalam czy ta ilosc jest dobra. Teraz czytajac coraz więcej na forum sporo wiem ale wtedy jakos nie doszukiwalam sie pewnych rzeczy. Nie wiem czy to dobrze czy zle ale po nieudanym transwerze postanowilismy z mezem ze temat in vitro zamykamy całkowicie do czasu nastepnego podejscia. Ani razu nie poruszylismy tego tematu az do dnia transweru. Teraz oboje wspominamy ze bardzo nam to pomoglo psychicznie przed kolejnym udanym podejsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ze stres jest wielką antykoncepcja. Znam osobiscie dwie dziewczyny ktorw zaszly naturalnie w ciaze o tym jak jedna zaczela chodzix do psychologa i patrzec inaczej na wiele spraw a druga miala strasznie stresujaca prace i kilka lat starali sie o dzidziusia. We wrzesniu ja zwolnili a w grudniu juz byla w ciąży. Uslyszalam od niej że w ich wypadku najlepsza antykoncepcja przez tyle lat byl wlasnie stres. Dlatego na sloneczko dziewczyny lapac witamine D i nie stresowac sie za bardzo bo co ma byc to i tak bedzie. Trzymam za Was kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta piękna beta napewno zobaczysz już serduszko ☺ Masz Jakies objawy?Ja jadę za tydzień w piątek to będzie 31 dpt. Sil cieszę się ze masz nowy plan działania ☺ Ania trzymam kciuki za udany transfer☺Ile zarodków zabierasz? Smutasku jak się czujesz,który masz już tydzień? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia. Nie mam żadnych objawów czasami mnie brzuch trochę pobolewa ale zaraz przechodzi. Wezme l4 ciążowe i zawioze do pracy-to im szczęki opadnà. Ja mam też stresujàcą pracę, dužy nacisk, procedury stać prawie "na baczność". Także odpocznę od tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Karolcia... w poniedziałek będzie 10tc :-) a czuję się średnio choć lepiej niż na początku . Wieczorami mam straszne mdłości i usnąć przez to nie mogę. A Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Basia ja już po punkcji. 15 jajeczek pobrano 9 zaplodnili . teraz czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc a nie naszly Was mysli ze intralipid przy transferze pomaga ale podawany pozniej moze jednak zaszkodzic? tak Was czytam i widzę ze Kasia byla po intralipidzie i ciąza obumarla, sunshine przyjela intrallipid i beta zaczela spadac, hmmm moze przypadek ale dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, zarówno od dr Cz, dr M jak i dr J z Provity, to podaje się intralipid po, bo podawano przed a po nie i potem był problem, bo właśnie ciąże obumierały więc rozpoczęto podawanie po. W Provicie podają co 4 tygodnie do 32 tc. I liczba takich przypadków im podobno bardzo spadła, ale nie została wyeliminowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku czuję calkiem dobrze. Od czasu do czasu mam lekko zgage i jest mi nie dobrze ale nie wymiotuje . Nie mam też ochoty na słodycze a ogólnie to je uwielbiam ☺ Jak dr P obliczyła Ci tydzień ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...gdzieś czytałam, że od terminu punkcji dodajesz 2 tyg i tak obliczasz tc. Mi dr P uznała 1ds jako @ i to jest miedzy tymi wyliczeniami 3 dni roznicy. Tez na początku nie mogłam słodyczy ale już mogę i podjadam :-) Ja nie brałam drugi raz intralipidu i szczerze mówiąc żaden lekarz mi nie powiedział, że mam ten wlew powtórzyć więc nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu weź się zamknij już...pisałam Ci już jak Ci coś nie pasuje to nie czytaj moich wpisów albo spadaj z tego forum...Nawet nie masz odwagi sie podpisać ,żałosne ...idź dziewczyno się lecz bo masz chyba jakiś problem a ode mnie wara!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz w domku. Co do intralipidu,sama nie wiem... co do kleju bralam i przy udanym transferze i przy nieudanym...pozdrawiam i dzieki za pamiec ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystraszyliscie mnie z tym intralipidem...czy mogl zaszkodzic....? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Baska - kurcze straszne to czekanie tym bardziej ze nie masz żadnych symptomów porodu trzymam kciuki Co by akcja się rozwinęła chodź dużo nie wiem może skacz biegaj hihi co by pomogło Izka - kochana A Ty jak tam już rozpakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky kochana co ja juz km natrzaskalam, po schodach chodze ze mnie juz lydki bola. To mam tylko napinanie brzucha. Dzisiaj po ktg kilka skurczow powyzej 90 i powiem ze czulam tylko dyskomfort ze brzuch jest napiety. Gdzie kobiety skurczu 60 juz wytrzymac nie umialy. Jestem ciekawa jaki mam prog bolowy. Jedynie czego nie probowalam to sexu bo moj M bal sie ze moze mala uszkodzic a teraz to juz po ptokach bo mnie do domu nie chca wyposcic. Ah czekanie jest najgorsze. Powodzenia moje kochane :-) Izka mam nadzieje juz masz ta swoja kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mam bliźniaków : udało Wam się poznać płeć dzieci przed porodem? W którym tc? To chyba trudniejsze niż przy ciąży pojedynczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a podawali Ci kroplowka na wywołanie ?..ile dali malutkiej czasu na naturalne wyjście ?; ).. smutasku daj znać jak będziesz znała płeć swoich pociech ;).. Już nie mogę doczekać się poniedziałku :) aby się udało bo się zaplacze ; (..ktoś mnie się pytał ile pede miała podanych zarodków. .smutasku ty?..będę miała jednego niestety tak wspólnie z lekarzem uzgodnilismy przy 2 miałabym problem donosic..szkoda no ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×