Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy córka rozwala mój związek żąda swojego pokoju nie chce z bratem mieszkać

Polecane posty

Gość gość
21:37... Ludzie rozemocjowani a skupiaja sie na mniej istotnym problemie tego topiku....osobo z 21:22 i kobieto,ktora pisalas o "chowaniu" ; Topik NIE JEST o plusach i minusach mieszkania w jednym pokoju z bratem tylko o tym ze nastolatka biednej mamusi rozwala "zwiazek" z jej roszczeniowym gachem. Poczytajcie imzastanowcie sie czy na miejscu autorki gacha tez postawilybyscie wyzej od corki? Majac do dyspozycji duze mieszkanie a nie kawalerke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie rozwalasz związek. To tak jak by córka mieszkała u ciebie a ty byś mowiła ona rozwala mi związek bo mieszka u mnie, To normalne ze nie chce z bratem spać ani brat z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz potwornie roszczeniową córkę która nie potrafi docenić tego co ma. Moja córka po takim tekscie od razu by wróciła do ojca w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś odniósł się do kawalerski, ze tacy ludzie nie powinni mieć dzieci, wiec napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fagas musi mieć dużego kootasa, pewnie chętnie w****** i córeczkę autorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja córka to dno ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka jest niezrównoważona że nie docenia tego co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam przypadek że brat dobierał sie w nocy do siostry. Najpierw obmacywał i trzepał gruche a za którymś razem ją bzykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mój Boże czytam i nie wierzę w to co piszę autorka. Dwoje prawie dorosłych młodych ludzi mieszka w jednym pokoju. Gdzie miejsce na intymność, prywatność. Autorko jak możesz tak krzywdzić własne dzieci. Dostajesz pewnie 500+ tak więc zamiast kupować swojemu ,,przyjacielowi" rarytasy odłóż tę pieniądze i z kuchni zrób tej młodej kobiecie pokój a w salonie aneks kuchenny i po kłopocie... Ale przecież ty wolisz oddać ją ojcu niż chwilowo mieć rozpiernicz w domu z powodu remontu. Powiem ci tyle ja mam trochę mniejsze mieszkanie niż ty. Miałam 2 pokoje, salon kuchnię i łazienkę. Moja córka od urodzenia ma swój pokój a z kuchni zrobiłam drugi bo nigdy nie wiadomo bo jak kiedyś się zdarzy że zajdę drugi raz w ciążę to nie będę specjalnie robić remontu. W razie W drugi pokój już jest. I tobie autorko radzę żebyś też zaczęła myśleć o dzieciach a nie i swoim przy/du/pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×