Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Wszystkie marchewki wymarły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyja marchewki jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sprawdziłem swoje funkcje życiowe z rana i wszystko wskazuje właśnie na to ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byloby super gdyby strona sie nie blokowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wydajnie piszecie ;) w takim tempie to daleko nie zajedziemy ;) inni nas wyprzedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- kto tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- sąsiadki - nie ma siatek, są worki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje funkcje życiowe rowniez dzialaja ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze zapytajmy o stan funkcji życiowych dwoch kochanych pozostałych marchewkozeberek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg wieża wybudowana ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Nie udało nam jej się zepsuć, to i nie było co odbudowywać :-P Przy okazji dostała od nas czerwoną czapeczkę, sukienkę w białoczerwone paski, czarne buciki i teraz jest ślicznotką :-) Wszystkie wieże z okolicy jej zazdroszczą. Przystroiliśmy też ją w nowe światełka, więc na Boże Narodzenie będzie najwyższą choinką w mieście ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usmiechnelam sie do siebie czytajac o bucikach i sukience :):) hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość dziś (...) Przy okazji dostała od nas czerwoną czapeczkę, sukienkę w białoczerwone paski, czarne buciki i teraz jest ślicznotką x Urocze :) Jak opis córeczki ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg przywiązal sie bardzo do tej wieżyczki. W koncu tyle czasu z nia spędził i stad te piekne slowa. Widze, ze kolejna marchewka posiada funkcje życiowe ;) Brakuje mi jednej .... K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekanie dusz :) ciekawa sprawa :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dosc ze za zycia narzekają to jeszcze po smierci ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Modelka dziś :-) Przy setnej przestałem liczyć :-) Ta była wyjątkowa. Inwestor powiedział - zróbcie tak, żeby było dobrze A to wiatr w żagle dla H-g :-) Wyszło perfekcyjnie! Zjechałem właśnie do 3-miasta i trochę wykończony trasą stabilizuję się powoli / staram się na ten czas ogarnąć ten cały chaos jaki powstał w trakcie mojej nieobecności Pozdrawiam i DOBRANOC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie zeberki i dobranoc. Hg dlaczego ta wieża byla wyjatkowa? Masz z nia jakies mile wspomnienia ? To tak jest, ze z niektórymi pracami wiążemy milsze wspomnienia :) Tez tak mialam :) cos takiego jest :) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość 2016.11.21 Cosik mi się zdaje, że H-g nie chodziło o pracę jako pracę w temacie miłych wspomnień i wyjątkowości ów wieży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
A pro po przygotowań przed świątecznych... Ludziki znacie może jakiś dobry, sprawdzony przepis na pierniczki ? Ostatnio robiłam dla jednej osoby z rodzinki chałwę domową :) O ile sama jakoś nie przepadłam za chałwą to ów osoba owszem bardzo i stąd ten pomysł. I okazuje się, że samodzielne wykonanie chałwy w domu jest banalnie proste a chałwa wychodzi jak powiedział mój kilkuletni siostrzeniec entuzjastycznie: "jak sklepowa" ;) No i ta domowa jest bez chemii więc czego chcieć więcej :) Zrobiłam w dwóch smakach. Klasyczną o smaku waniliowym i o smaku czekoladowym. Osobiście bardziej mi smakowała ta kakaowa. Więc przekonałam się do domowej chałwy bardziej niż tej sklepowej. Sezam kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością, podprażyłam, zblendowałam, dodałam kilka łyżek miodu do uzyskania chałwowej konsystencji i cukier waniliowy, uformowałam w batoniki i do lodówki. Do wersji czekoladowej dodałam kakao. I wg mojego autorskiego pomysłu + rozpuszczoną tabliczkę białej czekolady - bo po podprażeniu sezam troszkę zgorzkniał. Ale przez ten dodatek białej czekolady nikt nie zauważył ;) Także to jest moje odkrycie tego roku domowa chałwa sezamowa jako zdrowa słodycz :) Naprawdę nie wiedziałam, że takie cuda będę mogła jeść po uzdrowieniu :) Chwała Panu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×