Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Hope nie nie planuje zmienić kliniki wierzę w Invimed bo tam mi się udało. Pytam bo tam też ok 12 tys kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aurelia ja mialam z tym problem...przy 1 podejsciu mialam 5 dojrzalych komorek z czego 1 sie zaplodnila:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małami a co z nasieniem? Bo u nas nieplodnosc idiopatyczna komorki i nasienie ok. ..a jak było w kolejnych próbach? Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
u mnie moj M ma problem z masieniem dlatego mrozilismy wczesniej...za drugim razem bylo ok z 6 4 sie zaplodnily ....a sa trzecim z 6 trzy.... a u Ciebie ile sie zaplodnilo?niby embriolodzy mowili ze komorki i plemniki ok...a czemu wszystkie sie nie zapladniaja to nie wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas za pierwszym razem z 6 ->4 krótki protokół a za drugim z 5->3... na dlugum a z tego co widzę to większości zapladniaja sie wszystkie. Nam też nikt nie umiał odpowiedzieć dlaczego tak jest :( Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelia a ktoś Ci powiedział że cos jest nie tak ze wszystkie się nie zaplodnily?..bo z tego co wiem to nie jest jakiś problem. .dużo dziewczyną nie zapladnialy się wszystkie komórki. .mi np z 6 zaplodnily się tylko 3..dr. nie mówił że coś jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku miałaś chyba ostatnio wizyte wszystko ok ? Ile ważą dzieciaczki? Będzie parka czy coś się zmieniło ? Dorociak ile kg jesteś na plusie ja zaczynam 17 tydzień i jestem prawie 5 kg na plusie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Karolcia...moje dzieciaczki ważą już ponad 300g :-). Póki co ma być parka ale w przyszłym tygodniu mam 2 prenatalne i wtedy się okaże. Narazie czuję się ok choć ostatnio strasznie mnie więzadła bolały (nie polecam) ale już jest trochę lepiej. A Ty jak się czujesz? Jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jak sie bierze olej z wiesiołka na endometrium. Ile dziennie kapsułek? Bo słabo mi rośnie a to już 12dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek. 3 razy po 2 kapsułki ale tylko do transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy Wy będziecie chrzcic dzieci...pytam bo co ochrzcic dziecko powiedzieć mu ze jest katolikiem a wq nich nigdy nie powinno powstać i się urodzić... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu nasze dzieci które przyszły na świat są największym CUDEM BOŻYM i skoro dzięki tej metodzie możemy mieć dzieci i być szczęśliwą Rodziną. Znam osobiscie księdza który zna nasz problem i jego słowa "jak by Bóg był przeciwny tej metodzie to by tej metody nie było bo by były same porażki .Dzięki tej metodzie mamy dzieci a tak by była tylko garstka dzieci bo niestety niepłodność jest chorobą która częśto występuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu problem w tym ze na każdym kroku słyszy się z ambony czy tv czy też blogow katolickich że in v to zło i morderstwo, wczoraj właśnie się tak naczytalam, że mam taka ogromną złość... takich księży co ty mówisz to chyba liczy się na tysięczne promila.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia jak super to już brzuszek widać napewno u Ciebie! Wesołku ale duże juz twoje dzieci! U mnie niestety źle wyniki glukozy i idę dziś do diabetologa bo jestem zagrożona cukrzyca ale podobno przy dobrej diecie podobno wszystko jest ok no zobaczymy Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Dziewczyny, czy któraś z Was powtarzała intralipid do mniej więcej 12 tygodnia, a później już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia, oczywiście, że ochrzcimy nasze dziecko, po tak długiej walce, operacjach, zabiegach itd to prawdziwy cud, że się w końcu udało. Jesteśmy katolikami a nie fanatykami religijnymi, ich zdanie na temat in vitro nas nie obchodzi!!! Tu najistotniejsze jest zdrowe podejście do życia i wiary, a nie chory fanatyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Smutasku u mnie ogólnie ok kończe antybiotyk bo miałam problem z baktriami w moczu mam nadzieję że pomoże :) Ale już duże macie maluszki :) MaBo brzuszek rośnie bardzo szybko w ostatnim czasie..... A wysoki masz cukier?? Zostajesz w Polce czy wracasz do Irlandi?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze jedno, w naszym kościele na kazaniach nigdy nie słyszeliśmy słowa na temat in vitro, ani polityki! Na szczęście mamy mądrych księży. A blogów religijnych nigdy nie czytałam, nie są mi potrzebne do tego by wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurku, nie ma za co. Powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dawno nie byłam tu. Kasiurek ja też od początku ciąży 5 kg na plusie. Wylądowałam w piątek w szpitalu, ale wszystko dobrze, dziś już w domu. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, miało być Karolcia a napisało mi Kasiurek :-) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...który to masz tc? Widać już brzuszek ciążowy? Co Wam się działo, że w szpitalu wyladowaliscie? Już wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy ten wiesiołek mi pomoże w kilka dni. Nie wiem dlaczego przy sztucznym cyklu mam taki problem z endo, a jak kiedyś jeździłam na monitoring cyklu kiedyś to nigdy nie miałam problemu z endo. Mam nadzieje, ze ten cykl sie uda i bede miała transfer, bo jak nie to już będzie drugi cykl stracony. Lekarz mówi, ze nic poza estrofemem nie ma na poprawę endo. Od Was wiem ze jest wiesiołek. Czy faktycznie nie ma nic więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek86 - ja miałam piękne endo a przed jadłam migdały, orzechy, czerwone wino, kwasy Omega plus wiesiołek.pzdr ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha poczytaj tez Witamina B12 ma także wpływ na zwiększenie grubości endometrium, co zwiększa szansę na implantację zarodka i zmniejsza ryzyko poronienia. Witami¬na B6 ma wpływ na powstawanie progesteronu i regulację poziomu prolaktyny. Pełni także rolę w wydłużaniu fazy lutealnej. Ja kupiłam Holistic B12. Tak radziła genetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurku, ktoś tu wcześniej pisał o problemach z przyrostem endo, nawet chyba stracił cykl ale nie pamiętam kto. Była też mowa o plastrach i w ostateczności zastrzykach. Niestety nie mogę sobie przypomnieć kiedy to było i kogo dotyczyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Kasiurek a jakie masz endo i ktory dc?,ja dzis zaczelam encorton i estrofen...tez to bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolciu juz po wizycie prawdopodobnie cukrzyca jest z powodu encortonu jak narazie dieta i monitoring 4x dziennie przez 3 tygodnie.Oczywiście ze chce wracać czekam tylko na zielone światło od pani dr. Ktoś tu się chwalił ze ma zamiar jechać do Irlandii na wakacje do znajomych ale nie pamiętam kto podobno pani dr pozwoliła pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×