Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego "Dzisiaj trzeba wybrać"? - ks. Piotr Glas https://www.youtube.com/watch?v=lyNZB1YdDlU 🌻 Fragment z Jego w/w książki: Tomasz Terlikowski: "A jaką...K.s.i.ą.d.z...ma metodę na odmawianie...R.ó.ż.a.ń.c.a...?" ks Piotr Glas: "Nie odmawiam go raczej w...k.a.p.l.i.c.y..., bo jak siedzę a do tego jestem zmęczony, czy jest za ciepło to natychmiast odpływam w czasie nieustannie powtarzanych słów. Uwielbiam natomiast odmawiać...R.ó.ż.a.n.i.e.c...idąc albo kierując samochodem. W mojej poprzedniej parafii mówiłem często, że między tamtym kościołem a następną parafią jest nie trzy mile, ale jeden...R.ó.ż.a.n.i.e.c...odległości. ( ;) ) Często powtarzałem też ludziom, że gdy stoją w korku, zamiast się złościć, przeklinać, lepiej niech odmawiają...R.ó.ż.a.n.i.e.c...Wielu z nich weszło to w krew. A ja wiem, także ze swojej pracy egzorcysty, że odmawianie...R.ó.ż.a.ń.c.a...nigdy nie jest "klepaniem", bo każde odmówione "Zdrowaś Maryjo" wprowadza szatana we wściekłość. Widziałem, co demony robią na egzorcyzmach, gdy zaczyna się modlić do Matki Bożej ( 😍 :) ) Niektóre z tych wydarzeń do tej pory są dla mnie tajemnicą. Kiedyś, pamiętam, walczyłem o pewną dziewczynę, miałem krzyż, robiłem wszystko, co trzeba w czasie egzorcyzmów, kładłem krzyż na piersiach, na głowie, błogosławiłem dziewczynę, ba, nawet mówiłem "w Imię ...J.e.z.u.s.a...C.h.r.y.s.t.u.s.a..." i nic. Zero reakcji. W pewnym momencie pomyślałem, że odmówię "Zdrowaś Maryjo". I wtedy się zaczęło. Demon ryczał tak strasznie, że myślałem, że mury pękną. Mogę powiedzieć, że demon oszalał z wściekłości."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz Terlikowski: "Na Imię Jezusa nie reagował, a na imię Maryi tak?" ks Piotr Glas: "Tak było, ale ja sam do końca tego nie rozumiem. Ludzie pytają mnie, jak to, przecież...J.e.z.u.s...był...B.o.g.i.e.m... a Maryja "tylko" stworzeniem,...J.e.z.u.s...jest potężniejszy, a krzyż jest najsilniejszym sakaramentalium. To wszystko prawda, i rzeczywiście, szczególnie na pierwszym etapie Imię...J.e.z.u.s...jest niezwykle mocne, demony się poddają, ale są też takie sytuacje, gdy Imię nie sprawia im problemu, a poddają się dopiero, gdy odwołuję się Maryi; one nie są w stanie wypowiedzieć Jej imienia. I straszliwie przeciwko Niej bluźnią...B.ó.g...dał Maryi taką władzę nad demonami i szatanem. To piękna i wielka tajemnica." 🌻 Potwierdzam osobiście Jego słowa moimi własnymi doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
gość Bóg zbudował piekło nie dla ludzi, ale jednak ludzie mogą tam trafić. Kościół wymyśla już takie idiotyzmy, że niedługo nawet najwierniejsze owieczki przestaną w nie wierzyć. Temat bardzo mi odpowiada, ale będę na nim pisał prawdę. Myślisz, że tylko Ty możesz tutaj wypisywać swoje zasłyszane w kościele dyrdymały? Ja zamierzam otwierać ludziom oczy. Nie wszyscy tutaj są tak otumanieni przez kler jak Ty. Wielu jest takich, którzy chcą poznać Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
martyna 33 "Biblia mówi wyraźnie, że Bóg jest Bogiem zazdrosnym" Dlatego tej książki nie należy brać na poważnie. W Starym Testamencie Szatan objawił się Żydom, a oni wzięli go za Boga i tak powstał ten cały galimatias. Skoro Bóg dał ludziom wolny wybór, to jak może być zazdrosny o to, że czczą kogoś innego? I jak dobry, kochający Ojciec może się domagać czci? Czy Ty domagasz się czci od swoich dzieci za to, że je urodziłaś? A jeśli Cię nie czczą to wysyłasz je za karę do ciemnej piwnicy na całą wieczność? Używaj trochę mózgownicy zamiast bezmyślnie cytować Biblię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
gość Ta wypowiedź Glasa mówi sama za siebie. Jest to w zasadzie kwintesencja całego katolicyzmu. Stawianie Marii ponad Bogiem i Jezusem razem wziętymi. I niech mi jeszcze jakiś katolik powie, że Maria wcale nie jest najważniejsza. Że jest tylko pośredniczką. Szatan słysząc różaniec jest w niebo wzięty. Jest to bowiem modlitwa kierowana do Niego. A Glas musiał dostać od Watykanu niezłą sumę za opowiadanie tych bajek o demonach. Bóg dał Maryi władzę nad Szatanem? Jedynym bytem mającym władzę nad Szatanem, jest sam Bóg. Maria ma tu tyle do gadania, co Żyd za okupacji (bo notabene była Żydówką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaniemówili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
gość To Ty, Ciekawska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg zbudował piekł to nie bóg ale demony same zbudowały piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w księdze Rodzaju 3 , 15 , B.óg O.jciec zapowiedział , że w przyszłości nie Ewa ale nowa Niewiasta - Maria i jej wyznawcy (jej potomstwo ) zmiażdży głowę szatańską . I to się obecnie dzieje. A słowo boże i postanowienia Boga trzeba szanować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Martyno, jeśli moja wypowiedź Cię obraziła, to przepraszam. Nie to miałem na celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
merkaba Demony same zbudowały piekło? A ja czytałem w Biblii, że wynajęły firmę budowlaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
gość Gdzie w tym wersecie jest napisane, że to jakaś nowa kobieta zmiażdży głowę Szatanowi? Czytałeś/aś to w ogóle? Czy to kolejna kościelna interpretacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tathagatagarbha dziś Piszesz: gość Gdzie w tym wersecie jest napisane, że to jakaś nowa kobieta zmiażdży głowę Szatanowi? Czytałeś/aś to w ogóle? Czy to kolejna kościelna interpretacja? 🌻 Nie jestem gościem, który to napisał ale odpowiem Ci po mojemu :) Dokładnie słowami samej Matki B.o.ż.e.j 😍 :) Cytat z książki: "Do K.a.p.ł.a.n.ó.w umiłowanych synów Matki B.o.ż.e.j" 373b-e Maryja: Dlaczego w tych czasach staję się obecna pośród was w nowy, stały i nadzwyczajny sposób? Ponieważ są to czasy panowania Mego przeciwnika, czerwonego Smoka, szatana, starodawnego węża, któremu zmiażdżę głowę [Rdz 3,15]. Pod jarzmem jego władzy wzrastają wasze cierpienia i próby, rany i upadki. Przez to zagraża wam wszystkim większe niebezpieczeństwo potępienia się. Objawiam się wam w nadzwyczajny sposób, aby zachęcić was do zaufania, nadziei, schronienia się we Mnie – przez wasz akt poświęcenia się Mojemu Niepokalanemu Sercu [Pnp 8,6]. Moja obecność staje się tym silniejsza, im bardziej zbliża się Moje zwycięstwo i ostateczna klęska szatana. To dlatego zapraszam was wszystkich do patrzenia na Mnie z ufnością i wielką nadzieją. Pan posyła Mnie do was, żeby wam przynieść Jego zbawienie. Składajcie Mu dziękczynienie za ten dar i przyjmijcie go z pokorą i wdzięcznością. Przychodzę jako zapowiedź Jego zwycięstwa. Jestem posłana, by przygotować drogę na chwalebny powrót J.e.z.u.s.a [Ml 3,1]. 🌻 Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tathagatagarbha dziś Dodam jeszcze cytując poniższe słowa, które myślę bardziej rozwiną odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie :) 🌻 "Do K.a.p.ł.a.n.ó.w umiłowanych synów Matki B.o.ż.ej" 254 Maryja : Jestem waszą N.i.e.p.o.k.a.l.a.n.ą Matką. Pozwólcie Mi się prowadzić, najmilsi synowie, by doskonale zrealizował się Mój matczyny plan. To plan nieprzyjaźni. «Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a Niewiastę, pomiędzy twoje potomstwo i Jej» [Rdz 3,15]. Tak powiedział Pan o Mnie, zwracając się do węża, kiedy przez niego g.r.z.e.c.h wszedł w historię rodzaju ludzkiego, u jej początku. To nieprzyjaźń między Mną a szatanem, między Niewiastą i wężem, między Moją armią i jego, między dobrem i złem, między łaską i g.r.z.e.c.h.e.m. Idąc Moją drogą, nie można akceptować kompromisów ze złem, ponieważ droga ta jest zbudowana na nieprzyjaźni między tymi dwoma przeciwstawnymi rzeczywistościami. Mój Syn J.e.z.u.s staje się znakiem sprzeciwu: jest wam dany przez Ojca dla z.b.a.w.i.e.n.i.a i na upadek wielu [Łk 2,34]. Przeżywacie dzisiaj mroczne czasy, ponieważ na wszelkie sposoby usiłuje się doprowadzić do kompromisu między tym, co B.o.s.k.ie i co szatańskie, między dobrem i złem, między d.u.c.h.e.m J.e.z.u.s.a i d.u.c.h.e.m świata. Wielu ludziom grozi niebezpieczeństwo, że padną ofiarą ogólnego zamętu. Nawet w Moim K.o.ś.c.i.e.l.e chciałby się panoszyć fałszywy duch, który nie jest duchem J.e.z.u.s.a, Syna B.o.ż.e.g.o. Jak niewidzialna trująca chmura szerzy się duch pomieszania tego, co B.o.s.k.i.e z tym, co należy do świata, przez co Słowo B.o.ż.e zostaje pozbawione mocy, a głoszenie E.w.a.n.g.e.l.i.i – swojej siły. To jest plan walki. Wspomagani przeze Mnie – idąc drogą wyznaczoną przez J.e.z.u.s.a – macie walczyć z szatanem, g.r.z.e.c.h.e.m, błędem i niewiernością. Dzięki B.o.ż.e.m.u przywilejowi zostałam zachowana od wszelkiego g.r.z.e.c.h.u, nawet pierworodnego, gdyż P.r.z.e.n.a.j.ś.w.i.ę.t.s.z.a T.r.ó.j.c.a przewidziała Mnie na Wodza w straszliwej walce obejmującej Niebo i ziemię, duchy niebieskie i ziemskie. Jest to walka wielka i nieustanna, często niewidoczna, obecnie zaś stała się ona powszechna. W Apokalipsie zostałam zapowiedziana jako «Niewiasta obleczona w słońce» [Ap 12,1], która prowadzi walkę z czerwonym Smokiem i z wszystkimi jego zwolennikami. Jeżeli chcecie wesprzeć Mój plan, musicie walczyć, Moi mali, synowie Matki-Wodza. Walczcie z g.r.z.e.c.h.e.m, z kompromisem, przy pomocy broni m.o.d.l.i.t.w.y i cierpienia. Każdego dnia, wraz ze Mną, prowadźcie tę bitwę – w ukryciu i ufności, w pokornym spełnianiu waszych codziennych obowiązków, w doskonałym naśladowaniu J.e.z.u.s.a, w ubóstwie i pogardzie świata oraz samych siebie. To plan zwycięstwa. Po obecnym tryumfie zła, któremu udało się zapanować nad światem, w końcu zwycięstwo należeć będzie jedynie do Mojego Syna J.e.z.u.s.a. To On jest jedynym Zwycięzcą. Zakończeniem wielkiej, przeżywanej obecnie walki będzie Jego chwalebne Królestwo pokoju i dobroci, sprawiedliwości i ś.w.i.ę.t.o.ś.c.i, które zapanuje na świecie i zajaśnieje w sercach wszystkich. Tak więc realizacja planu nieprzyjaźni, walki i zwycięstwa [Rdz 3,15] zakończy się tryumfem Mojego Niepokalanego Serca. 😍 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Nie widzę związku pomiędzy tamtym cytatem, a Marią. Tam jest napisane, że potomstwo Ewy zmiażdży głowę Szatanowi, a nie że zrobi to Maria. To, co mówi ta zjawa ma nawet sens. To o łączeniu tego, co boskie z tym, co szatańskie. To właśnie robią religie. Nie podoba mi się tylko nazwa Matka Boża. Bóg nie ma matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie zauważyliście, że w ostatnim czasie wielka rana została już zadana Kościołowi poprzez szerzący się brak należnej czci i wiary w Ciało i Krew Mojego Boskiego Syna w Najświętszym Sakramencie? Ta pokusa wkradła się już do Świętej Matki Kościoła! Szatan domaga się coraz bardziej, aby to przed nim zgiąć kolana, aby jemu oddawać cześć. On wie, że jego klęską jest nawrócenie człowieka. Dlatego czyni wszystko, aby ludzkość trwała w zatwardziałości serc, aby ludzkie serca napełnione były strachem i trwogą. Posyła swoich „proroków”, by obwieszczali zniszczenie i nieuchronny koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Pułapka, którą zastawił szatan, to pokusa dialogu z religiami i organizacjami, które są wrogo nastawione do Kościoła....Dialog, który w imię fałszywie pojętej tolerancji może prowadzić do zachwiania w wierze, jest pokusą, aby upodobnić się do świata, stać się wspólnikami „synów ciemności”. Antykościół nie zrezygnuje z niszczenia prawdziwej wiary, z walki przeciwko tradycyjnej chrześcijańskiej moralności i ośmieszaniu całego przez Boga ustanowionego porządku” /str.41/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Kościół sam w sobie jest pułapką zastawioną przez Szatana, w którą wpada coraz więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tathagatagarbha dziś Kościół sam w sobie jest pułapką zastawioną przez Szatana, w którą wpada coraz więcej osób." Myslalam ze coraz mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
gość Zależy, jak na to spojrzeć. Coraz więcej ludzi odchodzi z Kościoła, ale zaprogramowani rodzice dalej zanoszą swoje dzieci do chrztu. Presja społeczna jest tak silna, że nawet ateiści chrzczą dzieci, bo inaczej będą wytykane palcami. Ta katolicka dyskryminacja musi się skończyć. Trzeba zniszczyć Kościół i wyleczyć jakoś ludzi, których zaraził. Niestety niektórzy są już nie do wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tathaga... to co ty chcesz , aby się stało dla kościoła , to diabeł też tego od wieków chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby diabeł chcial to by sie spełniło ;) a sie nie spełniło bo diabel nie chce . Widocznie z jakiegos powodu nie zniszczył ;) moze to jego dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie pisałem martyno33 o kk , ale o kościele chrześcijańskim w sumie razem ponad 300 mln w europie , a na wschodzie 200 mln a ile jeszcze na południu. Szkoda , że tak napisałaś i obrażasz tak wiele kościołów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy kościół prawosławny już jest dla was dobry? x Cytaty , które są w tytule tego tematu i w pierwszym poście na początku , pochodzą z objawienia (1980r.) Maryi do Barbary Kloss . Przedwojennej nauczycielce polonistce , która po wojnie ukończyła z dyplomem prymasowski wydział teologiczny w Krakowie by mogła prowadzić katechezę w szkołach . x Nie tylko ty Martyno masz dyplomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Ja nie rozdzielam Kościołów na taki czy sraki. To, że jest ich tyle jest najlepszym dowodem na to, że większość z nich kłamie. Prawda może być tylko jedna. Więc która? Katolicka? Prawosławna? Protestancka? Jehowa? Zielonoświątkowa? Niebieskoświątkowa? A może jeszcze jakaś inna? Najlepszym wyborem jest odrzucenie wszystkich tych sekt i szukanie Boga we własnym sercu. Szkoda tylko że Wy daliście sobie wmówić, że jesteście nic nie wartymi grzesznikami i potrzebujecie pośredników do rozmowy z Bogiem w postaci Marii, Józefa, papieża, proboszcza czy kogo tam jeszcze. Albo kogoś, kto weźmie na siebie wasze grzechy. Z Bogiem każdy może rozmawiać za darmo. Wszystkie religie powinny zostać zlikwidowane, a kościoły przerobione na domy pomocy społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
A diabeł nie chce zniszczenia Kościoła, bo jest to Jego dom. Zgadzam się z wypowiedzią gościa (czyli Ciekawskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×