Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Ewelina2605
Australia wspolczuje z powodu chorobska ale zobaczysz szybko przejdzie i wrocicie do starań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Australia szybkiego powrotu do zdrowia :) i owocnych staran. U mnie 27 dc wiec jestem w okolicach @ zobaczymy jak zakończy się 4 cykl. Jestesmy tez na ovufriend pod takim samym tytułem bo tu strasznie forum się zawiezsza. Poza choroba wakacje udane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Caroline u mnie jakiś większych rewolucji nie ma :) znaczy objawów typowo ciążowych brak, do tej pory dokuczały mi bóle brzucha, ale od kilku dni jest spokój zobaczymy jak będzie dalej, niby każdy mówi, że to normalne, a jednak martwi.... za dwa dni idę na wizytę, mam nadzieję, że wszystko dobrze i że usłyszę serduszko, przedtem jak byłam w 4 tygodniu było widać tylko pęcherzyk. Miałam infekcję, a na infekcję pimafucin, ale z tego co widzę nic nie pomógł jest tak samo jak było i pewnie znowu będę musiała coś zaaplikować, szkoda, bo wolałabym nie stosować nic w pierwszych tygodniach, ale jak wiadomo infekcja dla dziecka, wcale nie jest lepsza.... A jak u Ciebie Aifoz ten pimafucin pomógł ? czy tak jak u mnie żadnej poprawy ? u mnie poprawa była tylko jak stosowałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
To który będzie juz tydz jak pójdziesz na wizytę" a te bole brzucha to takie delikatne czy bardziej uciążliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey to ja wioloochna Długo mnie nie było ale tak wyszło chwilowy brak czasu. Zresztą na wszystko mi brakuje czasu ;) Wstyd ale ten miesiąc jest dla nas bardzo nerwowy i do zblizen nie dochodzilo tak często jak byśmy chcieli ost raz 8 dnia cyklu. Do @ zostali 6dni a dzisiaj mam jakies dziwne plamienia.. Może tym razem jakimś cudem się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toska_88 wysłałem Ci zaproszenie na ovu ; wioloochna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
caroline teraz będzie 7 tydzień, a te bóle nie były jakieś bardzo bardzo mocne, nie jakieś skurcze, ale takie delikatne bóle miesiączkowe, takie w sumie, jak zwiastowały mi zawsze, że niedługo będzie okres.... takie ćmienie, ciągnięcie... niby nic, ale czasem się bałam, żeby się nie rozkręciły.... ale może tak ma być, bo się zaczyna w brzuchu rozciągać. Wioolochna może akurat w tym cyklu będzie tak, że rzadko ale skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny, jestem tu nowa. Starania od 4 cykli. Obecnie 23dc/28. Staram się nie nakręcać, ale ciężko powiedzieć. Póki co jedynym innym objawem niż co miesiąc był atak bólowy podbrzusza w 21dc. Leżałam zwinięta w ślimaczek. Pobolało i przestało. Jak Wasze starania? Któraś czeka na testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej dawno mnie nie było, wakacje, brak czasu... U mnie bez zmian... Czas leci a dzidzi brak, właśnie mam 4 dc.. Jestem w trakcie robienia badań i nawet na to nie mam czasu, w tej chwili jestem na tabletkach anty ze względu na te zaburzenia miesiączki, mam zażywać miesiąc, muszę najpierw wyregulowac cykle żeby myśleć o dziecku, także i w rym miesiącu odpadam, trzymam za was kciuki jak zwykle mocno kibicuje :) Kate, Angelowa strasznie to zleciło dopiero co razem się staralysmy a wy już na półmetku a ja dalej w ciemnej du..pie za przeproszeniem :( zdrówka dla was i maluszków :) Będę tu czasem do was zaglądać :) Powodzenia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaa25
Cześć dziewczyny, ja również staram sie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Niestety czwarty cykl zakończony @ !!! Dzis się pojawiła powoli się rozkręca! Przed nami piąty cykl staran. A co słychać u przyszłych mamusiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam u wszystkich dziewczyn co jako ostatnie zobaczyly 2 kreseczki? Macie już potwierdzona prawidłową ciążę? Słyszeliście serduszko? Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandii
dziewczyny a czy bierzecie kwas foliowy? chodzi mi głónie o to czy przed zajściem w ciążę zaczęłyście go już suplementować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia8910
Witajcie dziewczyny ;) ja jestem Monika jestem mama 15 msc Philipa i wlasnie z mezem rozpoczynamy starania o druga dzidzie :) pozdrawiam wszystkie i zycze zajscia a tym co zaszly serdecznie gratuluje :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey. Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula24 dawno cie nie bylo. Jestesmy na ovufriend tytuł taki sam bo te forum strasznie się zawiesza zwłaszcza jak jest przejście na kolejna stronę. Ja dostałam narazie luteine na wyregulowanie ale jak najbardziej możemy się starać. Ostatni mój cykl 48 dni obecny z luteina juz 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gość wczoraj 14:32 moze ten bol to ovulacja??? Robisz jakies testy ovulacyjne by potwierdzić ze ovulacja się odbyła? Witajcie nowe dziewczyny ! Trzymam kciuki aby nam się udalo! U nas 5 cykl zaczęty dzis przyszla @ i 1dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
caroline szkoda, że się nie udało, ale trzeba się nie poddawać :* dandii ja brałam kwas jakieś pół roku wcześniej, przed rozpoczęciem starań, chyba nie trzeba aż tyle wcześniej, ale na pewno kilka miesięcy wcześniej warto, najważniejsze żeby zacząć brać kwas najszybciej jak tylko dowiemy się o ciąży (przecież nie zawsze jest ona planowana). Ja byłam wczoraj u lekarza, dzisiaj zaczyna mi się 7 tydzień, serduszko już pikało :) nie słyszałam, tylko widziałam jak pulsuje na monitorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Afrodit najważniejsze ze widziałaś jak bije :) Ja tez łykam kwas foliowy juz od kilku miesięcy bo jest bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline: nie przejmuj się, mnie od razu też się nie udało. Byłam już naprawdę załamana, ale koniec końców zaszłam w ciąże. Nie obyło się bez nerwów, nieprzespanych nocy (i to wcale nie z powodu miłości), ale udało się. Wiem, że Tobie też się uda. Najważniejsze to w miarę możliwości zluzować, ponieważ najgorzej jest wtedy, kiedy człowiek najbardziej się stresuje. Mnie się to średnio udawało, toteż dlatego pewnie tak długo czekałam na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×