Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gośćkiki
Ojj oby wyszlo :( Mam nadzieje ze ten brak objawów to tez objaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja też dziś byłam w będzinie u dr P i dr faktycznie dziś była mega zakręcona:( no i 40 min opóźnienie było... o której byłaś? też jej zadałam kilka pytań odnośnie dodatniego wyniku MTHFR i w sumie nie dostałam żadnej konkretnej odpowiedzi, jedyny plus że porobie wszystkie inne badania na nfz, stwierdziła że ten kw foliowy co mi jeszcze dr Gryga zlecił jest ok i to wystarczy brać. Dziewczyny co to za jaki ten dr Grettka? macie jakieś opinie na jego temat? miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Linkaaa chodzilam do niego w Provicie,robil mi tez droznosc.Bardzo dobry lekarz z dobrymi opiniami...Dziwie sie co tam robi bo podobno w czesci Provita do niego nalezy...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Aaa faktycznie linkaaa,moze tak byc. Jesli crio mi we wrzesniu nie wyjrzie,trzecia procedure robie u niego ☺ Jest dopisany do zespolu na stronie Gync ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka ja bylam o 12.40 ale daruje sobie zrobilam te 6 badan w diagnostyce na mikolowskiej ktore mi kazala i juz w sumie sa wyniki na Internecie i wszystko ok takze po druga ture badan jyz nie jade. A faktycznie dr gr. Podobno od teraz przeszedl do gyn pozdrawiam Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu a polipa masz endometrialnego czy szyjki macicy ? Będziesz miec histeroskopie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będziemy mieli parke (potwierdzone) chłopczyk ponad 500g dziewczynka troszkę mniej waży. Oczywiście znów byłam źle zapisana do pani dr :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 15.37 Tola to jestem ja. Prosze o zmiane nicku. Przyszla mama bliznikow i 26tc Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Smutasek no to pięknie !! Parka. Gratulacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola mi dr P odstawia w 10 tc Fragmin teraz mam 11 tc wiec nie wiem od czego to zależy musze jutro zapytać MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 19.46 nie wiem gdzie jest umiejscowiony ten polip ..:/a to ma jakieś znaczenie?będę miała histeroskopie tylko nie wiem co z tym okresem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek czyli teraz nie będziesz brała żadnych leków do crio? Smutasku super pozazdrościć parki:) to twoje dzieciaczki już duże są ;)czujesz już ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku, gratuluje parki!!! No to niedobrze, ze dr Papuga nie zna sie na rzeczy. Ja nie wiem czy mi sie wydaje, ale jakieś dziwne czucie w nogach mam po tym acardzie i nie wiem czy go nie odstawić? Może przesadzam? Raz mnie jeden lek powalił i teraz każdego nowego sie boje. Ciekawe z tym dr Gretka. Nie znam, ale chętnie poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Smutasek gratulacje...lepiej byc nie moglo ☺ co do dr Grettki to jest wpisany do zespolu w Katowicach na stronce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku super że będzie parka i jakie duże sa twoje bobasy ☺ Dostałaś zdjęcia z usg? Tola mi dr G odstawila fragmin w 12 tygodniu. MaBo dlaczego musisz płacić za prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchy są już nawet wyczuwalne przez inne osoby więc dzieciaki szaleja :-) . Na wizytę zapisywalam się ponad miesiąc temu, mówiłam że to ciąża bliźniacza i podwójna wizyta ma być a byłam dopisana do jakiejś innej pacjentki i na wizytę pojedyncza :-( i zaś zamieszanie. Zdjęcia dostałam czarno-białe bo sprzęt nawalil :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Madzia co tam u Ciebie? Dostałaś ten okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...u nas na początku też były delikatne. Zobaczymy co będzie później :-) ale przyznaj piękne uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że piękne ☺ Teraz jak już znacie pleć na 100% możesz szaleć z zakupami na całego ☺ Wózek macie już wybrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...dzisiaj miałam ambitne plany zakupowe, ale coś mi nie wyszło kupiłam kilka rzeczy dla dzieci i sobie dwie bluzki ciążowe. Wózek mamy wybrany Bebetto 42 a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku patrzę teraz na wózek który wybrałaś i zastanawiam sie nad tym ze do tego wózka który jest niżej w ogóle nie ma dojścia.... Czy jakoś jest ta kwestia rozwiązana w tym wózku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku też się zastanawiam nad tym wózkiem ☺ W Czestochowie je produkują jak będę na wizycie w Gyn w Czestochowie to pojadę do sklepu firmowego i sprawdzę ceny bo podobno są niższe ☺Na żywo tego wózka nie widziałam jeszcze a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołku moje gratulacje parki!MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek...moi znajomi mają ten wózek i nie ma problemu z dostępem do dzieci. Prowadzi się go fajnie w sumie jak wózek pojedynczy (nie wiem jak jest orzy dzieciach większych bo oni mają maluchy). Karolcia...to daj znać po ile tam są te wózki i daj namiary później. W Silesi w Smyku są te wózki dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×