Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

🖐️ Ja również pozdrawiam niedzielnie:D I słoneczka życzę, bo u mnie dziś pada Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu was nie ma....:(moich koleżanek z neta...:OJestem sama....zaczynam sie uczyć i brak słońca wpływa negatywnie:Pchyba zrobiłam sie bardziej asertywna:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są moje koleżanki??.....:Oco z wami?.... U mnie pada,zimno mokro i wilgotno,nijak....MM nie ma....dziecko jutro do szkoły...Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina🌻 a u mnie słońce swieci ale tez jest zimno:),ma padać po południu.Dzisiaj po pracy lecę na wywiadówke do mojego młodszego dziecia:)Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też jestem, wprawdzie chora, ale jestem. Mojego MM tez nie ma, wróci pewnie w piątek, a obiecał, ze w tym tygodniu będzie blisko mnie. Ale cóż, dam rade sama:D Pozdrowionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Hej moje dziewczynki...gdzie sie podziewacie?nikogo z rana nie ma... Witam was poranna kawka\\_/> jak to zawsze robiła Goda....a może herbatkę|_|>.... Na pewno jest nas sporo samotnych w małżeństwie,u każdej coś jest...tylko raz jest lepiej a raz gorzej....ja zaczęłam się stawiać i jakoś sobie radzę,ale lubie tu zaglądać:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agrypina🌻 i zaglądaj tu jak najdłużej:) Ja też od pewnego czasu nie jestem samotna w moim związku ale lubię Was:D i dlatego tutaj pisze. she🌻 - dlaczego listy nie podpisalaś? A gdzie reszta towarzystwa? Pozdrawiam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) drogie koleżanki :D🌻:D U mnie też jest zupełnie inaczej, ale droga była dłuuuuuuga. Jak już zauważyłyście od dawna przestałam narzekać :). No czasami coś mi się tam przypomni ;). Po prostu coraz mniej od niego wymagam, nie to nie. :P Doczekałam się upragnionego pieska :D. Teraz mam pełną rodzinkę ;). Mam zajęcie. Dwójka dzieci i pies, to mi zupełnie wystarczy, a mąż,.... no jest,.. niby jest,.... e, niech sobie będzie, czasami też się przydaje ;). Już się nie czepia, mało denerwuje ... ostatnio coraz częściej mamy chwile, gdy obserwujemy nasze dzieci... one cos zabawnego zrobia, czy powiedzą ...popatrzymy na siebie - tak prosto w oczy- z uśmieszkiem leciutkim :)..... i bez słów, nie trzeba nic mówić w tych chwilach,.... wtedy czuję ,że TO JEST TO,..to na co czekałam przez całe moje małeżeństwo, wtedy czuję ,ze jestem po prostu szczęsliwa :D ....... oby to trwało jak najdłuzej, niech nic nie zniszczy mi tych chwil ......... :) Pozdrawiam Wszystkich i takiego błogostanu zyczę kazdemu z osobna i wszystkim razem 🌻 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻jestem tylko nic mi sie nie chce bo zimno i szaro a poza tym na głodzie znów jestem Jak to możliwe ze młody facet a mu sie nie chce,ciagle zmęczony:(a mnie wtedy jeszcze bardziej chcica bierze:Pech...szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła🌻 jak miło, że i u Ciebie jest teraz tak fajnie:) she🌻 i jak Cie pocieszć? I skąd Ci teraz chłopa wezmę? A może Ty po prostu za późno chodzisz spać? Przemyśl to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leć za mężem też o 21:) a co. Tylko, że twój synek jest jeszcze maly, ale chyba zrozumie, że do sypialni rodziców nie wolno wchodzić:D I zachowuj się w miarę cicho:) Ja gdybym czekała aż dzieci usną, to mogłambym miesiącami poscić:P Wystarczy, ze poszcze jak jest w trasie. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och moje kochane dziewczynki są:Dniewiele nas,ale jesteśmy swoje:) Ciepła>>jak miło czytać:)myśle,że TM dojrzał,bo u facetów jest to tak zmienne i tak różnie,że ojej....mój niby dorosły,a czasem zachowuje się w niektórych sprawach jak młodzian...:P She>>masz racje jak tu pójść spać,skoro dzieci jeszcze nie śpią,połóż się i zajmij się nim,może ty przejmij inicjatywe,może to wyjdzie z korzyścią dla ciebie;) Iwe>>Widzę,że ty wiesz jak to robić i dajesz rade;)ale zaglądaj i pisz,bo tęskno za tobą.Czy mi się wydaje czy miałaś rocznicę ślubu??Oby następne były lepsze,bardziej ciepłe,uczuciowe i wszystkiego czego zapragniesz:) A mi kończy się pobyt samotny z młodym i jakoś szybko zleciał,nie nudziło mi się,było co robić,a jutro MM wraca....i nawet nie zaszalałam:P Miłego dnia:)pISZCIE MOJE KOLEżANKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Agrypina🌻 ja tutaj jestm najstarsza stażem małżeńskim to wiem jak to robic;) Ale pomyliłas się, rocznice ślubu mam w czerwcu:) dzis jest moja rocznica urodzin 20;) poraz n-ty w moim zyciu;P she🌻 czyżbys posłuchała mnie wczoraj;) no pochwal sie jak było:P Miłego dnia kobietki i panowie👄 Buber - chyba czytasz nas, może cos napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny IWE🌻byló tak jak przedwczoraj i przed przed wczoraj czyli jak wrociłam z synem z treningu to mój juz właściwie spał, a to było troche po 20:( a ja musialam jeszcze do kompa zasiąść zeby na allegro kupić bąblowi kimono do Aikido,chce mu na urodziny sprawić a to juz w piatek dlatego musiałam szybko działać:)coś za coś:P Agrypina🌻ja juz mam dosyć zabierania się, może w koncu on przejmie inicjatywę?:P Chyba znowu muszę gdzieś wyjechać na pare dni zeby zatesknił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zyje tylko ze tak byle jak:( remont trwa a w malzenstwiw zimno i cicho:( mam za soba paskudny dol ale powoli podnosze sie z niego...wiem jednak ze jestem sama i juz tak zostanie:( nie mam zludzen ani marzen...ciesze sie ze u was moje kochane dziewuszki lepiej ciesze sie calym serduchem❤️ i zycze aby jak najdluzej to trwalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo🌻 przytulam Cie. Jeszcze kiedys będzie pięknie:) z całego serca Ci tego życzę. Jesteś dzielna:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam....i zobaczyłam,że Margo zawitała:)u mnie nie o tyle jest super,ale ja się bardziej stawiam i MM jakby się trochę wyciszył przez to,może widzi,że sobie nie pozwole....niedawno miałam zjazd na studiach....prawie rozwodem\"śmierdziało\"....i nie zawsze słoneczko u mnie świeci....:)do miłego:) Jutro MM wraca koniec siedzenia po nocach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie🖐️ I jestem o rok starsza:D Ach jak to życie szybko umyka, za szybko:( Wczoraj pomyślałam, czy to były ostatnie moje urodziny, bo były wyjątkowe:D Były kwiaty, winko i świeczka na pączku:) to od mojej chrześnicy. Oczywiście tortu urodzinowego nie było, bo świeczki nie zmieściłyby sie na nim:P Pozdrawiam serdecznie, miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis krótko,bo uciekam do pracy🖐️ Miłego dnia:)IWE>>najlepszego jeszcze raz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻oj,przeoczyłam-wszystkiego najlepszego z okazji urodzin🌻 mój synuś dzis skończył 8 lat:)jutro imprezka,dlatego jeszcze siedze bo czekam az ciasto bedzie gotowe:) Agrypina🌻tak trzymaj:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she🌻 dzięki:) to już masz kawalera w domu, jak ten czas szybko leci prawda? Agrypina🌻 nie przemęczaj się za bardzo, trza się szanować:D Pozdrawiam serdecznie i słonka zyczę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka słońce już dawno świeci:) Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe>>szanuje się,szanuje....hehe...sprzątaczki w domu nie ma:P MM wrócił i znowu jakiś rodzinny,pewnie latka mu leca....hym;) Miłej niedzieli:)siadam do nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo pochwaliłam MM,już nie jest ok,czepia się o wszystko:P:P:Pmam go gdzieś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×