Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O tej prześlicznej dziewczynce słyszałam, że wygląda jak ciapata?

Polecane posty

Gość gość

Dziecko z ciapatymi nie ma kompletnie nic wspólnego, rodzice są Polakami, dziadkowie i przodkowie również, ale po mamie ma taki typ urody, że ma ciemne oczka, włoski i cerę. Ilekroć widzę ją na ulicy myślę sobie Boże, jaka ta mała jest piękna, ale dziewczynka jest małą modelką, reklamują opaski do włosów itp i często spotykam się z komentarzami, że wygląda jak córka ciapatych, że jest upiorna. Oto jej zdjęcia: http://www.fotosik.pl/zdjecie/c377ff1c6329f5e3 http://www.fotosik.pl/zdjecie/8cc3235c5090a360 Myślicie, że ludzie tak bardzo zazdroszczą komuś, że ma tak śliczną córkę, bo sami mają blond, nijakie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze o wartosci urody nie decyduje kolor oczu czy wlosow ale zestawienie, proporcjonalnosc, symetria, dopasowanie. Pozostaje jeszcze taka kwestia jak gust. Pracuje w tej branzy. Uwierz mi czesciej do celow marketingowych typu (podam konkretne nazwy) pampers, smyk.pl wybierane sa dzieci z jasna karnacja jasnymi oczkami i wloskami. Nie uwazam jednak ze i to decyduje o "ladnosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to twoje dziecko to czemu piszesz o jej rodzicach w trzeciej osobie? :O a jeśli to nie twoje dziecko to zgłaszam temat na policję. Udostępnianie cudzych zdjęć w internecie to przestępstwo. A wklejanie zdjęć cudzych dzieci to już w ogóle jest obrzydliwe, jakiś pedofil teraz może je właśnie kopiować na swój dysk. Zgłaszam temat do administracji forum, niech cię znajdą po IP :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczna jest moim zdaniem. Taki typ urody lubię u dzieci, żadne blond świnki. Nie wygląda na ciapatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama sie zglos na policje kretynko. nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ze dziewczynka jest modelka?? nawet na drugim zdjeciu jest jakies logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo urodziwa dziewczynka, nic dziwnego, że zrobili z niej modelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda jak mała cygańska. nie mój typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ja bym dała by mieć tak piękną córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pospolita, mnie też nie podoba się ciemna uroda, pełno tego teraz, cyganie, arabowie a ich jest od diabła. Ja lubię jasny typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąž ma taką urodę i miałam nadziwję, że dzieci po nim odziedziczą. Niestety są blonsasami jak ja... dla mnie blond jest strasznie pospolity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sliczna dziewczynka, ale urode ma faktycznie egzotyczna.nie rozumiem, czemu komus miali by to przeszkadzac.ludzie sa jednak ograniczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ciemną karnacje i zazdrszcza. Slicznotka z niej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczna dziewczynka☺ Cała rodzina mojej mamy ma ciemną karnacje i niebieskie lub zielone oczy, ja również. Jestem bardzo zadowolona z tego powodu.Mysi blond rzeczywiście jest pospolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,nic specjalnego. Faktycznie wygląda jak ciapata,choć absolutnie brzydka nie jest. Ale śliczną też bym jej nie nazwała. A autorka,to jej matka,która już tu kiedyś zakładała temat,że jej córka jest ŚLICZNA i że wszyscy chwalą,podziwiają itp., ale niektórzy właśnie dogryzają,że cyganka albo ciapata. Autorko,co jest z tobą nie tak,że chcesz się dowartościować na forum,jakie to dziecko twoje jest piękne? Dla każdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze, ale żadna nie zakłada o tym tematów. A śliczne dzieci,owszem,znam,ale nie o takiej urodzie,choć też się zdarzają. Twoja córka jest urocza, trzeba przyznać,ale żeby od razu prześliczna? Bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trochę rumunka taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała cyganka, albo ciapata jakich tysiące. Niektóre dzieci są faktycznie śliczne, ta jest ok ale szału nie ma. Właśnie zwykle blondaski wyglądają jak aniołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu ktoś w rodzinie miał "epizod" z rasą arabską i było z tego dziecko, mogło to nie wyjść od razu a w kolejnym pokoleniu. Innej opcji nie ma. Nie jest to dziecko czystej rasy białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo raczej faktycznie z cyganem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:17 Akurat pampersy reklamują dzieci z kilku ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blond jest faktycznie pospolity i "świński".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamulatka1
Sama jestem ciema mulatka i moja corka 7 letnia tesz wcześniej mieszkalismy w anglii a jak przyjechalismy do poski 1,5 mies temy to nie raz slyze muzyn idzue patrzcue przyko mi jest jak to slusze przeprasam za bledy ale ucze sie poskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa -nastepna , ktora dala dupy ciapakowi i zachwyca sie jaka jej corka jest piekna. Tak , wyglada jak ciapata i nic nadzwyczajnego nie reprezentuje. Piekne to sa dzieci polskie z niebieskimi/zielonyi oczkami i blond /mysimi wlosami. Bo tych corazmniej , wiec towar unikatowy. Idz sie leczyc autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiąc obiektywnie to jest jak tamta nacja ,to przez oczy ,jakby były niebieskie zielone ,ale tu jest tak jak u nich,znam ich twarze i jest podobieństwo,myśle że ktoś gdzieś kiedyś miał z nimi kontakt,nie trzeba się obrazać niczyja to wina,na pewno nie jest upiorna bardzo ładniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lub coś z cyganami ,tez możliwe,w każdym razie z ciemnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie to dziecko wygląda trochę jakaś jakiś mieszaniec bo albo cyganaka albo rumunka alba ciapata a tamta dziewczynka mała mulatka to i wiadomo jakiej rasy .No są gusta różne ale nie dla mnie to dziecko nie jest prześliczne ale ja zdecydowanie wolę jaśniejszych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma takie sloneczne wloski oraz oczy intensywnie niebieskie ( ojciec Szwed), nigdy nie strzyglam go na wojskowo tylko zawsze mial dluzsze wloski i wcale nie jest swinski , wypraszam sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moj gust, po prostu ladna. A sliczne dzieci znajdzie sie w kazdej rasie, o kazdym kolorze wlosow wlacznie z rudym, mysim i popielatym, itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem blondynką i zawsze zazdrościłam kobietom o ciemniejszym typie urody, a najlepiej coś jak Adriana Lima albo Penelope Cruz. Mój mąż ma ciemny typ urody, włosy czarne, oczy czarne i mam nadzieję, że nasza córka będzie do niego podobna. Moja siostra blondyna, bardzo podobna do mnie, szwagier mega przystojny, ciemny, a ich córka blondyneczka za mamusią. Chciałabym, żeby nasza córeczka była tak śliczna, jak ta ze zdjęcia. Nie podobają mi się blondynki w żadnej postaci nawet te o pięknych niebieskich oczach i z blond lokami. Po prostu taki mam gust, a może za bardzo napatrzyłam się w lustro:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×