Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość outa
JPR radosna co to za express, wlasnie mialam pisac ze czas się spakowac ;) To ja lepiej idę, choć jak wszystko rpzyszykowane to tez nie problem, ja pewnie i tak bym wywalala rzeczy z torby i sprawdzala raz jeszcze czy wszytsko jest ;) Serdecznie gratulacje, odpoczywaj! Wczoraj mialam gosci to kolezanka mowila ze wysoko mam brzuch, nie mam tez skurczy ani nic, myslę że wytrwam ten tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Rzowa biedna jesteś z tą noga :( Jakaś dziś niewyspana się czuje chyba strzelę sobie kawusie. Moj synuś pojechał już do dziedków, przyjedzie za 2 tyg dopiero uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Radosna doprowadziłaś mnie do łez. Po prostu lecą mi po polikach jak grochy. Chciałaby juz byc po tak jak ty i wiedzieć ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radosna a w jakim tygodniu urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa a Ty na kiedy masz termin? przypomnij proszę czy sn czy cc ja mam brzuch nisko ale zadnych zblizajacych sie objawow, a tez juz bym tak chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ty chyba stworzona do rodzenia jesteś! Gratulacje! Pozazdrościć takich malobolesnych skurczy ko.plikacji i tempa akcji! Bardzo sie cie ze tak ci się to poukladalo:) No traz za trzecim razem to torbe spakuj wcześnie! Ja mam prawie spakowana. Jeszcze kubek sztućce ale i tak po cv jesc od razu nie bede to mi mąż dowiezie. Ale super ze sie zaczelo juz! Ja bym chciała tu nadal pisac po porodzie. Dzielić sie nadal radami itd wspierać sie prede wszystkimi Teraz czekamy na wieści od Marty i agi. A om Uta lada dien mama bedzie. Monia te skurcze nie bola mnie tak jak brzuch na okres. Po prostu brzuch mi. Sie wtedy skurcza zweza ! Tak po bokach sie zweza. Nie wiem jak to inaczej wyjaśnić. Poczytaj o tych skurczach to zobaczysz jak je opisują. Moze ja mam cos innego? Sama aż sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
pisza w internecie ze to taki bol jak na okres i ja wlasnie cos takiego czulam, tylko pierwszy raz tak mocno, wiec u mnie to chyba objawia sie w ten sposob. po tym jak sie pojawil 3 raz po 20 minutach to juz mialam nadzieje ze regularne i ze będzie porod, no ale niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Dziewczyny i nas was przyjdzie niedlugo czas. Ale ciesze sie, ze mam to juz za soba i ze troche z zaskoczenia. U mnie 37tyg i 1 dzien. Syna tez doklaldnie w tym dniu ciazy urodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna co za zbieg okolicznosci, wlasnie pamietam jak jeszcze wczoraj pisalas, ze jutro bedzie dokladnie taki termin jak syna rodzilas. A jak malutka?10 punktow dostala? laktacja juz ruszyla?karmilas mala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny kupowalyscie przescieradlo do wozka do gondoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja mam termin na 6 z @ a na 4 z usg. Rodzic nam zamiar sama tak jak za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dla mnie posciele do wózka to niepotrzebny wydatek. Wystarczy pościelić pieluszkę tetrowa lub flanelowa czy jaka tam uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no to narazie nie kupuje :) czyli teraz ja mam najpozniej termin bo na 11 dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka tak od razu po porodzie pani sprawdzala i pokarm mam, mala sie najadla i teraz spi. A przescieradlo do gondoli kupilam, zeby mi sie materacyk nie niszczyl. Narazie dalej w szoku jestem. Wykapalam sie juz. Przebralam w swoja pidzamke. Maz przyjechal. Mala spi a my siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ale Wam dobrze kochana….:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ile masz osob na sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Ja nadal okupuje sale do porodow rodzinnych, bo nie ma miejsca na oddziale. Ciekaw ekiedy mi jakas sale znajda. Na dworze ponoc 30stopni ale jakos tego nie czuje. Maz powtarza, ze cudnie wygladam i ze super dalam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radosna ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Super mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna maz był przy porodzie? to dobrze, ze jestes sama, odpoczywajcie jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja wg om mam na 16:) Radosna twój mąż wie co powiedziec:) Odpocznij i ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Tak maz byl do konca ze mna, choc stal za poloznymi bo nie bylo miejsca jak blizej (na samej koncowce) tak to siedzial na fotelu a ja na pilce. Pilka super lepiej sie skurcze znosi. Tu tez wanna jest mozna w niej czesc porodu lub mozna urodzic normalnie w wannie, ale u mnie nie bylo czasu. A maz mowi, ze ladnie wygladam bo porownuje do porzedniego razu jak wygladalam a wtedy jak z krzyza zdjeta. Powinnam sie przespac ale nie moge chyba adrenalina mnie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
pewnie emocje, jak opadna to i Ty padniesz zmeczona :) będzie Ci się lepiej w nocy spało. to dzielny maz! moj mial byc tylko na początku, zeby pomasowac itd, planowalam ze na skurcze parte wyjdzie, ale polozna sugerowala zeby zostal i on jakos tak się napalił, że chce byc zobaczymy jak to wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a pierwsze dziecko urodzilas przed terminem czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika pierwsze urodzilam 3 dni po ale teraz naprawdze ten termin z om to jakiś wygórowany jest bo z ust jak porownywalam to mój syn byl 400 g mniejszy w 37 . No zobaczymy ja bym chciała 1 juz rodzic:D. Maly mi wlasnie usnal. Ide cos porobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia ja tez bym chciala juz :) moze akurat nam się uda :) najbardziej sie boje zeby nie przenosic. ja dzisiaj jakas leniwa, maz w pracy a ja jeszcze w pizamie jestem, az wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja też miewam piżamowe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Ja dzis tez tak słabo się czuje... wczoraj latałam jak z petardą w tyłku a dziś.... dwie kawy nie pomogły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no to powiedzmy ze takie nasze prawo te ostatnie dni poleniuchowac :) tez bym się chętnie kawy napila ale zgaga mnie męczy od rana, więc wole nie ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×