Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

...od paru dni namawiam męża by chodzil ze mna na basen i widze,że nawet ma ochote tylko mobilizacji jakoś mu brak,ale wszystko jest na dobrej drodze:)licże,że mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Znowu nowy tydzień i praca się zaczyna..... u mnie byle jak....coś ta pogoda fatalnie nastraja...nie mam weny do pisania:) Miłego dnia:)Może jutro będzie lepiej....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałm się rano, dlazcego mam dzis dobry humor, pomimo tego, ze nic szczególnego sie nie wydarzyło. A teraz juz wiem:) To dzięki she 🌻 - to advocaat tak działa:) Agrypina🌻 - uśmiechnij się:) daysy🌻 - tak trzymaj, powinnaś ruszyc troche TM:) Buber👄 - jak miło, jednak zcasami tutaj jesteś:) Wszystkim pozostałym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literki mi się przestawiają, co to moze znaczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy - ale się wysiliłaś:) Przemęczona po weekendzie pewnie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻ja pisałam tylko o jednej szklaneczce a Ty tu chyba już butelke obaliłaś?:D Agrypina🌻 Buber😘 Teoryjka🌻 Daysy🌻 ART😘 lonely🖐️ tigra🌻 kasjope🖐️ sama_samotność🌻 Kiedyś zakochana🖐️ LOve🌻 cicha🌻ciepła🌻nacik🌻 pozdrawiam wszystkich bez wyjątków ,tych co nie wymieniłam też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she🌻 - ja tania jestem, mnie wystarczy seta na całą noc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she🌻 - pobeczałam się ze smiechu przez Ciebie:) Jak sie szczerze śmieje, to lecą mi łzy. I właśnie teraz sie pobeczałam.:) No właśnie, tak się pomyliłam, chyba nocy mi się chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻 masz rację,faktycznie się nie rozpisałam,ale to nie z powodu zmęczenia po weekendzie bo wcale sie nie przepracowalam.Zalatwialam dziś badania okresowe do pracy i muszę przyznać,że się trochę przeraziłam bo lekarz podpisal mi tylko na 3 mce i kazał szukać nowej pracy :( Jak widze,bawicie sie dobrze i to jest istotne,ale jakoś malo nas dziś :o może to z rozleniwienia po wolnych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA_F
TO PEWNIE PRZEZ TO PRZERZUCANIE GRUZU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wróciłam do wcześniejszych stronek trochę poczytać i trafiłam na Nosowską...ona już zapewne urodziła i jest szczęśliwa i tak jakoś naszło mnie na maleństwo.Gdyby moj mąz był inny to poddałabym sie uziemieniu na 9 miesięcy by przytulić do piersi takie słodziutkie dzieciątko,ale wolę jednak wygasić swoje instynkty bo i tak sie obawiam o przyszlość:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA_F
MASZ 31 LAT I PROBLEMY ZE ZDROWIEM? DAJESZ SIĘ WYKORZYSTYWAĆ DO MĘSKICH ROBÓT FIZYCZNYCH I TO SĄ SKUTKI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA_F
RZUĆ SWOJEMU GRUBASOWI ORZECZENIE LEKARSKIE W TWARZ I PODZIĘKUJ MU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka...Twoje prawo wypowiedzieć się tutaj,ale na przyszlośc radze robić to odrobinkę deliktniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka F🌻wyluzuj dziewczyno:) Daysy🌻zacznij myslec o sobie bo sie wykonczysz,a przy okazji:pracujesz fizycznie czy umyslowo? pozdrawiam IWE🌻dobrze ze się popłakalaś a nie posikalaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she...pracuje w lakierni w dziale reklamacji.Moim obowiązkiem jest ich przyjęcie lub ewentualne odrzucenie i dopilnowanie by reklamowany towar był na czas u klienta.Czasem musze byc obecna w kabinie lakierniczej i tu jest problem bo te opary poprostu mi szkodzą a o maskach mozna zapomnieć:o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy🌻z tymi oparami to Ty uważaj bo one moga spowodować trwaly uszczerbek na zdrowiu.Ja kiedyś pracowałam przy maszynie którą sie pralo chemicznie na sucho i też był straszny smród,myśle ze te częste migreny ktore mnie atakują to właśnie przez to,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she🌻lekarz mi mówil,że te toksyny są wchlaniane przez skórę i oczywiście są wdychane.To wątroba musi oczyścić organizm z tych świństw a ja mialam kiedyś uszkodzoną wątrobe i lekarz sie boi żeby mi to nie zjadlo wątroby.Dodatkowo jeszcze karmię wątrobę hormonami a to tez nie są kwiatki.Sama sie zastanwiam nad zmianą pracy choć to nie jest takie łatwe jak sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy🌻no chyba ze poprosisz od lekarza zaświadczenie ze nie mozesz na tym stanowisku pracować i niech Ci dadza inne-jeśli takie tam jest albo niech zainwestuja w maseczki ochronne-w co wątpię:P,jeśli lekarz nie zezwoli na pracę tam to oni musza Cie przenieść gdzie indziej z tą sama pensją a jeśli nie ma gdzie to oni wypowiadaja umowe i odprawa sie nalezy:)jak już sie zdecydujesz na inną prace to zrob to tak by mieć jakis pożytek z tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she..ja chyba stanę na taksowke:D może to i malo ambitne,ale chyba zdrowsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy - ale to tez niebezpieczne:( Zdrowia Ci życzę i glowa do góry, nie możesz się zamartwiać, bo wtedy jeszcze więcej chorób Ci przybędzie. she- advocaat już nie dziala, ide do fryzjera powprawic sobie humor:) albo zepsuć, bo tak tez czasami bywa:) Papatki miłego wieczoru wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻i jak humor?Do mnie jutro przychodzi fryzjerka,ale tylko odrosty robic,no i moze do tego blond doda jeszcze pare czekoladowych pasemek:D Daysy🌻ale Ty sie dziewczyno zastanów dobrze nad ta pracą:) Piję Advocaata-bo nie lubie jak butelka zapełniona,proszę sieczestować,w koncu 13-ego mamy nie?:D ZDRÓWKO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she- humorek mi się poprawił:) Znów mam kolor czerwona porzeczka, taki jak lubie:) Na przekór MM;) nie lubi czerwonych włosów, więc ostatnio miałam prawie naturalne, czyli byłam brunetką. Ale nie zasłużył :) Sieczęstuje - to ZDRÓWKO:) Ach upiłabym się dziś;) Kolorowych snów wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wieczorem.🖐️ Daysy.....cos chciałem rzec....hmm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×