Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Byłam w czwartek w poradni laktacyjnej i pytałam się o dopajanie, polozna powiedziała ze na cycku się nie dopaja tylko np w upały dziecko może chcieć częściej pić. Nadzieja gdzie się zatrzymujecie w Trójmieście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ale po co mieliby zatrzymywać akcje porodowa skoro ciąża donoszona?? Bez sensu... myślałam że po wekkendzie będę już z mala w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka ja mialam wlasnie ten lek podany podczas porodu. To jest znieczulenie. Ok godziny czulam skurcze ale bylo to znosne. Ale potem wrocily na ok 5 h i minely zupelnie przy 10 cm bo macica byla zmeczona po 18 h skurczy.... Doremido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido dziękuję za odpowiedź. Wiesz jestem zła bo ja nie prosiłam o znieczulenie. Mówiłam temu lekarzowi ze nie chce nic przeciwbólowego bo daje rade... szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Niecierpliwa strasznie mi przykro i mocno przytulam... >Aleczka ale numer;)pozostaje nam dalej trzymać kciuki >Nadziejka na jakie miastko zdecydowaliście się w Trójmieście? >Basik trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiejszy transfer aktualny. Niestety z 4 komóreczek przetrwała tylko jedna i w niej cała nadzieja. Tym razem idę na l4 aż do testowania i nie mam zamiaru nic robić. W środę miałam punkcję a od soboty podbrzusze pobolewa mnie jak na @. Czy to normalne? Cały czas czuję jajniki jak nie lewy to prawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Kuba był na mm tak od prawie 3miesiaca zycia i powiem Wam że musial dostawać mleko PreNan dla wcześniaków i miał przez to problemy z wypróżnianiem. Nasz pediatra powiedzial ze dziennie powinien wtedy dostawac ok 100ml wody a on z ledwością 20-30ml wypluwal i to bylo tak na sile ze czesc i tak wypluwal i się krztusil.Z herbatka bylo to samo,ja podawalam Humana rumiankowa od 1tygodnia zycia.Przy karmieniu mm picie wody niby tez pomaga przy kupkach.Chyba od 5-m-ca wprowadziliśmy soczki Bobofrut i dawalismy bardzo rozcienczone gdzies w proporcji 1:3 lub nawet 1:4. Teraz juz nawet nie probowalam podawac wody,chyba musze sprobowac ciekawe czy bedzie pil bo wszystko inne juz pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Syllka my z wyróżnieniem tez nie mamy problemu pomimo że z wodą tak jak u ciebie ledwo 20 -30ml i to płycie kaszel buzia zamknięta wczoraj troszkę lepiej bo mega upał to udało się wypić 100 ml ale dziś juz od rana nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa- bardzo CI współczuje, duzo siły KOchana na ten ciezki czas i miłości bliskich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap - tak jak nadzieja pisala moj Maly pokojowej wody tez nie ichciał, musiała byc letnia i poczatkowo lepiej pił z łyzeczki niz z butli :) ma któraj z Was jakis patent na ot jak kupa jest za gesta? u nas nie bylo problemow do czasu jelitowki, bylo nawet po 5 dziennie, po jelitowce cos sie przyblokowalo i jest co dwa dni i strasznie gesta, lekarz mowi ze do 2 tyg moze tak byc ale mi strasznie szkoda bo sie Franek meczy...kazal dawac tylko dicoflor... Maly dostaje jabłuszko ze słoiczka ale nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik i ta właśnie będzie ta jedyną czuje to :-) odpoczywaj i sie nie martw :-) jajniki czułam tak samo a 8-10 dpt płakałam ze zbliża się @ bo plamienie i bol silny brzucha.. Dziewczyny będziemy w Gdańsku:) Ewa moja właśnie wypiła 10 ml w przerwie podróży i więcej nie chciała. Nie przejmuj się ta woda, sana widzisz jak wczoraj upał to i 100 ml wypiła:-) PS.przespała ciągiem 2 godziny potem pauza mleczko,pieluszka, poleżała na kocyku, trochę na rączkach i znowu jedziemy i śpi:-) Nie chce sie dodać post .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piksi jedyne co przychodzi mi do głowy to syrop o ktorym kiedyś pisała AlexDe co można niemowlętom i kobietom w ciąży podawać..musze przypomnieć nazwę Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka to wygląda na to ze ten lekarz sobie eksperymenty na Tobie robił..co za ludzie ! Chcesz znieczulenie to nie dają nie chcesz to na chama dostajesz.Curwka ...;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
PikiDiksi zmień diciflor na zwykły lakcid mi tak polecił pediatra jak Tosia robiła gęste i z krwią i u mnie dało to efekt ,ale jak różnica między dicoflorem a lakcidem dla mnie żadna w składzie ale jednak coś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, nadzieja - dzieki.....tak sie boje bez lekarza ale sama nei wiem...na lrew w tym tyg i tak musimy isc...serce mi peknie ael co zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik nie martw sie tym bólem, ja przy tych kilku razach zawsze go czułam, czasami bardziej czasami mniej, punkcja to mimo wszystko ingerencja w jajniki, bądź dobrej myśli. Trzymam mocno kciuki za Waszego Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik to będzie właśnie ta jedyna która da ci szczęście i spełni się marzenie, kochana kiedy masz zamiar testować? Griszankaanka a ty kiedy testujesz? Ciężarowki jak przezylyscie wczorajszy upał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejka - wielkie dzięki.. zawsze pomożesz :* Ten syrop o którym pisała Alexwl to duphalac.. x Basik - trzymam mocno kciuki, bo to będzie właśnie TEN transfer! Kiedy testujesz? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik mnie tez tak bolało podbrzusze po punkcji. Trzymam kciuki za Twojego siłacza. Pewnie, idź na L4. Spaceruj, relaksuj sie zeby maluszkowi było dobrze! Xoxo Piksi Diksi my byliśmy w sobote na pobraniu krwi. Nawet nie weszłam do gabinetu zeby nie patrzeć. Moj M poszedł :) Xoxo Jak to dobrze ze dzisiaj trochę chłodniej było. Moje dziecko wykończone upałami dzisiaj przespalo cały dzień bo wczoraj niespokojny był. Xoxo Nadziejko fajna ta Wasza podróż. My w weekend będziemy mieli pierwsza podróż do rodzinki. Co prawda tylko 150km ale zobaczymy jak synuś sobie z tym poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka najpierw polecała tamten co dałam link bo w 7 tyg m mi go do szpitala przywoził;-) dlatego pamiętam:D Córunia po dniu pełnym wrażeń spi rozłożona, cudnie posapując:D A u mnie jak nie urok to sraczka..jak przestał kręgosłup to teraz pięty, a dzis to apogeum jakby ktoś śrubokrętem w kości wiercił..jak tylko wrócę musze na prześwietlenie.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka synuś pojedzie i będzie spał :-) my jeździliśmy prawie 100 km do lekarza odkąd skończyła 3 tygodnie. Dzis pięknie przejechała łącznie 300 km . Wiadomo czasu juz nie spędzisz tak intensywnie jak wcześniej, ale jednak urlop to urlop poza domem ;-) można pospacerować, pojeść dobre rzeczy i poleniuchować nie przejmując sie przyziemnymi sprawami:) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane pytanie za 100 punktów, chodzi o luteine podjezykowa. Skończył mi się duphaston :-/ ale mam luteine podjezykowa niestety jak czuje ze rozpuszcza mi się proszek w buzi to mnie cofa czy mogę ją tak poprostu polknac? Przecież i tak i tak się rozpuści, rano kupie duphaston Nadziejko corunia grzeczna była? Ja też wczoraj byłam na chrzcinach, było chrzczonych łącznie 9 dzieciaczkow taka dawały arie w kościele że księdza nie było słychać, ale wcale im się nie dziwię gdyż w kościele było niedowytrzymania taka duchota a ksiądz zamiast szybko odprawić te mszę by dzieci się nie meczyly to tak przyciągał że chyba wszyscy byli na niego źli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Kinia jak najbardziej możesz połknąć, ja brałam 4x4 i nie byłam w stanie jej trzymać pod językiem więc dr kazała połykać i wyniki były ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Basik trzmam kciuki, mnie brzuch bolał po punkcji i tak zostało na 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja odpoczywaj, dziś na szczęscie chłodniej w Trójmieście, bo ostatnie dni były koszmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - ja też połykałam.. powiedziałam o tym lekarzowi, a on na to, że tylko wolniej się wchłonie. x Basik - mnie po 2 punkcjach długo bolały jajniki. Jak juz byłam w ciąży to bałam się, ze coś się z dzieckiem dzieje. x Nadzieja - udanego urlopu. . Psychiczny odpoczynek od codzienności najważniejszy! Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka a czemu juz miał pobieraną krew? Ja z m ja wyśle w razie co i tez będę pod drzwiami :D X Z ta luteiną pod język to ciekawe jak się wchłania gdy ja połykamy..przecież są lekarstwa które tylko pod język się stosuje X Dzięki Sznacioszka i Biedronka :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×