Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Afrodit
caroline póki co u mnie objawów zbytnio nie ma, ale może i dobrze, bo jedynie co, to brzuch pobolewa, tak ćmi.... a ja tam wolę nie mieć objawów typu mdłości, bo to nic przyjemnego, tym bardziej w pracy, brzuch jak pobolewa, to też zaraz się myśli czy nic złego się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline czy wiem czy szybko...po prostu lekarz powiedział ze trzeba wykorzystać to ze jestem po @ i on jest w czwartek wolny:) X Tusia nie zgodzę sie ze wykonuje sie rano testy owu. Nawet w ulotce jest napisane by nie wykonywać rano a juz napewno nie z 1moczu. Po 12 najwcześniej:) ja wykonywała 3 rożnych firm i zawsze było napisane by nie wykonywać rano. Z tego co kojarzę takie testy elektroniczne z uśmieszkiem trzeba robić rano...ale one są bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona124 jak ma na imie wogole :) ktory twoj cykl staran? Wiecie co moja kolezanka poronila w 8 miesiacu jak to mozliwe? Malenstwo pochowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Tusia który u Ciebie dzień cyklu? Moja znajoma co teraz jest w ciazy powiedziala mi ze dopiero 3 test wyszedł pozytywny. Wykonywała w odstępie kilku dni bo @ nie przychodził. Jej oczywiście zależało na odwrotnej sytuacji niż nam wszystkim tutaj ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gosciu, ja tez wlasnie zastanawiam sie, jak dochodzi do poznych poronien. Wydaje mi sie, ze to moze byc blad lekarza, ktory po prostu czegos wczesniej nie zauwazyl. W ogole troche nie rozumiem, dlaczego na nfz robia tylko 3 usg w calej ciazy. Moim zdaniem to stanowczo za malo. Rozne rzeczy moga sie dziac, a wydaje mi sie, ze takie rzeczy jak np. Problemy z lozyskiem czy sprawdzenie ilosci wod plodowych da sie tylko na usg. Nie wiem, nie jestem lekarzem, ale czy naprawde w prawidlowo rozwijajacej sie ciazy, kiedy mama nie ma objawow, wyniki super, moze tak nagle umrzec dziecko w lonie matki? Moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - mam na imię Kinga ;) nie zabezpieczamy się od lipca albo sierpnia 2015, może jeszcze troszkę uważaliśmy tak z 3 miesiące, a tak na poważnie decyzję o dziecku podjęliśmy w marcu 2016 mniej więcej, to już tak starań będzie z pół roku, a bez zabezpieczeń to z rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Malla muejmy nadzieje ze badanue wyjdzie dobrze trzymam mocno kciuki aby przyczyna nie byla niedroznosc, jednak gdyby tak jak u mojej kol stwierdznono podczas badania niedroznosc to beda przepychac i wiem ze przez kilka dni chodzila obolala dowiwdz sie jeszcze co i jak . Bylt tu dxieqczyny co mialy robiona droznosc ale ostatnio cos nie zagladaja do nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Sorki za bledy ale przez ten popekany wyswietlacz nie zawsze widze co pisze ale juz niedlugo bedzie nowy tel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA_87
To może faktycznie zależy od testów nam mówił ginekolog aby robić rano ok 9 nie z pierwszego siusiania :-) Dostałam @ wiec dzisiaj mam 1dc. Dzwonie zaraz do przychodni przepisać się na inny termin usg żeby obejrzec pęcherzyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Afrodit ja tez wlasnie mam problwm z brzuchem, tzn ciezko to nazwac bolem, to takie bardziej delikatne pobolewania w podbrzuszu, takie cmienie jakby przedmiesiaczkowe, wczoraj mnie troche klulo po lewej stronie. Ciagle mysle, czy wszystko jest ok, boje sie tej dzisiejszej wizyty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Miałam dzisiaj umówiona wizytę u gina żeby zobaczyć skąd to krwawienie i zobaczyć jak tam pecherzyki wyglądają przed owu, ale niestety rano zadzwonili z gabinetu i odwołali wszystkie wizyty Pani doktor. Umówili mnie dopiero za tydzień. Jak na razie doszłam do wniosku ze to krawienie okoloowilacyjne i jak na razie nadal sie utrzymuje, ale przeczytałam ze może trwać nawet 2 dni. Mierzyłam rano temp i owu jeszcze nie było wiec dzisiaj po pracy znowu planuje dopaść mojego męża haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Tusia szkoda ze przyszla @! Martyna niemartw sie bedzie dobrze:) Odebralam wynik tsh 1.91 chyba dobre co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Caroline 29 ja to wogole nie mam zadnych objawów. Mam mnijeszy apetyt moze to. U mnei wg ostatnije miesiączki czyli 16 lipca to 6 tydzień ale tak na serio 4 jak wiadomo . Jutro mam lekarza i mam nadzieje że mi da skierowanie na transvaginalne tak kolo 10 wrzesnia wtedy to juz powinno byc wszytsko. Nie powiem duzy stres....I tez jak Afrodit mam jakeis upławy i globulki mi dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
a tak z ogolnych jest jakas dziewczyna z Warszawy co chodiz do Luxmedu bo moj lekarz odszedł i na czuja wzięłam jakąś babe i nie wiem znów stres...czy bedzie kompetentna i co z L4 pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie, bo wierzę, że niedługo zmienimy temat forum i będziemy wszystkie dzielić się spostrzeżeniami na temat ciąży :) Ja jutro zaczynam drugi cykl starań 3majcie kciuki :) Ja też trzymam kciuki za Was wszystkie: przyszłe mamy, żeby wszystko z Wami i Dzidziami było w porządku i za wszystkie staraczki, żebyśmy mogły niedługo się pochwalić 2 kreseczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dziewczyny obejrzalam wlasnie film Return to zero (Poczatek) z 2014 r. Plakalam nawet przy nim. Opowiada o malzenstwie, ktorzy urodzili martwe dziecko w 38tyg, nie wiem, czemu takie mysli mam straszne. Mysle, ze po dzisiejszej wizycid sie moze uspokoje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
A ja byłam dzis na usg i widziałam moją mala fasolkę!!! Ma 7 mm :) wszystko jest ok i serduszko słyszałam i widziałam jak bije! Niesamowite uczucie:) aż łezkę w oku miałam. Życzę wam wszystkim starającym sie żeby udalo sie! Dla takich chwil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela to na pewno niezapomniane przeżycie :) Mam nadzieję, że mi też będzie to dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Aifoz z jakiej dzielnicy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Nela a w którym jesteś teraz tygodniu ? Aifoz, ja też mam jakby mniejszy apetyt, chociaż zaraz po zrobieniu testu codziennie jadłam słodycze, ale powiedziałam sobie koniec, bo przy takim postępowaniu to ja z 50 kg w tej ciąży przytyję :) a teraz mnie zbytnio nie ciągnie ani do słodkiego, ani do jedzenia.... Martyna ja mam tak jak Ty, że cały czas jakaś pełna obaw, nie wiem może dlatego, że jeszcze do końca nie zdecydowałam do jakiego lekarza chodzić, napisz jak tam po badaniu czy było już serduszko, bo ja się zapisałam na wizytę za dwa tygodnie, idę prywatnie, więc nie wiem czy nie powinnam iść o tydzień później, żeby nie musiała tydzień po tygodniu chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Jacek sienko z warszawy ul meander od strony piaseczna godny polecenia super miły lekarz:) ktos slyszal??? Wizyta 180 zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czy można się do was dołączyć ? Czytam was już od jakiegoś czasu i postanowiłam napiać. Ja z mężem również staramy się o dziecko. Miesiąc temu poroniłam :( strasznie to przeżywam lekarz powiedział że już możemy się starać, dzis dostałam okresu :( miałam nadzieje że się uda. Nie jestem do końca pewna czy to okres, ale myśle że początki i się pewnie rozkręci. Napisałam tu bo jest mi strasznie przykro że przyszedł okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czy moge do was dołączyć ? Ja z mężem również staramy się o dziecko. Miesiąc temu poroniłam :( :( lekarz powiedział że już możemy się starać. Dzisiaj dostałam okres, dokładnie nie jestem pewna czy to okres, ale pewnie się rozkreci. Jest mi strasznie przykro cieżko mi sobie z tym poradzić tak bardzo chciałam żeby się udało :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×