Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Aleczka - powodzenia!!! Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie... Może to głupie, ale jednak ta reguła ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.. Chłopaki są donoszone lub przenoszone, a dziewczynki jednak pchają się często szybciej na świat :D x Czarna Porzeczka - cieszę się bardzo, że masz takie podejście.. Wierzę w to mocno, że ten wyczekiwany telefon zadzwoni w najmniej spodziewanym momencie :* x Annie - a ja pamiętam jak mnie wtedy pocieszałaś :*:*:* x Wytchnienia w te upały Wam życzę :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka nie zawsze. U mnie chłopak wyszedł 9 dni wczesniej, a u mojej bratowej dziewczynka ponad tydzien po terminie i nic. Miała wywoływany, skończyło sie cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleczka21 powodzenia,trzymam kciuki aby wszytsko odbylo się bez żadnych komplikacji,z jak najmniejszą dawką nerwów i bólów :) xxxx Julia dzięki za kod do SMyka-mi ostatnio przyslali na maila ale usunelam a dzisiaj zrobilam dla Kubusia spore zamowienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podali mi jakiś lek który miał pomoc szyjce w rozwieraniu z tym ze na mnie nie zadziałał i chyba wszystko się zatrzymało... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - zawsze są odstępstwa od reguły ;) x Rety jak gorąco, Aleczka trzymaj się w tym upale... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Aleczka- no i co dalej? Jak to sie stalo, ze juz sie zaczelo? Wody Ci odeszly czy skurcze? Trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo po Twojej mysli! :) X Biedrona- :* ja dzisiaj z domu nie wychodze... Ba! Nawet w domu nie wykonuje zbyt duzo zbednych ruchow ;) Jestem u mamy i tu klimy brak, byle do niedzieli ;) Jak Filipek? I jak Ty sie czujesz? Dlugo dochodzilas do siebie po cc? X Julka- jak tam kolki? X Zocha82- my zamowilismy takie lozeczko http://sklep.wisad.pl/pokoj/49-lozeczko-michas-vii-listewki120x60-szufuflada-biale.html X Dziewczyny jesli chodzi o ivf i kariotypy to ja sama z siebie nie chcialam rozpoczynac procedury bez tych wynikow. Zawsze to troche spokojniejsza glowa, ze nieplodnosc nie wynika z wad genetycznych. X Mamuski- jakie jest Wasze zdanie o stosowaniu od pierwszej kapieli emolientow? U mnie wszyscy dookola je kupuja... A przeciez nie kazde dziecko ma azs... No i czy zwracalyscie uwage przy wyborze plynow do kapieli na zawartosc detergentow i innej zlej chemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Kiciołka... :( brak słów pocieszenia w takiej chwili. Córeczka będzie żyła w Waszych sercach. Niech Wam synek ukoi ból. Trzymaj się Aniołkowa Mamo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka biedaku! Będzie cc? Jak dajesz radę w ren upał? A Wy ciężarówki? Radzicie sobie ? X Ja o tej porze w tamtym roku byłam po punkcji i czekałam na transfer :D Siedziałam jak teraz patrząc na jezioro i czekałam na telefon ..ahh łezka w oku sie kręci;-) Nadzieja 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miska nam się super sprawdza Ziajka od pierwszego dnia życia, wpuszczam pare kropel do wanienki(butelka wystarczyła na trzy miesiące ) ma działanie lekko natłuszczające. I tak patrzyłam na skład. A do główki tez Ziajka na ciemieniuszkę bo wyszła nam miesiąc temu. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam klime na sali wiec nie jest źle. Na razie czekamy skurcze sa ale słabe co 5 min rozwarcie 2, 5 cm. Trzeba czekać. .. być może jak do wieczora się nie rozwinie to cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miska ja uwazam tak samo nie ma co emolientow dawac od razu. Ja używam kosmetyki hipp. Maja krótki sklad (studiowalam w ciazy sklady na srokao.pl) plyn do kąpieli (tym tez go myje ta wodą) i mleczko do ciała. Teraz oliwki się nie poleca do codziennej pielęgnacji. Jest jeszcze taki plyn hipp z pompka do wlosow i ciala to jak ktos musi zmyć oliwke z glowy to lepiej chyba jeszcze miec to. Ja nie mam. Zamiast oliwki co jakis czas masaż z naturalnego olejku migdalowego. W aptece zamawialam ;) Kiciolka ciagle mysle o was....:( Doremido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka ja tez mialam jakis lek na szyjke w czasie porodu bo u mbie ok 3 h 1 cm szlo a skurcze byly silne i dlatego na 10 cm juz skurcze sie skonczyly bo macica juz byla zmeczona....to bylo po 18 h skorczy wiec mam nadzieje ze u ciebie szybciej to bedzie! Badz aktywna! Mi na rozwarcie pomogly kolka jakby rysowane kolanami jak stałam przy blacie lub parapecie. Trzymasz kolano i robisz jak najwieksze kolko jakby tym kolanem. Mam nadzieję ze przeczytasz ;) Doremido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MiśkaD - ja po cc bardzo szybko doszłam do siebie po 6 godz. chodziłam wokół łóżka, a jak o 11 przyszła rehabilitantka to pokazywała mi jak ćwiczyć mięśnie brzucha po paru dniach, bo cała reszta była zbędna, ale to pewnie dlatego żeby jak najszybciej pójść do maluszka, inne kobiety dostawały dzieciaczki, a mój leżał w inkubatorze. Jak wróciłam do domu, to po tyg miałam kryzys bo bardzo piekło, ciągnęło i bolało. W szpitalu wzięłam tylko 3 ketonale, a potem nie potrzebowałam, ale to naprawdę bardzo indywidualna sprawa. Dla mnie cc lepsze niż sn, bo po części sn też doświadczyłam i ból po cc do zniesienia jak dla mnie nawet bez leków, przy sn nie do końca, bo już gryzłam poręcze ;) Co do emolientów to nie stosuj ich niepotrzebnie. Mój był przenoszony, więc miał "starczą" skórę dlatego musieliśmy mocno nawilżać, bo schodziła płatami. Ale używałam wtedy zwykłej parafiny, a teraz oleju kokosowego. Smarowałam przed kąpielą, a potem do wody. Skóra cudna po paru dniach stosowania :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie - korzystacie za aplikacji "moje dziecko", mam trochę mętlik w głowie, bo pediatra tam radzi, aby jak jest słyszalne furczenie noska u maluszka to zakropić solą fizjologiczną i zastosować aplikator, a mi pediatra na patronażu kategorycznie zabroniła stosowania aplikatora do furczenia, twierdząc że to fizjologiczna sprawa. Zgłupiałam, bo nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzwonili z Gamety. Dwie komórki zapłodniły się a dwie następne to w sumie nie wiem. Jakoś tak dziwnie ta babeczka mówiła ale z tego co zrozumiałam to nie obumarły tylko jakoś wolniej to idzie. Transfer w poniedziałek 5-dniowego zarodka który musi stać się blastocystą. Poinformowana mnie również, że przez te 3 doby wszystko może się zdarzyć i w poniedziałek rano jeszcze zadzwonią aby potwierdzić przeprowadzenie transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik najważniejsze ze dwie idą w dobrym kierunku :-) I tego sie trzymaj ! Ja też transfer miałam w poniedziałek:-) Będzie dobrze ! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik kciuki zacisniete musi się udać!!!! Aleczko mamy nadzieję że ty już tulisz swe szczęście. Ale skwar jestem cieplolubna ale dziś to jakaś tragedia, jutro ma być jeszcze gorzej a ja mam zaplanowane zwiedzanie Częstochowy chyba tam się rozplyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik bądź dobrej myśli,bede trzymać kciuki w poniedziałek za pozytywny transfer!!! Aleczka... Co za niespodzianka.... Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciała aby 3 transfer zakończył się ciążą. Moje 2 poprzednie próby zakończyły się porażką. Za każdym razem po transferze dostaje stan zapalny pochwy dają mi bardzo dużo tabletek dopochwowych tym razem chciałabym aby ilość tabletek dopochwowo była minimalna a wolałabym coś w zastrzykach . ktoś coś poleci? Mamy zamrożone 3 blastocysty z 6 doby, nie dawano szans na ich przetrwanie. Czy zarodki z 6 doby są słabsze czym one się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodzirejka900 ja też mam zamrożone dwie blastocysty z 6 doby i nikt nie powiedział mi, że są słabsze. Każda blastocysta ma szanse, zarodki nawet słabej morfologii dawały ciąże tu na forum, więc i morfologia nie przesądza sprawy. Ja zawsze brałam luteinę dopochową i podjęzykową, ale dziewczyny brały w zastrzykach prolutex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, Szmacioszka co macie na myśli zeby podawać regularnie coś na kolki? Czyli np 3 razy dziennie?jak wy dawkowalyscie? Miska u nas w nocy spokój. Póki co jednorazowy incydent. Ale wczoraj podałam przed snem kropelki i dzisiaj rano. Pózniej juz nie. Zastanawiam sie czy teraz podać. Moze nie i sprawdzić czy nadal bedzie miał. Jesli tak to zacznę podawać regularnie. Co myślicie dziewczyny? Dzisiaj było bez kołek ale za to zwymiotował mi. No takie to problemy młodej mamy :/ Kinia co to za obijanie sie? :) Wpisz swoje testowanie, Basik transfer w poniedziałek, Nel pisała o wizycie... Griszankaa a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia według ulotki..sab simp.ma zdaje się 15 kropel przed każdym karmieniem. Z łyżeczki lub do mleka. Bobotic w kapsułkach jest 6 na dobę wiec daje przed każdym bo teraz w dzień je 6 razy i siódmy w nocy. Konsultowałam z pediatra. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Aleczka ??? Miśka ja używam Nivea i polecam, Junior ma wysypkę,ale nie wiadomo od czego, muszę go natłuszczać i na stosuję maść przepisaną przez dr i olejki - kokosowy i migdałowy. Najciekawsze, że ma to tyklo na klatce pieesiowej, a plecki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia, tak jak pisze nadzieja, 15 kropli przed każdym karmieniem lub do mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka spróbuj Latopic krem od 1 dnia życia. Luiza miała wysypkę na twarzy cos jak trądzik niemowlęcy, cala buzka i to tak wędrowało raz więcej na czole raz na skroni. Po trzech dniach stosowania kremu ani jednej krostki. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Kkiniaa, masz rację, na telefonie mu się wyświetliło tak dziwacznie ;) X Ciężarówki, współczuję w taki upał się toczyć. Rok temu histerycznie dzwoniłam do Gamety z pytaniem czy dostali środki i od lipca ruszę z ivf. Ech...a teraz mój jedyny zarodek leży przy cycusiu pachnący po kąpieli. Każda z nas staraczek doczeka tej chwili ;) X Aleczka, oby już było po i tulisz maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znowu moja pediatra i położna mówiła, żeby nie podawać przed każdym karmieniem kropli, bo to zwiększa ból brzuszka. Ja podaję. Sab simplex 5 kropli dziennie, chyba ze nie ma problemów z brzuszkiem, to nie daję wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pediatra kazała dawać delicol przy każdym karmieniu i bobtic ;) Julka najlepiej skonsultuj z lekarzem. Aleczka trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja dzięki, spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×