Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość gość
Jednak nie rozumiecie :( Nie miałam kontaktu, bo wyjechałam do innego miasta, nowe znajomości itd. Zresztą znałam wiele osób, nie tylko ją jedną, z którymi urwał mi się kontakt. Nie rozumiem, co w tym dziwnego? Po drugie, oczywiście, że się przytulałyśmy, uwielbiałam to. ALe zawsze był jakiś "kontekst", nigdy nie widziałam w tym nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej napisałam ja- gość Megan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowygość
No to gość Megan, czego od nas oczekujesz? Sama piszesz, ze sie nie "przekwalifikujesz", a pytasz o związek, bo nie chcesz jej zranić. Przeciez związek to związek i co tu tłumaczyć. Ty swojej koleżance możesz zaoferować tylko przyjaźń - o ile jeszcze możecie być tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Megan
Właśnie o to pytam. W stosunkach damsko-męskich wiadomo jak jest traktowana friendzone. Facet najczęściej czuje się urażony. Dlatego chcę wiedzieć, czy proponowanie przyjaźni Was nie obraża? Obiecałam, że tym razem będzie kontakt, bo przedtem to z mojej winy tego kontaktu nie było. Czy lepiej po prostu nie odnawiać tego kontaktu, bo ona mogłaby się czuć rozczarowana, zraniona. Nie chciałabym tego, bo jest wspaniałym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) rebecca sprawdź e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarka = Rebecca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) a kto to bajkopisarka ? Bo ja nie w temacie.. rebecca jak nie które nie wiedzą to kobieta która pierwsza założyła ten temat.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona jeszcze żyje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani hetero, ani homo klasyczny biseks jakich wielu tak było, jakby to powiedział nasz umiłowany JP2 były marzenia o miłości między ludźmi bez rozkminiania czy homo, hetero, trans itp..... żadnego bajkopisarstwa, zadnego lania wody, po prostu naga prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz pragne podkreslic- nie bylo zadnego bajkopisarstwa :) to byly naprawde najszczersze ze szczerych uczucia problem w tym ze nieumiejetnie wyrazone nie przez przypadek i nie w formie zabawy :( ile razy musze to jeszcze powtorzyc i podkreslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rebecce dajcie spokój, bo nie zrobiła nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padło tylko pytanie czy Rebecca i Bajkopisarka to ta sama osoba. Wiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie za dużo: - czytania forum, udawania, mieszania, analiz, wyciągania błędnych wniosków, gierek i manipulacji. A zbyt mało: - rozmów, szczerości, otwartości, odwagi i chęci. I skomplikować można nawet najprostszą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było bajkopisarstwo. Gdyby nie bylo- inaczej wyglądałaby moja rzeczywistość. Dziękuję za namieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego pomyślałaś, że to akurat do Ciebie? My się nie znamy a moja dygresja jest uogólniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś święte słowa to prawdziwe przyczyny, a nie zła wola czy wyrachowane bajkopisarstwo chciało się dobrze, a wyszło do d.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli byłaś w porządku wobec tej swojej to niej miej wyrzutów. Nie żałuj wyznanych uczuć :) Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żałuję. Bardziej bym się męczyła, gdybym nie wyznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli chodzi o mnie, to nie było żadnego udawania, gierek i manipulacji. Nie mogłabym tak. Mam nadzieję, że z jej strony też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarka która wyznała uczucia... Ciekawe historie na tym forum- korzystaj tak dalej, ciekawe dokąd Cię to zaprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo piszesz i o co Ci chodzi? Bajkopisarka wyznała uczucia, bo tak naprawdę nie była bajkopisarką, tylko ktoś ją źle ocenił. Niesłusznie i niesprawiedliwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:46 Co złego w tym, że przyznała się do tego co czuje? Ech to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 21:46 chyba sama nie wie do kogo i w jakim celu pisze. Namiesza, zrobi cyrk i zniknie, zamiast swoje sprawy rozwiązać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam, zebys mnie kochala. tak mocno, na serio, naprawde i na dluzej, moze na zawsze. Chcialam byc przez Ciebie kochana. Jaka szkoda ze nie wyszło, tak to bywa, kiedy sie wlasne wyobrazenia bierze za prawde i potem zderzenie z bolesna rzeczywistoscia jest rozczarowujace... smutłam :( dobranoc Wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie już spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×