Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość gość
23:09 ostro, widac ze bezlitosna kobieć z Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j z mojego ogródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz ostrzej, no nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zamiast od razu "kopać w d**e" wystarczy zadbac o lepsza komunikacje i brak niejasnosci/nieporozumien? tzw. bledy w komunikacji, dwuznaczne sygnaly trudne do jednoznacznego zinterpretowania bywaja zrodlem problemu, nad tym nalezy popracowac, a nie od razu kop w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowygość
Mojej to sie należy wirtualny kop w d... Pamiętajcie o tym, by ten swój dialog czy raczej próbę dialogu zakończyć w odpowiednim momencie. U mnie to chyba za dlugo trwalo, no ale cóż, miłość nie ma honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaDzisiajNaBaletach
wiec nic nie pisze na kaffee rozrywa się girl, go girl, go! a mi kołki ciosa na głowie, ze ją w pupie miałam itd, a to nieprawda jedna wielka niesprawiedliwa nieprawda nie miałam jej w d***e, miałam ją w sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaWysiadam
okazywanie uczuć przez olewanie to wyższa szkoła jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieOlewałam
tylko sie bałam no bo jak to- mam zagadac do osoby z ktora zamienilam w zyciu moze kilka slow oficjalnych? no? pomysl sama, to nie jest wcale takie łatwe i nie swiadczy od razu o olewaniu, wrecz przeciwnie, emocje sa tak duze, ze czlowiek w obecnosci tej drugiej osoby glupieje i ucieka a to wcale nie znaczy ze olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Ja dawalam jej jasno do zrozumienia, probiwalam zaciesniac więzy, proponowałam spedzanie czasu razem itd. Ale ona i tak uciekła. Więc ja już mogę mieć pewność, że nic z tego. Całkiem nieźle sobie radzę, nawet w jej obecnosci dopiero dziś odezwaly sie wspomnienia ale tez już nie tak mocne jak wcześniej. Kto może niech próbuje, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PszydkiePiosenki
09:32 chyba się nigdy na serio nie zakochałaś, jeśli tak łatwo Ci jest wysłać kogoś na drzewo :D :o Trochę wyrozumiałości dla ludzkich błędów, niewiasty, kto jak nie Wy okaże serce zamiast oceniania i surowych werdyktów?!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze wykorzystywanie informacji zdobytych chyba nie do końca droga legalna - po pierwsze nie jest fair a oo drugie skończy się niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co Ci chodzi, gość 13.56?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłoscCiWszystkoWybaczy
Właśnie gościu 13:56 do kogo to piszesz i o co Ci chodzi? Ja uważam, że jak się kogoś kocha, to się go tak od razu nie odrzuca, tylko daje szansę. Związki damsko-damskie to już w ogóle delikatna kwestia, szczególnie w tym kraju i w takim przypadku rzadko w grę wchodzi typowy podryw jak w układzie facet-kobieta, gdzie wszystko jest jasne i klarowne, a role są jasno określone. W przypadku związków les, szczególnie gdy ludzie poznają się w naturalnym środowisku a nie np. w klubie dla les, ciężej jest wyłożyć kawę na ławę. Nie zawsze oznacza to olewanie ze strony danej osoby, tylko np. obawę. taka jest moja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi o odrzucenie, gdy juz człowiek bardzo się nabiegał, nastaral, a ta osoba ciągle olewa...Gdy się kogoś dobrze nie zna, i nie ma za bardzo szans na zbliżenie znajomości, to można tylko podkochiwać się w milczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoToJestAtraktor
Tak to bywa, że pies tonie a smycz pływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoniecToPoczątek
wikipedia nie gryzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzmiBardzoMadrze
Juz sprawdzilam i przyznam, że mało rozumiem z opisu, ale brzmi madrze i bardzo mi zaimponowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INieMaNasCzyWas
jestem ja, pojedynczo, indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiosenkiŁadne
ale nie zastąpią żywego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajorJestObciachowy
nie zaśmiecać topiku, sa inne ladniejsze utwory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozumiemAleBajorBeczy
utwór może i ładny ale Bajor mnie denerwuje, oczywiscie topik jest dla wszystkich wiec wrzucaj co chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamBajora
dawaj piosenkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×