Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny po długiej przerwie. Dzisiaj wróciłam po 3 tygodniach urlopu do pracy i tak mi się nic nie chce, strasznie się rozleniuchowałam. Życzę ci miłego wypoczynku Emmi mam nadzieję, że odpoczniesz ja właśnie wróciłam z nad morza, jestem bardzo zadowolona, wypoczęta i nasze relacje z MM jakby troooochę cieplejsze, za to syn daje popalić. Z pogodą to różnie ale sam widok morza na pewno cię zrelaksuje. Dzisiaj tylko tak krótko bo zaległości trochę Pa Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wpadłam na chwilkę :) Betka, polecam DULUX, własnie malowaliśmy, kolorek miodowy, super !!! To pa pa. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wpadłam na chwilkę :) Betka, polecam DULUX, własnie malowaliśmy, kolorek miodowy, super !!! To pa pa. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane baby:):):) Emmi gdzie dokladnie jedziesz??? moze jak pogoda jakiegos dnia nie dopisze odwiedzisz Stargard??? zapraszam serdecznie:):):) baw sie dobrze nalezy ci sie odpoczynek:)........... jako taka- skarbie jak milo cie widziec:):):) az mi serducho mi podskoczylo:) i od razu lepiej sie poczulam:)...ja juz spaceruje i troszke lepiej z samopoczuciem:) mam nadzieje ze juz z gorki... wiec teraz czesciej bede tu przynudzac:) caluje was mocno👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane baby:):):) Emmi gdzie dokladnie jedziesz??? moze jak pogoda jakiegos dnia nie dopisze odwiedzisz Stargard??? zapraszam serdecznie:):):) baw sie dobrze nalezy ci sie odpoczynek:)........... jako taka- skarbie jak milo cie widziec:):):) az mi serducho mi podskoczylo:) i od razu lepiej sie poczulam:)...ja juz spaceruje i troszke lepiej z samopoczuciem:) mam nadzieje ze juz z gorki... wiec teraz czesciej bede tu przynudzac:) caluje was mocno👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 😘 wszysstkie dziewczynki . Margo dla Ciebie specjalne buziaczki. Ja bym chciala chyba do ciepłych krajow ,bo ta pogoda tutaj................................ eeeeeeeeeeeeeeeeee Zona - MM nie pali już 6 tygoni ,chyba wytrwa ,ale czy ja wytrwam z nim ???????/ tego nie wiem ,ale staram sie . W sumie on też sie stara ,tylko gorzej mu to wychodzi. Hi hi , taki gatunek !!!! Żebyście wiedziały jakich ja różnych sposobów używam ,żeby było dobrze. Psycholog miałby niezły ubaw. Czasem mi wychodzi lepiej ,a czasem jak kulą w plot. Jednak nasza kobieca mądrość trzyma ten świat w ryzach. Dzisiaj byłam w kinie na Dirty Dancing 2 . W sumie niezły ,chociaż gorszy od pierwszego. Pierwqszy byl 17 lat temu. Ale sie rozmarzyłam .Tacy bylismy wtedy młodzi i zakochani. :):):):):):) Już połowa lipca ,a ja jeszcze nie włożyam letniej sukienki ! Czy to tylko pogoda czy chłoód w moim życiu ??????????? Pozdrawiam wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi:) milego wypoczynku:) love:) trzymaj sie....moze podsuwaj M marchewke? hihiihihih margo:) jak sie czujesz?co mowia lekarze? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj sama w pracy - koleżanka na urlopie :D W poniedziałek wraca szef z wakacji więc chyba zabiorę się do pracy ha ha ha. pogoda beeeeeeeeeeeeeeeeeee Parzę sobie kawkę i jakoś przetrwam ten dzień . Prognozują a na jutro 30 stopni - ale czy tak będzie aż niemożliwe , na razie zimno mi :-((( pozdrowienia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki:):) Ostatni dzień w pracy:) i fruuuuuuuuuuuuu odpoczywać:):):) Proszę mi zagladać na topiczek i pisać:) abym miała co po powrocie czytać:):) Może trafię tam kafetejkę@ to pozaglądam do Was:D:D margo//❤️ Świetnie, że już lepiej:) 👄 magiczny aby było już coraz lepiej:D:D Będę daleko od Ciebie:( 🌻 Love1966//👄:) No proszę:):):) Odnalazła się niewiasta:):) Jak najbardziej to wina kiepskiej pogody, że nie możesz włożyć tak jak ja letniej sukienki:):):) Słyszałam różne opinie, że teraz ma być pare dni ładnej pogody, albo inna informacja że w sierpniu ma być ładnie. Myslę, że w grudniu będziemy wiedziały jakie było lato:D:D 🌻 zdanka//👄 Dzięki serdeczne jeszcze raz za informacje o różach:) Jesteś kochana:) A stopkę masz fantastyczną:D:D 🌻 zona//:) 👄Dzięki:) Jaka u Ciebie pogoda?:) 🌻 cicha//👄 kolorek miodowy?:) Kurcze same remonciki większe mniejsze może i ja coś zrobię w sierpniu? Pewnie już o tym pisałam:) ale co i róż przeczytam o jakimś malowanku.... to też jakoś mi się zachciewa uporządkować mieszkanko:D:D:D 🌻 Marcelina//👄 Bardzo długo Cię nie było, aż smutno mi już było... 3 tygodnie urlopu!! ale super masz:D:D 🌻 betka//:):)👄 no właśnie...:) mowa o remonciku:D:D Owocnego wybierania kolorków i odnawiania:):) Przez ten czas będę się byczyć za nas obie, dobrze?:D:D Buziaczki dla wszystkich 👄👄 Mam nadzieję, że do mojego powrotu znajdą się już pozostałe osoby:):) Gdyby nie udało mi się już zajrzeć to życzę wszystkim zrealizowania swoich planów na najbliższy czas, pogody i nie tylko pogody ducha:D:D:D i pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki:):) Ostatni dzień w pracy:) i fruuuuuuuuuuuuu odpoczywać:):):) Proszę mi zagladać na topiczek i pisać:) abym miała co po powrocie czytać:):) Może trafię tam kafetejkę@ to pozaglądam do Was:D:D margo//❤️ Świetnie, że już lepiej:) 👄 magiczny aby było już coraz lepiej:D:D Będę daleko od Ciebie:( 🌻 Love1966//👄:) No proszę:):):) Odnalazła się niewiasta:):) Jak najbardziej to wina kiepskiej pogody, że nie możesz włożyć tak jak ja letniej sukienki:):):) Słyszałam różne opinie, że teraz ma być pare dni ładnej pogody, albo inna informacja że w sierpniu ma być ładnie. Myslę, że w grudniu będziemy wiedziały jakie było lato:D:D 🌻 zdanka//👄 Dzięki serdeczne jeszcze raz za informacje o różach:) Jesteś kochana:) A stopkę masz fantastyczną:D:D 🌻 zona//:) 👄Dzięki:) Jaka u Ciebie pogoda?:) 🌻 cicha//👄 kolorek miodowy?:) Kurcze same remonciki większe mniejsze może i ja coś zrobię w sierpniu? Pewnie już o tym pisałam:) ale co i róż przeczytam o jakimś malowanku.... to też jakoś mi się zachciewa uporządkować mieszkanko:D:D:D 🌻 Marcelina//👄 Bardzo długo Cię nie było, aż smutno mi już było... 3 tygodnie urlopu!! ale super masz:D:D 🌻 betka//:):)👄 no właśnie...:) mowa o remonciku:D:D Owocnego wybierania kolorków i odnawiania:):) Przez ten czas będę się byczyć za nas obie, dobrze?:D:D Buziaczki dla wszystkich 👄👄 Mam nadzieję, że do mojego powrotu znajdą się już pozostałe osoby:):) Gdyby nie udało mi się już zajrzeć to życzę wszystkim zrealizowania swoich planów na najbliższy czas, pogody i nie tylko pogody ducha:D:D:D i pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi - adieu W-wa i ... ciepłej wody , spacerków , wycieczek , SŁOŃCA , (30 stopni w cieniu ), zabawy , zapomnienia .... :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi - adieu W-wa i ... ciepłej wody , spacerków , wycieczek , SŁOŃCA , (30 stopni w cieniu ), zabawy , zapomnienia .... :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi:) tutaj pogoda raczej letnia z przerwami na deszczyk....jutro pakuje plazowa torbe z ksiazkami i krzyzowkami i uciekam na plaze....bede udawac, ze tez jestem na urlopie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻kwiat] Pozdrawiam bardzo wszystkich serdecznie 👄👄👄przesyłam dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tyle napisalam ale mi wcielo a dzis nie mam juz sily...przyniosl mi mm malutkiego pieska...no i tak walcze z nim w dzien i w nocy............. szkoda Emmi ze bedziesz daleko:(:(:( wszystkim dziewczyną buziaki przesylam i8 spadam bo synus wyprowadzil psa moze drzemne troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwego wypoczynku , relaksu , słonecznych uśmiechów i dobrych fluidów przynajmniej od najbliższych dla wszystkich wyjeżdżających i zostajacych w domku urlopowiczów. Ja wczoraj i dziś staczam wojnę ze słoikami , nakrętkami i porzeczkami.A obiecałam sobie że nie będe już więcej robić przetworów .....brrr... Dałam się wciągnąć w ten sam kanał co moja mama , która padała co roku na twarz ale słoiczki musiały być. Pozdrowionka 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że na forum zapanowało miłe, wakacyjne lenistwo :-) Witam, witam wszystkich leniuszków, tudzież pracusiów... Ja siedzę w pracy, bo muszę :-(. A kompletnie mi się nie chce, tym bardziej, ze...... :-) Przyjechała dziś do mnie Danusia (Jako Taka) z dziećmi ❤️. O lala... jak sie ciesze. Mam nadzieję, ze pogoda nam dopisze, i że cała trójka sie \"odstresuje\" i nałyka zdrowego jodu. Jutro mam wolny dzień od pracy, i zamierzam nabawić się pęcherzy na nogach od chodzenia i mieć bolacy jezyk od gadania :-). Takie moje \"wakacje\". Nie mogę nigdzie wyjechać, bo po pierwsze primo, nie dość zasobny portfel, po drugie primo - ja mam pracę od - do, a MM maksymalnie nielimitowaną i nieprzewidywalna (a teraz jest jego \"sezon na interesy\", po trzecie primo - zmagam się z problemami natury hmmm, rodzinnej - staramy sie z MM o dzidzię, i choć teoretycznie jest wszystko super, praktycznie - klapa... Już n - ty miesiąc bez powodzenia :-(. A przeczytałam ostatnio, że wg WHO (światowej Organizacji Zdrowia) o bezpłodności mozna mówić, gdy para, po 1 roku regularnego współzycia bez zabezpieczeń nie może począć potomka... O rety.... Zmykam, bo gdy pomyslę, o tym ostatnim, to zaczynam mieć czarne myśli, a tego bardzo, bardzo nie chcę. Po za tym stres nie pomaga.. Pozdrawiam Was 🌻 i do przeczytania..... p.s. Gosiu.... Zapraszam na spotkanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i 🌻 na powitanie . Weekend byl piekny chociaż napiecia były i niepalacy MM wypalil dwa papierosy. A teraz jest burza i leje , ale jestem wreszcie w letniej sukience i to wróży lato. Ma byc piękny tydzień. Życzę wszystkim słońca ,uśmiechu i piszcie troche dla podtrzymania tematu , bo nie wszyscy na urlopach. Niektórzy usiłuja pracować . 😘 😘 dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i 🌻 na powitanie . Weekend byl piekny chociaż napiecia były i niepalacy MM wypalil dwa papierosy. A teraz jest burza i leje , ale jestem wreszcie w letniej sukience i to wróży lato. Ma byc piękny tydzień. Życzę wszystkim słońca ,uśmiechu i piszcie troche dla podtrzymania tematu , bo nie wszyscy na urlopach. Niektórzy usiłuja pracować . 😘 😘 dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki dla wszystkich. Dziwacznie pisze sie na lapt[pie, dlatego przepraszam za błędzy. Uściski dla wszustkich i gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witanko sle caly dzionek siedze na podworeczku z pieskiem i nie mam czasu na kompa tylko chwilke znalazlam caluje was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witanko sle caly dzionek siedze na podworeczku z pieskiem i nie mam czasu na kompa tylko chwilke znalazlam caluje was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaba:) moi rodzice tez przez piewien okres nie mogli \"zmajstrowac\" potomka..wiec zmienili klimat i pojechali nad morze...tam sie ostro wzieli do roboty ;) i 9 miesiecy po wczasach urodzilam sie ja i moj brat-blizniak... powodzenia:) margo:) a piesio to rasowy czy kundelek?piesek czy suczka? no nic sie nie chwalisz..cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaba:) moi rodzice tez przez piewien okres nie mogli \"zmajstrowac\" potomka..wiec zmienili klimat i pojechali nad morze...tam sie ostro wzieli do roboty ;) i 9 miesiecy po wczasach urodzilam sie ja i moj brat-blizniak... powodzenia:) margo:) a piesio to rasowy czy kundelek?piesek czy suczka? no nic sie nie chwalisz..cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia nocką :-D:-D:-D:-D:-D:-D no i fajnie ,że jesteście 👄 Margo - też z moim pieskiem , gdy był malutki biegaliśmy co godzinkę, było cięzko , ale to teraz plusuje - gdy musi wyjść ( znacznie już rzadziej - ma 12 miesiecy ) tak się dopomina głośno i wszystko załatwia poza domem i poza ogródkiem . Ciekawa jestem ile twój ma tygodni , na pewno Łukasz się cieszy . Własnie MM wrócił do domu - był z psem ...no i wypalił jeszcze papierosa :-( Makia - co robisz z porzeczek ? ja na razie zrobiłam 34 słoiczki dzemu truskawkowego , bardzo taki lubimy , zawsze w słoiki pakowałam czereśnie , ale nikomu później nie chce się ich przynosić - więc chyba dam sobie spokój ;-) Od mamy dostanę jagody , wiśnie drylowane jeszcze od ubiegłego roku , potem jeszcze ogórki i to takie minimum w zapasach, Jak sobie przypomnę dom rodzinny - to calą działkę pakowało się całe lato i jesień w słoiki - brrrrr Kaba , jako taka - ale spotkanie - tylko pozazdrościć - bawcie się pięknie 🌻🌻🌻 kaba - moja koleżanka ma podobny problem , juz 2 lata walczą o małego skarbka , ze zdrowiem u nich wszysko ok i powinno im się poszczęścić , a jednak nie . Ostatnio lekarz zalecił odpoczynek od tematu , luz , cos zastępczego , absorbującą praca itp - łatwo tak radzić :-( A na dodatek jej siostra urodziła drugą prześliczną córeńkę . Więc pociesza się ,że ma takie wspaniałe siostrzenice i próbuje ... nie myśleć o sobie :-((( Byli już na nie jednych wypadach , podobnie jak pisała żona i niestety to nie ten sposób w ich przypadku. Dla Ciebie i TM powodzenia w staraniach :-D Emmi - 👄🌻👄 👄🌻👄 Przezroczysta - dzięki za adres , ciekawa jestem czy email dotarł ? Goda - pozdrowienia gdziekolwiek jesteś - brakuje ciebie :-( Mokka - uściski wielkie 🌻👄🌻 Agrypina - 🌻👄🌻 pozdrowienia A teraz uciekam do łóżka i nie będę myśleć o wynikach badania kontrolnego , na które czekam i się boję bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko witanko:) malo nas na polu boju wszyscy powyjezdzali na wczasy......................takim to dobrze:):):) zona- suczka:) labrador:) i mam juz jej po dziorki w nosie...przy dziecku mniej roboty... daje nam popalic ze hej... energii jej nie brakuje a nam juz niestety tak:) synus chce sie z domu wyprowadzic:):):) odpoczac od wariata:) a mi jeszcze sil troszke brak na sprzątanie po niej... dzis robimy grila z bratem moim wiec znow caly dzionek na powietrzu i czasu na pisanie malo wiec pozdrawiam wszystkich i caluje a wczasowiczom zycze wspanialej pogody i udanej zabawy👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko witanko:) malo nas na polu boju wszyscy powyjezdzali na wczasy......................takim to dobrze:):):) zona- suczka:) labrador:) i mam juz jej po dziorki w nosie...przy dziecku mniej roboty... daje nam popalic ze hej... energii jej nie brakuje a nam juz niestety tak:) synus chce sie z domu wyprowadzic:):):) odpoczac od wariata:) a mi jeszcze sil troszke brak na sprzątanie po niej... dzis robimy grila z bratem moim wiec znow caly dzionek na powietrzu i czasu na pisanie malo wiec pozdrawiam wszystkich i caluje a wczasowiczom zycze wspanialej pogody i udanej zabawy👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Wróciłam z wypadu i melduję że jestem :) Margo 🌻 psiak o fajna sprawa ale teraz dla Ciebie to nie bardzo w porę... Pozdrowionka dla wszystkich takie gorące jak mamy teraz temperaturę na dworze. [czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Wróciłam z wypadu i melduję że jestem :) Margo 🌻 psiak o fajna sprawa ale teraz dla Ciebie to nie bardzo w porę... Pozdrowionka dla wszystkich takie gorące jak mamy teraz temperaturę na dworze. [czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo:) labladory sa przeswietne!!!!!a tak na marginesie to czyj to byl pomysl? ja marze o bokserce...ale na razie odpada...szkoda psa bo siedzial by sam w domu przez caly dzien.....no i jak twoj pies sie nazywa?..tak jak tesciowa? hihihih zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×