Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

macie oszczednosci o ktorych nie wie maz?

Polecane posty

Gość gość
Grubo ponad 30tys masz w zasadzie przed 40tys zł wiec spora sumka. Pewnie nie macie kredytu na mieszkanie tak jak większośc Polaków:.. Bo tak wlasnie myśle ze odkładają głownie kobiety ktore maja na tyle ze zyja bez kredytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17 masz cos na czym mozesz podciagnac wydatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślał nawet o swoim zabezpieczeniu taki kolor bytu. Napisałam o tym bo mnie tu jakaś od wyrachowanych wyzwala. Kobiety są same dla siebie wstrętne. Kitralam bo uważałam ze muszę. Dzisiaj córka jest inżynierem tez cieżko pracuje i z tego co widzę związała sie z człowiekiem ktory nie zadba o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i okazało sie ze zbierała dla ciebie abyś nie zginał po jej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:18 nie mamy swojego mieszkania, bo czesto zmieniamy miejsce pobytu srednio co 2 lata i wynajmujemy. O tej kasie on sie nie dowie. Jestem jedynaczka i duzy dom po rodzicach to tez jakies zabezpieczenie kiedys tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam ale jak każdego dnia zakitram 5 - 10 zł to uzbieram w miesiąc. On pije piwo wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na miesiąc 5 tys a wydatkow tyle ze nic nie odłożę , tzn to co jest moim zabezpieczeniem muszę utrzymywać i kółko sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę minę faceta ktory znalazł w szkatułce, za szafa 20tys -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj sklepow gdzie jest tansze jedzenie. Czasem ta sama firma a na produkcie nawet pare zloty roznicy. Wymysl dentyste badz innego specjaliste, fryjzera, preznt dla kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta musi oszczędzać tzn ze na fryzjera wydawać nie będzie, sama sobie pofarbuje najtańsza farba a koleżanka wyrówna koncówki nożyczkami krawieckimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam ze temat super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nodo bra, ale kazdy chodzi do dentysty, nawet na nfz za plomby biale sie placi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge uwierzyc , ale zenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada to oceniać bez wiedzy tak jak któraś tu wyzwala babkę od męża pijaka,punkt widzenia pochodzi od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym raczej powiedziala, jak sobie poscielesz tak sie wyspisz Wiekszosc z was wybrala sobie na meza czlowieka przy ktorym czuje sie tak niepewnie ze musi kitrac kase i klamac a juz skazywanie siebie i dzieci na biede bo pijaczyna kwiatki przytargal i serenady pod oknami spiewal to ..... ech szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mam schowanych pieniedzy o ktorych nie wie maz. Mam na osobnym koncie 140 tys ze sprzedazy działki, ktora dostałam jeszcze przed ślubem ale maz wie o tych pieniądzach ale uwaza, ze są one moje i to ja zdecyduje na co je przeznaczę. Maz z kolei ma mieszkanie, ktore wynajmuje, a dostal je jako kawaler, i pieniadze z wynajmu wpływają na jego konto, ktore ma od czasow kawalerskich. Wiem jaka to kwota. Ja pracuje wiec nie musze oszukiwać męża i chować pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wychodzisz za maz to zazwyczaj za miłość swojego życia, za człowieka cudownego i nie wiesz ze sobie śmieliśmy drogę cierniowa. Nie bądź taka przemądrzała , nikt nie jest jasnowidzem, potem lata lecą i sie uzależniasz bo ciagle nie umiesz przestać kochać. Ja rozumiem taka miłość ,nie jest mądra , nie jest obliczona na korzyść , ciagle jest nadzieja i wiara ze on tez kocha. Trzeba lat , jedne sie rozwodzą a inne nie chcą . Taka jak ty nie mogłaby być przyjaciółka jednej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie musisz bardzo ładnie a jak nam zaimponowałas swoim pięknym życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wy nie pracujecie i chowacie kasę z wypłaty męża? Ja j***e, własnych mężów okradają. Jesli robic oszczędności to ze SWOICH pieniędzy, uczciwie zarobionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędności mamy wspólne, jedyne o czym nie wie mąż to ze wydaje ok 1,5 tys/miesiac na ubrania, buty, torebk,kosmetyki Lubie drogie rzeczy a dla niego to strata pieniędzy, raz w roku pozwoli mi wydać marne 3 tys, a sam krem do twarzy kosztuje 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swoich odkladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.08 prawo jest takie na jakie cię stać x świetnie napisane :) no wiec odkładam sobię kasę po kryjomy by w razie rozwodu było mnie stać na MOJE prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie ja odkladam jawnie nie musze klamac ,odkladam swoje , maz zdaje sobie z tego sprawe ze stac mnie na " odpowiednie prawo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i brawo kobietki, męża nikt nie okrada bo w małzeństwie wszystko jest wspólne a to ze nie o wszystkim mówimy mężowi to nasza mądrość . Przecież jest tu maz zmarłej zony ktory znalazł te kasę i ma, czyli odkładała dla niego bo sama nie wydała . Już nie bądźcie takie , szkoda ze nie napiszesz tutaj jak sie okaże ze dom w którym mieszkasz jest np. zastawiony pewnie niemozliwe prawda, bo ty ogarniasz temat no i jakby co to wióry poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom w ktorym mieszkam jest w polowie moj ( akt notarialny wsxystko na papierze ) jak sie mysli glowa a nie dupa to nie trzeba przed 'starym ' kase kitrac mozna swoje pieniadze oszczedzac bez tajemnic . Jak sie mysli glowa a nie dupa to sie wychodzi za maz za odpowiedzialnego i uczciwego czlowieka a nie za pijaka , hazardziste czy tez nieudacznika i ' gazele biznesu ' Jak sie pojawiaja klopoty to rozwiazuje sie je razem a nie ze jeden za plecami drugiego cos zastawia i syfu robi . Zeby nie bylo mielismy taka sytuacje i tylko dzieki temu ze razem bez tajemnic stawilismy klopotom czola wyszlismy na prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainspirowałyście mnie. Po weekendzie założę konto oszczędnościowe i tam będę odkładać pieniążki - na czarną godzinę lub na coś ekstra. Mój mąż odkłada do koperty. Ma tam tera kilkanaście tysięcy. Mam dostęp do tych pieniędzy i jak potrzebuję to mogę je brać - ale nigdy tego nie robię. On to traktuje jako nasze wspólne oszczędności. Ale fajnie byłoby mieć coś swojego i zaskoczyć małżonka nagłym zastrzykiem gotówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje pracujemy więc mamy i swoje konta i konto wspólne. Każdy miał swoje oszczędności ale teraz budujemy dom i większość idzie na ten cel. Ze swojej kasy mam działkę i tego nie ruszam bo chce mieć zabezpieczenie na emeryturę (własną działalność to problem na starość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie drogie panie , odkladac TAK oszukiwac NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym musieć kitrać kasy przed mężem. Oboje mamy swoje oszczędności, ale nie robimy z tego żadnej tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×