Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anilorak123

Mamusie na lipiec 2016

Polecane posty

Gość Marta7890
Do Olivietta, ja na Twoim miejscu tydzień po terminie od razu do szpitala bym jechała, a jak wcześniej słabo ruchy bym czuła to też prosto szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivierta ja jestem z sierpniowych mam ale moja twz jyz wielka. W pon juz ponad 3600 wazyla i tez mnie tak szczypie w dole tak kluje:/ Straszne uczucie:/ Mialam tak wcześnie tez jak sie okazalo ze szyjka mi sie skraca moze wiec to to. Lekarza mam dopiero w środę. Termin z ust na 7.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivietta22
Do Marta : tak zrobię , nie chcę ryzykować i pozniej żałować że przespałam coś , wizyte u gina mam 2 sierpnia więc będę go napastowała żeby coś wymyślił , na razie dzisiaj mały *****iwy , a ty jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivietta22
Do Muusia : czyli to pewnie szyjka się skraca, ciężko się chodzi czuję ucisk na tyłek że tak to nazwę :D mąż już się niecierpliwi mówi że mały ma czas do terminu potem ma wychodzić hehe , ja to się tylko martwię że nie rozpoznam tych skurczy właściwych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Anilorak, nasz tez zrobił się żółty po powrocie do domu dopiero. I teraz jesteśmy w trakcie 48h pasteryzowania mojego mleka, żeby ta bilirubina spadła. Po konsultacji z neonatologiem wiemy, że taki żółty właśnie od mleka mojego jest. Po tych 48h powin zejśc, we wtorek po raz kolejny mamy pobrać krew, mam nadzieję, żw ostatni raz. Tak czy siak nie jest to nic groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivietta na pewno poznasz jak zaczną sie skurcze właściwe bo są bolesne ! Nie bez powodu. Stosuje sie znieczulenie. Ja od rana pelno skurczy mialam i troche mnie pobolewa. Brzuch i plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Pytanie do mam które już rodziły, jestem dwa dni po terminie, od 4 w nocy mialam biegunkę i nieregularne skurcze, a jak rano się obudziłam to odszedł mi krwisty czop śluzowy, czy to oznacza, że poród jest blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 🌻 tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Marta już blisko. Organizm sam się oczyszcza . Poczekaj az będziesz miała regularne skurcze byś za szybo nie jechała. Superr cieszę się, mam nadzieję ze już się Ci nic nie cofnie tylko pójdzie do przodu :-) . A jak reszcie dzień mija , ja wlasnie wstawiłam ciasto do piekarnika i usiadłam bo mala zasnęła. Po obiadku na spacer pójdziemy choć pogoda dalej bez słońca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Też chciałam czekać ale mam tego paciorkowca i boję się, że jak ten czop odszedł to żeby dzidzia się nie zaraziła a i ruchy rzadko czuję a wtedy ginekolog mówiła żeby jechać do szpitala więc chyba pojedziemy skontrolowac chociaż strasznie się boję jak tylko o szpitalu pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Chyba pojedziemy skontrolowac bo mam tego paciorkowca i boję się żeby dzidzia sie nie zaraziła po tym jak ten czop odszedł a i czuje rzadko ruchy małej a ginekolog mówiła że jak rzadko będę czuła ruchy to prosto do szpitala. Ale jak tylko pomyślę o szpitalu to się boję strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
No ja też bo miałam ale udało się podać pierwsze dawkę a druga co powinna być po 4godz była ekspresowa bo miałam już parte. Jedź byś się nie martwila i pisz jak już coś będziesz wiedzieć chyba że napiszesz nam ze już jesteś mama :-) . Pozdrawiam i ściskam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
a ja od wczoraj zmagam sie z goraczka, 39 stopni. nie mam sił juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Paula teraz jak w domku sama jesteś to Cię coś dopadło? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapalenie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
normalnie ściągam mleko, tylko nie wiem czy w jednej nie zrobiło sie zapalenie bo troche boli z jednej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
No więc byłam w szpitalu, lekarz mnie przebadal, również sprawdzili serduszko dziecka i biło miarodajnie, lekarz po badaniu ginekologicznym powiedział, że wg niego coś się zaczyna, widział to po szyjce ale rozwarcia jeszcze nie ma, zalecił, że mam obserwować skurcze i dopiero jak będą regularnie co 10 min minimum od 2 godzin to mam jechac a i zalecił bardzo długi spacer i liczenie ruchów, minimum trzy na godzine. Więc byliśmy z mężem na spacerze, ruchy są a i skurcze co 10 ,15 min ale jeszcze dosyć lekkie, no ale generalnie lekarz powiedział, że do zobaczenia w nocy więc mam nadzieję iż się nie pomylił, teraz czekamy jak to sie zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Marta ja jak nagle dostałam skurczy to odrazu co 10min a po godz już co 5min ale to była moje druga ciaza ,mówią że przy kolejnych to szybciej idzie to może dlatego. Ale myślami będę z tobą :-) . Dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Anilorak, dziękuję za wsparcie :-) moje skurcze sa juz co 10 czasem 15 min ale są lekkie, zaczynają się na dole brzucha i w tym momencie też twardnieje brzuch ale czekam, aż one się nasilą, bo tutaj masz rację, że przy drugim dziecku to szybciej idzie bo mi sam lekarz powiedział, że jako u pierwiastki to długo będzie się poród rozkrecał. Więc teraz tylko czekać już na mocne bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Hejka, ja mam juz bóle co 5-6 minut, a o 4 rano odeszła reszta krwistego czopa, jedziemy z mężem i moją mamą już do szpitala. Jednocześnie się mega boję i cieszę. Mam nadzieję, że kolejny wpis zrobię jak już będę miała córeczkę przy sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Trzymam kciuki wiem że dasz radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak u was z brzuchami? Opadły już trochę ją czuje że już jest mniejszy ale nadal wygląda jakbym była w ciąży gość holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Czesc dziewczyny Wpadlam napisac ze my jestesmy od wczoraj w domu,wyszlismy z zoltaczka i za dwa dni jade na kontrole czy wszystko ok. Mam nadzieje ze tak bedzie,ja czuje sie w miare ok,ale co przeszlam przy trzeciej cesarce to moje na szczescie juz po wszystkim:) W domu duzo pracy przy trojce:) co do brzucha to ja mam zapadniety calkiem:) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Ja leżę już w szpitalu, teraz pod ktg jestem podłączona skurcze zaczynają się już mega bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Gość Holandia i tym samym myślałam hehe. Powiem tak ja w tej ciazy przytylam 17 kg teraz tydzień po porodzie mam 10 kg mniej . Zostało jeszcze 7kg ale jakiegoś dużego brzucha az tak nie mam. I jest taki miękki . No teraz napewno moje piersi troszkę ważą bo są większe niż zawsze hehe,gdyby nie one to zapewne coś jeszcze mniej by było :-) . Ale narazie się tym nie przejmuje jest 6tyg połogu i mam nadzieję że w tym czasie waga się unormoje. Mąż mi dokucza chodzi za mną i dotyka za brzuszek mówiąc ze on ma mniejszy hehe . Ale miłe było wejść w swoje niektóre jeansy. Jeszcze troche a wszystkie będziemy jak laski :-) Marta już nie długo będziesz tulić maleństwo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta życzę powodzenia. Anilorak tyle samo przytylam 10kg mam mniej ale brzuch mam jeszcze jest on już mniejszy ale nadal taki flak miękki brat i mąż się śmieją że mam drugie dziecko w brzuchu jeszcze. Ale pociesza mnie to ze w rozmiar s się mieszcze . Czekam aż spadnie całkowicie. Jak myślicie kiedy można zaczac ćwiczyć lekko jakieś brzuszki czy coś?? Bo na zumbe dopiero zapisze się za trzy miesiące jak już całkiem dojde do siebie gość holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Gość Holandia nie wiem może można już teraz lekko . Wiem że zawsze mówią ze tę 6tyg takie umowne - czyli okres połogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ćwiczcie mięśnie kegla.Zarówno ciąża jak i poród osłabiają je.Na resztę przyjdzie czas,dajcie sobie trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ja mięśnie Kegla ćwiczyłem. Ciąży jestem 10dni po porodzie i narazie nie dam rady bo boli mnie jeszcze krocze od tych szwów . A czy was też rozstępy o ile je macie tak swędzą? Smaruje kilka razy je dzieńnie olejkiem od rozstępów i nadal swędzą są czerwone . Oj dobrze że poród mam już za sobą a rozstępy i ćwiczenia poczekają mimo że chce trochę chociaż brzuszków porobić nie dużo ale tak z 30 góra 40na dzień żeby się przyzwyczaić . Gość holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ja mięśnie Kegla ćwiczyłem. x nie ma, jak facet się za to weźmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×