Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Dziewczyny nie wiem jak to jest możliwe ale wszystko minęło i Ala nadal jest w brzuszku :-) mnie przenieśli na ginekologie na obserwacje. I mamy czekać, jak nic się nie rozwinie to w niedziele do domu. Nikt nie potrafi wytłumaczyć jak skurcze co 3 min mogły minąć. Na fb wkleję fotkę z ktg zobaczycie same. dziękuję za kciuki, nie puszczajcie ich jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Aleczka ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delicol pomaga w nietolerancji laktozy. Wg mnie po to lekarstwa mają ulotki zeby się do nich stosować. Zastanawia mnie fakt, jak może powodować ból brzuszka coś co dajemy żeby mu zapobiec..wychodzi na to ze lepiej w ogóle nie podawać żadnych kropli. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie należy mylić kolek z pobolewaniem czasami brzuszka..Jak boli od czasu do czasu to nie ma sensu faszerować dziecka chemią, bo pomoże zwykły masaż brzuszka i cieple układy. X Aleczka no to Ala wykręciła Ci niezły numer :-) zdecydowała ze lepiej w brzuszku mamy:D Albo to byl trening i jutro postanowi przywitać się z Tobą;-) spokojnej nocy!! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, delicol ma rozkładać laktoze, a bobtic na gazy jest;) dlatego stosuje te dwa specyfiki, jak pani pediatra kazała;) i dodała ze te lekarstwa nie powodują jakiś problemów u malucha...to raczej niemożliwe by lek na kolki je powodował;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak maly był na neonatologii, to tak mówili, że długotrwałe podawanie esputikonu powoduje reakcję odwrotną od zamierzonej i to krople powodują ból. Sama słucham intuicji, bo zwariować idzie, każdy lekarz czy położna inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela Bobitic w kapsułkach twist off ma lepszy skład od kropli. Bez tej całej chemii. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Julka hihihi już się robi, ale Nel to nie wiem kiedy wizyta :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D- dziękuje za linka, piękne :) X Aleczka- to Ci Ala aparatka;), może to jeszcze nie jej czas ;) X Julka, Biedronka- ciesze sie, że jesteście szczęśliwe z Waszymi chłopcami, fajnie sie Was czyta. X Basik- piękny wynik, trzymam kciuki do 5doby! X Przypomnę sie :) co mam zrobić by dołączyć do Was na Fb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Aleczka- to Ci niespodzianke corunia zrobila :) Takie "mini przygotowanie" :D Czekamy na dalszy rozwij sytuacji :) X Biedrona- wszyscy mi sie dziwia, ze chce cc, a tu jak widac sprawa infywidualna :) Ciesze sie, ze nie bylo najgorzej :) A co do blizny to faktycznie zalecane sa jakies masaze, M juz ma namiar na fizjoterapeutke, ktora zajmuje sie kobietami po cc :) ma pomoc :) X Iza82- bralas ten zel przeciw zrostom? Co u Was? X Julka- z tymi kropelkami to faktycznie nie wiafomo co robic :/ widze, ze co polozna/pediatra to inna opinia w tej kwestii :/ dlatego mam nadzieje, ze beda one Wam po prostu niepotrzebne :) X Dzieki dziewczyny za info w sprawie plynow i stosowania emolientow. Utwierdzilam sie w przekonaniu, ze jesli nie ma takiej potrzeby to lepiej tego nie stosowac :) Ja podobnie jak Doremido poczytalam blog srokao... a poza tym blogiem szukalam jeszcze innych info na temat detergentow itp. Poczatkowo myslalam, ze ona bardzo przesadza i skoro cos jest dopuszczone do stosowania dla dzieci to nie moze byc tak zle ;) Teraz mam nawet wrazenie, ze do niektorych skladnikow podchodzi zbyt delikatnie :P Ja sama zaczelam miec problemy ze skora jakies 2 lata temu, nie chcialabym fundowac malemu wysuszonej skory przez zastosowane detergenty, ktora bede nawilzac pozniej sama chemia... Ale nie chce tez zupelnie wyeliminowac chemii, bo pozniej mogloby byc jeszcze gorzej ;) Spojrze sobie na te o ktorych Wy pisalyscie :) Problemy przyszlej matki lezacej od 26 tygodni :D Zdecydowanie zbyt duzo wolnego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka, wyrazy współczucia dla Ciebie i Twoich bliskich..zycze Wam duzo siły i miłości na ten trudny i niesprawiedliwy czas...trzymaj sie dzielnie Kochana, mysle o Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka - dołączam sie do podziekowan za ogarnianie tego calego stadka :* Kinia z pewnoscia Tobie rowniez pojdzie swietnie :) Aleczka - ładny numer :)))))) trzymaj sie tak i do boju ;) Griszanka - jak u Ciebie? my jestesmy po jelitowce- masakra - nigdy wiecej sciskam Was tak na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka czytałam juz poprzednie forum. Mam pytanie:jak trafiłaś na nie? Przecież nie masz pojęcia o niepłodności?dlaczego podpielas sie pod trudne ciąże,wyczekane i wychuchane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś widocznie niezbyt dokładnie czytałeś, bo byś wiedział dlaczego Aleczka jest tutaj. To, że zaszła naturalnie, nie znaczy że nie ma pojęcia o niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciołka - przeczytałam :( mogę sobie tylko wyobrażać jakie emocje targają twoim sercem. Całą miłość skieruj na synka ... a córunia będzie zawsze wami się opiekować. Przytulam Kochana bardzo mocno i życzę ogromu sił. o Aleczka21 - szczerze to pierwszy raz czytam o tym aby tak regularna akcja skurczowa zwyczajnie zniknęła. W sumie Ali zostały jeszcze 3 tyg... zaciskam kciuki aby wszystko było ok :) o Wodzirejka900 - żadnych tabletek odchudzających ... w ogóle wyrzuć do kosza ... zbilansowana dieta i ruch - to wystarczy :) A co do transferu ... skoro wiesz już, że po tabletkach są stany zapalne, to poproś lekarza o receptę na prolutex (dziewczyny pisały już o tym). Ja miałam jeden zarodek z 6 doby, nie przyjął się, ale może dlatego, że byłam podziębiona. Napiszę jeszcze, że nie ma co patrzeć na jakość zarodków ... o moich lekarz mówił 4c (i twierdził, że są dobre) a według innych to pewnie byłyby nie bardzo. Ostatnia, czwarta Blastka, która czekała na mnie ponad 6 miesięcy momentami nieźle bryka i za niecałe 2 miesiące będzie już po tej stronie brzucha :) o Tak czytam o tych kolkach i powiem wam, że położna na szkole rodzenia mówiła, że pierwsze 2 tyg to luz, bo maluch nie reaguje na to co my jemy ... później się może zacząć i kończy się z magicznymi skończonymi 3 miesiącami życia i to generalnie w przypadkach opisanych na forum jakby się zgadzało. Mój syn nie miał kolek, a jeśli to sporadycznie i na 100% nie podawałam mu żadnych kropli ... dało radę masażem brzuszka :) o Wczoraj M... przyniósł łóżeczko ... zakurzone, ale kompletne :) wczoraj 2 części przejechał papierem ściernym, dzisiaj dokończy dzieła ... zatem jeden zakup z głowy. Teraz pora szukać materaca, pościeli ... i ubranka wyprać wreszcie. A jutro 6 rocznica ślubu ... ale czas pędzi :D Miłej soboty ... chłodzę się wentylatorem, bo 26 st w mieszkaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ja tez te wszystkie emolienty odrzuciłam na początek. Kupie jak bedzie potrzeba, ale malutki ma super skórkę. Myje sama woda przez pierwszy miesiąc, tak nam polecili na szkole rodzenia jesli nic sie nie dzieje. Kosmetyki kupiłam baby dream Rossmanowskie te niebieskie. Tanie, a dobry skład. Jak widze ze na nóżce czy rączce sie łuszczy to smaruj****lsamem do ciała odrobinkę i jest super. Nadziejko masz racje u nas to jednak nie była kolka tylko ból brzuszka bo byl to jednorazowy incydent. Nie podaje juz kropelek i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness dużo osób mi tak mówi... ja sama nie wiem jak to możliwe... na razie zostaje na obserwacji na ginekologii i zobaczymy... jak do jutra się nic nie zadzieje to uciekam stąd do chaty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu tak jak Ania napisała... widocznie niezbyt uważnie czytasz to forum. ..a może za krótko :-) a jestem tu bo LUBIĘ i Tobie nic do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka ależ Wam mała Alicja psikusa zrobiła. W sumie to moze jeszcze troszkę poczekać, każdy tydzien w brzuchu u mamy jest cenny. Trzymaj sie ..... Chciałam napisać cieplutko, ale przy tych upałach to juz niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak Wasze maluszki dają radę przy tych upałach? Włączacie klimatyzacje? Czy tylko same wiatraki? Ubieranie dzieciaczki czy tylko sam pampers? Powiem Wam ze u mnie juz nawet klimatyzacja nie daje rady, nigdy więcej mieszkań na poddaszu wysokich na 6 m. Nie da sie tego schłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie ja mieszkam na poddaszu...masakra 36 stopni w środku! Wczoraj wyszliśmy na dwór i siedzieliśmy w ciebiu-i tak było lepiej niż w mieszkaniu. A dzisiaj pojechaliśmy do moich rodziców którzy maja dom, tutaj jest temperatura akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka przeszła więcej niż niejedna z nas tu na forum, wiec chyba coś niebardzo z Twoim czytaniem. Aleczka ale numer! Czyli jeszcze trochę poczekasz na swoją panienkę. Darkness poczytaj blog hafija. To co jemy nie ma wpływu na mleko. Jesli chodzi o kropelki to moze sie zgadzać, bo podobno niektórym dzieciom szkodzą na brzuszek te witaminki K i D bo sa w olejach. Jak tego za dużo to brzuszek nie jest w stanie strawić. U nas to by sie pokryło bo akurat pierwszy raz podałam witaminę K, wczesniej podawałam D a teraz obie na raz i wtedy był ten ból. Moze faktycznie za dużo tego oleju. Wczoraj nie podałam witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
U Nas w domu ok 27', ubieram Juniora tylko w body. Dziś od rana leżał w cieniu na ogrodzie i turlał się. Teraz u Nas sucha burza, dobrze, że choć wiatr od morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
No i oczywiście apetyt nie dopisuje, za to dużo pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez 27 w mieszkaniu, na środku stoi wiatrak i trochę miesza powietrze :D Wczoraj zdecydowanie lżej w plenerze bo fajnie wiało od jeziora..a dzis w domku okna pozasłaniane a mała w koszulce zeby bodziakiem nie dociskać dodatkowo pampersa do pupy.. W nocy mamy 25-26 stopni i śpimy z otwartym oknem mala w body na krótki i po cienkim kocykiem (chwile bo zaraz go skopuje ;-) ) PS. Gość jak zwykle błyszczy intelektem :D brawo ! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka a co dajesz do picia i ile ? Moja wodę przegotowaną piła dzisiaj juz trzy razy po 60 ml i dwa razy rumianek po 30 ml .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zocha zeby do nas dołączyć musi Cię ktos dodać do grupy.Ja sie na tym nie znam.. Kiedyś tu Lilianka podawała maila swojego.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×