Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

zocha82 spróbuję dodać Cię do grupy na fb. odezwij się do mnie na maila a_gusia88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja Junior pluje wodą więc u nas rumianek i herbatka owocowa z babydream po 4 mc. Dostaje ile chce ok 120ml teraz na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Junior też śpi w body, przykryty flanelową pieluchą. My mamy wszystkie okna otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Kurcze dziewczyny a ja mam problem bo moja Tosia nie chce pić wody ani rumianku walka dosłownie na sile żeby wypiła 60ml i plucie itd jestem tym podłamana bo tak gorąco jak może jej się nie chcieć pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Szmacioszka a herbatkę owocowa juz zakupiłam i czeka do skończenia 4miesiaca mam nadzieje że będzie chciała pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie my sie dzisiaj poddaliśmy i włączyliśmy klime. Mały męczył sie bez. Co prawda byl w innym pokoju ale zostawiliśmy uchylone drzwi zeby tez trochę powietrza wpadalo a nie był w bezpośredniej styczności. Śpi w samym body. Zaliczyliśmy tez dzisiaj pierwsze wyjście z dzieckiem do restauracji :D Nawet go tam nakarmiłam i przewinelismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedziałam ze są takie herbatki juz od 4 miesiąca:-) spróbujemy. Ewa a próbowałaś dodać do wody ze dwie,trzy krople cebionu? Moja letnią wodę pije, jak dawałam temp pokojową to wypluwała smoka. X Julia to fajnie z tym wyjściem:) my juz pare razy tez byliśmy ;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ewap ja podawałam już w 3 mc, nie chciał pić wody, to próbowałam czegokolwiek. Możesz też spróbować dosłodzić wodę glukozą, u mnie nie zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja cebion juz był .Szmacioszka glukoza juz była odruch wymioty przystawiam jej coraz butelkę ale bez efektu.Jeśli chodzi o tą herbatkę to dobrze rozumie ze podawalas ja po 3 miesiącu i w proporcji jak na opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ewap dokładnie już po 3 mcu i na początku smakował, a później już pił. Dziś pierwszy raz pił wodę i nie marudził, to było przed snem i chyba był bardzo spragniony. Chyba przestanę podawać herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ewap należy próbować wszystkiego, jabjuż dojarmiam Uuniora i podaję łyżeczką desery i kaszki, pierwsze kilka karmień było beznadziejnych, ale Junior po próbach ogarnął łyżkę i ładnie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podawajcie tych herbatek ktore zawieraja w sobie sam cukier chyba ze trafilyscie na jakies super hiper bez cukru Glukoza to tez bardzo stara szkola nie wiem kto to wymyslil i po co to jeszcze stosujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno ogłosiłam wam radosną nowinę, niestety już nie mam się z czego cieszyć. Moje maleństwo odeszło . Zabieg był na początku dziesiątego tygodnia, ale maleństwo zatrzymało się wcześniej. W szóstym tygodniu pięknie biło seduszko a za trzy tygodnie okazało się że nasza kruszynka nie żyje. Ja jestem w dziwnym stanie nie umię się odnaleźć. Nie płaczę, tak jakby to działo się poza mną. Nie dociera do mnie to co się stało. Wciąż nie mogę uwierzyć że moja kruszynka nie urodzi się zimą... x Kiciolka wyrazy współczucia, łącze się z Wami w bólu. niecierpliwa 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa myślę o Tobie. Daj sobie czas... nidlugo znów nad Tobą zaświeci słońce. Trzymaj się Kochana :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecierpliwa przytulam po prostu... Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa tak bardzo mi przykro, przytulam cie cała sobą. Bądź silna i nigdy się nie poddawaj w dążeniu do celu :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Niecierpliwa przykro mi,trzymaj się kochana,każdy swój ból przezywa na swój sposob.Pamiętaj tylko, że po burzy zawsze przychodzi słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Niecierpliwa- przykro mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necierpliwa...przytulam tak bardzo mi przykro :(, A-gusia88- napisałam maila dziękuje za odzew:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa - bardzo mi przykro... nawet nie wiem co powiedzieć... Zocha82 wysłałam Ci zaproszenie do grupy, sprawdź maila (na wszelki wypadek również spam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecierpliwa - strasznie mi przykro :( nie ma w takiej sytuacji słów pocieszenia, ale musisz trzymać się dzielnie! Dużo siły życzę! x Kiciolka - myślę o Was praktycznie non stop! x Dziewczyny, a ile dopaja się niemowlaki. Znalazłam info w necie, że na dobę tyle ile wynosi posiłek, u nas wychodziłoby 120 ml, aż tyle??? Położna mówiła mi o 10ml na dobę, tylko mały miał wtedy 2 tyg, teraz ma 5, a na innej stronce znalazłam info, że 4 kg niemowlę powinno wypijać min 400 ml, ale płynów, czyli w tym chyba również mleko.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bo mi ucielo... Jestem w domu dziewczyny z Alą w brzuszku :-)nie chciała się jeszcze z nami powitać. :-/podejrzewam ze przez ten deocontral wszystko się zatrzymało... któraś z was miała to podane? Musze zmienić szpital bo chciałam na Polnej rodzic a coś mnie pokusiło i pojechałam do innego... podano mi ten przeciwbólowy nie na moje życzenie, a czytałam ze podany za szybko w trakcie porodu hamuje wszystko. Lekarz, który mnie "obsługiwał" był wyraźnie zadowolony z tego ze skurcze ustały. Dodatkowo przy przyjęciu nie zrobili mi usg, w piątek na wieczór przenieśli mnie na ginekologie I od tego czasu nie miła żadnych badań. ..czy rozwarcie się zwiększa itd. Dopiero jak dziś powiedziałam ze wychodzę na własne żądanie zrobiono mi usg i badanie. Rozwarcie bez zmian, z młodą wszystko okej. Czekam zatem na nową akcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpisalam się mam nadzieje ze ktoś przeczyta. Biedronka moja położna mówi ze noworodka karmione piersią się nie dokarmia. Mleko samo zmienia właściwości w zależności od pogody, gdy są upaly staje się rzadsze, trzeba tylko więcej piersi podawać. Ale nie wiem jak jest z dzidziami na mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka moze chcieli żebyś dłużej donosiła... Ehh. Ale ja tez nie miałam usg po przyjęciu do szpitala. Ja właśnie karmie piersią i nie podaje nic do picia, ale na piersi mały chce być czasami nawet co godzinę w te upały. Basik powodzenia jutro! Oby wszystko poszło po Twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Aleczka my tu wszystkie z niecierpliwoscią czekałyśmy na wieści od Ciebie, wszystkiego dobrego i odpoczywaj teraz dużo. Xxxxx Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi dotyczące upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka te 400 to wszystkich "pokarmów" moja ma 3,5 miesiąca i na dobę wychodzi okolo 800- 900 ml mleka i w upały 50-200 ml wody i czasem rumianku bio. Ja na Twoim miejscu podawałabym między karmieniami (załóżmy ze je co dwie godziny -to godzinę po z 10-20 ml wody) trzy razy dziennie ..na pewno nie zaszkodzi .Ja słyszałam teorie ze niemowlak nie powinien wypic na raz więcej niż wychodzi mu jedna porcja mleka. To jak Luiza je 120 ml to nie powinna wypic więcej wody ba będę raz.. Ja jej daje ok.60 ml i zawsze trochę zostawi m, a czasem te 60 ml przez cały dzień wypije. ps.ale namieszałam;-) ... X Akeczka bądźcie grzeczne z Alą:D X My dzis byliśmy na urodzinkach w plenerze..fajnie ale potem były okropne burze, gradobicia, wyrywało i łamało drzewa itd także powrót do domu w stresie..a jutro 3miasto :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×