Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
Kiedy Elżbieta usłyszała pozdrowienie Marii, podskoczyło dzieciątko w jej łonie, a Elżbieta została napełniona duchem świętym łukasza 1:41 gdzie tu mowa o pośredniczce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu Bogu nic sie nie pomyliło , Tobie bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taaa Maria zwykła kobieta która dostała zaszczytna role rodzac J.ezusa zgniecie pięte szatanowi ? 🌻 Jak najbardziej :) Czytaj Pismo Ś.więte i uwierz w Słowo B.oże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katolicy to takie brednie wypisuja zupełnie kupy sie nie trzymające . Żal mi tych ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kiedy Elżbieta usłyszała pozdrowienie Marii, podskoczyło dzieciątko w jej łonie, a Elżbieta została napełniona duchem świętym łukasza 1:41 gdzie tu mowa o pośredniczce ? 🌻 Gdyby Maryja nie była pośredniczką łask to by nie urodziła Syna Bożego samego J.ezusa. J.ezus jest Cały Łaską dla nas. Dlatego Matka Boża jest pośredniczką w drodze do J.ezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo przedstawiciele gatunku Homo nie Sapiens: modlcie sie wszyscy do wszystkim znanych bogow, maryjek, jezusow itp. o rozum. Moze ktos z nich w wolnej chwili z nudow da wam choc troche. Juz odrobina wystarczy zeby pojac, ze bog wie i moze wszystko, wiec nie ma zadych potrzeb. Nie potrzebuje wiec waszych modlitw, kosciolow i obrzadkow. W przeciwnym wypadku modlicie sie do zakompleksionego, zazdrosnego czlowieka, ktory laknie czci, wiary i milosci, inaczej nastapi kara, chociaz tak bardzo was kocha. A przy okazji kocha rowniez ateistow i grzesznikow, poniewaz nie moze sie zdecydowac, czego wlasciwie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki ci Joanno D'Arc z niebieskim kwiatkiem , jesteś wspaniała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU" 3.04.96 J.ezus : W tym dniu wyniosła korona mocy zła zostanie rzucona na ziemię przez Niewiastę przyobleczoną w słońce [Ap 12,1] i przez wszystkie Jej dzieci [Ap 12,17]. Druga Ewa [Rdz 3,20+Jn 19,27+Syr 40,1] – której udzieliłem dość mocy dla zwyciężenia szatana i jego królestwa – zmiażdży mu łeb Swoją piętą [Rdz 3,15]. Ta nieprzyjaźń nie jest tylko nieprzyjaźnią pomiędzy Królową Nieba [Ap 12,1; Ps 45,10.14] i szatanem, lecz także pomiędzy Jej dziećmi [Rdz 3,15], których królestwem jest Jej Serce, a pomiędzy dziećmi demona, które w nim i dzięki niemu zbudowały sobie królestwa: to ci, którzy są dziś waszymi największymi prześladowcami. Liczni spośród nich, erudyci i filozofowie waszego czasu, wielbią Bestię... Ja, w Mojej Trynitarnej Świętości, wybrałem tę pokorną młodą Dziewczynę [Pnp 8,8], aby dzięki Swoim cnotom i pełni łask [Łk 1,28] stała się Niewiastą, która – poprzez Swe cnoty i łaski – przeciwstawi się [Jdt 13,20] całemu królestwu Lucyfera, wpadającemu stale w straszliwy szał i drżącemu ze strachu na dźwięk Jej Imienia. Powiadam wam: wielkość, potęga i wspaniałość Jej Imienia nie jest mniejsza niż odległość Nieba od ziemi. Niech wszystko, co żyje na ziemi, czci Serce Królowej [Ap 12,1; Ps 45,10.14]. Ona nigdy nie przestała ochraniać Swych dzieci [Ap 12,17] od zasadzek Złego, który za waszych dni wystąpił otwarcie, by prowadzić walkę z Moim Najświętszym Sercem i z całą armią Moich świętych. Jednak wkrótce królestwo Złego rozpadnie się i potężne Dłonie Maryi wykorzenią jego panowanie [Ap 20,1-3]. Zaprawdę powiadam wam, nikomu na ziemi ani w niebie, ani wśród mocy anielskich nie została dana władza lub moc nad wszystkim równa tej, jaka została udzielona waszej Błogosławionej Matce. Ustępuje ona tylko Mojej Mocy i Mojej Władzy, bo Ja jestem Alfą i Omegą, Pierwszym i Ostatnim, Tym, który jest, który był i który ma przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzięki ci Joanno D'Arc z niebieskim kwiatkiem , jesteś wspaniała .. 🌻 Te wpisy to nie są moje słowa ale słowa J.ezusa :) To są fragmenty z objawień Vassula Ryden pt."Prawdziwe Życie w Bogu". Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tylko jedna osoba może modlić sie w nasze sprawie do Jezusa nie .moze nawet setka osób modlić sie do Jezusa i kturzy sa w niebie moga prosic Jezusa sam paweł prosił by modlili sie za niego i takze lud bozy modlił sie i został uwolniony z wiezienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Biblia mówi wyraźnie, że NIE MA NIKOGO INNEGO oprócz Jezusa, kto mógłby pośredniczyć za nas przed Bogiem. Jeśli Jezus jest JEDYNYM pośrednikiem, to oznacza to tylko, że Maria i święci nie mogą być pośrednikami. Idąc dalej, Biblia wyraźnie mówi, że Jezus Chrystus sam wstawia się za nami przed Ojcem. " x x więc Jezus jest pośrednikiem a Ojciec Bogiem a trójca to wymysł facetów w kieckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus nigdy nie kazał modlić się do siebie ale do Boga "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: O cokolwiek byście prosili Ojca, da wam w imię moje" "Wy zatem tak się módlcie: 9 2 Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"27 Gdy On to mówił, jakaś kobieta z tłumu głośno zawołała do Niego: «Błogosławione łono, które Cię nosiło, i piersi, które ssałeś». 28 Lecz On rzekł: «Owszem, ale przecież błogosławieni ci, którzy słuchają słowa Bożego i zachowują je»." x "47 Ktoś rzekł do Niego: «Oto Twoja Matka i Twoi bracia stoją na dworze i chcą mówić z Tobą». 48 Lecz On odpowiedział temu, który Mu to oznajmił: «Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi?» 49 I wyciągnąwszy rękę ku swoim uczniom, rzekł: «Oto moja matka i moi bracia. 50 Bo kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten Mi jest bratem, siostrą i matką»22. " x x tak jak by ktoś chciał się modlić przypadkiem do katolickiego bożka o wstawiennictwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać , że ktoś tu nie rozumie (celowo) czym jest prośba a czym jest modlitwa . Czy jeżeli ktoś z was protestantów , znając swego pastora prosi go o cokolwiek , to jak to nazywacie : modlitwą czy prośbą ? A jak matka się żali do swego pastora , że pełnoletni syn zaczął wpadać w nałóg i prosi pastora o pomoc modlitewną za niego , to jest prośba czy modlitwa czy pośrednictwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć nie pokolei w głowie by uważać , że np. rodzice którzy zginęli w wypadku na ziemi a po znalezieniu się w Niebie by nie martwili się o swe dzieci pozostawione na ziemi , i by nie modlili się w prośbach do Boga za ich ocalenie . Nie wyobrażam sobie by człowiek nawet w niebie , trwał w bezczynności za sprawy swych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś widać , że ktoś tu nie rozumie (celowo) czym jest prośba a czym jest modlitwa . Czy jeżeli ktoś z was protestantów , znając swego pastora prosi go o cokolwiek , to jak to nazywacie : modlitwą czy prośbą ? A jak matka się żali do swego pastora , że pełnoletni syn zaczął wpadać w nałóg i prosi pastora o pomoc modlitewną za niego , to jest prośba czy modlitwa czy pośrednictwo ? " x nie jestem protestantką ale jest wielka różnica między pastorem a Maryją a mianowicie fakt że pastor żyje a Maryja NIE! Bóg zabronił się zwracać do zmarłych x "10 Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień2 swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych3. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. " x czytaj biblie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" martyna 33 dziś Bi,bli,a naucza, że B,ó,g istnieje pod trzema postaciami: pod postacią Ojca, Je,zu,sa i Du,cha Świ,ęt,ego." x GDZIE? W KTÓRYM MIEJSCU? zawsze dajesz cytat a teraz nie :classic_cool: bo to nie jest nauczanie bi,bl,,ijn,e poza tym jest dużo argumentów przeciw tr,ój,cy Je,z,us jest arc,ykap,łan,em i pośrednikiem no i me,sjas,,zem czyim kap,,łanem? czyim pośrednikiem? czyim pom,azań,,cem? sam siebie pomyśl logicznie "Odpowiedział Je,z,us: «Jeżeli Ja sam siebie otaczam chwałą, chwała moja jest niczym" "Je,z,us mu rzekł: «Czemu nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko sam B,ó,,g" "17 Rzekł do niej Je,zu,s: «Nie zatrzymuj Mnie, jeszcze bowiem nie wstąpiłem do Ojca. Natomiast udaj się do moich braci i powiedz im: "Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego oraz do B,o,ga mego i B,o,ga waszego"»" "16 Odpowiedział im Je,zu,s mówiąc: «Moja nauka nie jest moją, lecz Tego, który Mnie posłał. 17 Jeśli kto chce pełnić Jego wolę, pozna, czy nauka ta jest od B,o,ga, czy też Ja mówię od siebie samego." "49 Nie mówiłem bowiem sam od siebie, ale Ten, który Mnie posłał, Ojciec, On Mi nakazał, co mam powiedzieć i oznajmić. 50 A wiem, że przykazanie Jego jest życiem wie,czn,ym. To, co mówię, mówię tak, jak Mi Ojciec powiedział»." x a teraz petardę ci puszczę Martynko mam nadzieje że nad tym pomyślisz bo chodzi o twoje zb,aw,ienie x petarda: "3 A to jest życie wie,czne: aby znali Ciebie, jedynego prawdziwego Bo,,g,a, oraz Tego, którego posłałeś, Je,zu,sa Chr,yst,usa2" x :D rozumiesz prawdziwego JEDYNEGO B,o,,ga oraz no Jez,,uska x czytaj bi,,b,lie "31 Wtedy powiedział Je,,zus do Ży,,dów, którzy Mu uwie,rzyli: «Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli»."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy , kto znajduję się obecnie w niebie - ten żyję ! Czy to Maria czy Józef czy ktokolwiek inny . Pan kiedyś w biblii powiedział , że jest Bogiem żywych nie umarłych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś każdy , kto znajduję się obecnie w niebie - ten żyję ! Czy to Maria czy Józef czy ktokolwiek inny . Pan kiedyś w biblii powiedział , że jest Bogiem żywych nie umarłych . " x ok ale ani Maria ani Józef nie jest Bogiem który jest wszędzie jak żeś zauważył/a są w niebie a nie na ziemi i raczej nie mają transmisji na żywo z ziemi a nawet jak mają to myślisz że Maria byłaby wstanie słyszeć 6 miliardów ludzi na ziemi? pomyśl logicznie nadajesz Marii cechy boskie to zwykła kobieta która sobie siedzi w niebie i gada z aniołkami i dlatego Bóg nie karze się do nich zwracać bo i tak nas nie słyszą a jak są w niebie to pewnie i tak się modlą za ludzkość więc to jest bez sensu tak jak stawianie pomników kobiecie i się przed nimi kłanianie i całowanie przecież to zwyczajna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale andrzej dufek ktury umarł i wrucił do zywych muwił ze słyszał wszystkie modlitwy kture za nie go szły a nawet wiedział kto gdzie i jak sie modlił za niego potem gdy wrucił do zywych opowiadał gdzie w jak sie modlili za niego czyli potwierdza wersje kk o obcowanie swiatych ze on wszystko słysza co do nich muwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzorcysta ks. Michał Olszewski SCJ: Pewna opętana kobieta widziała złe duchy w innych osobach, a także chodzące po ulicach. One też miały do niej dostęp. Została przez nie pobita, biły ją także w innych osobach, straszyły śmiercią. Mieszkała w Holandii. Opowiadała: Proszę księdza, jak przyjeżdżam do Polski, to czuję się bezpieczna. Mijam na ulicach ludzi którzy są w łasce uświęcającej. I chodzą CHODZĄ ZE SWOIMI ANIOŁAMI. A w Holandii mijam tylko ludzi, którzy chodzą z demonami swoich grzechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde słowo modlitwy z całej ziemi jest słyszane przez Boga , a z każdego niepotrzebnie źle użytego słowa czy kłamstwa trzeba będzie na końcu świata zdać rachunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy pastor , który nie modliłby się za wiernych swego zboru miałby grzech . A co powiedzieć o Pastorkach kobietach w protestanckim wyznaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ci co na całym świecie od 1 listopada modlą się za swych bliskich , to niby błądzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak kłótnie obludnych katoli ,każdy myśli że ma rację zamiast umilowac bliźniego jak wam wasz bóg przykazal, zgromadzenie faryzeuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być chorym na głowę żeby takie brednie pisać , widać że katole to pełne nienawiści stworzenia ,,które z krzyżem w ręku plują na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto Ja stworzę nowe niebo i nową ziemię. I nie będzie się wspominało rzeczy dawnych i nie przyjdą one na myśli nikomu" ja stworze czyli jeszcze nie zostało stworzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×