Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość BajorJestZaBardzoEgzaltowany
nie lubie takich klimatow, za bardzo teatralny, co ja zrobie jak nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubięDługoSpaćAnieMamOkazji
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale c/h/u/j/owy watek, macie tu pisac o tym jak sie razem bawicei myszkami i lizecie sobie suteczki, a nie jakies g/o/w/n/iane piosenki puszczacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToSpijAnieSluchajBajora
dobranoc, milych snow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoTegoDalekaDroga
Gość 23.01 to nie takie proste ;) Ale tych piosenek tez nie lubię, co to, lista przebojów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJestProste
Królowo Śniegu czas roztopić serce, a nie zgrywać zimną, niedostępną, wyniosłą Królową Śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OczywiscieToNicPersonalnego
piszę to, co powiedziałabym jej face to face a to tylko kaffe, więc piszę w eter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobranocBoSerceBoli
Królowa Śniegu to nie ja. Zmroziła swoim chłodem moje serce, nie do konca jednak, bo wciąż boli, pamięta o chwilach ciepła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiechNieBoli
To moze trzeba zaczac jeszcze raz, jesli jest na to szansa. Bycie Krolowa Sniegu to czesto tylko poza, a prawda bywa zupelnie inna niz pozory. Taka to posrana natura człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrólowaSobieNieZyczy
Nie można ciągle próbować...czasami okazuje się, ze jestesmy z innych bajek...Rzeczywistość tez sie wcina i przeszkadza :( Gdybym wiedziała, ze to tylko poza...nigdy bym nie zostawila jej w tym lodowym zamku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakTylkoPytam
A znalas ja na tyle, zeby stwierdzic z jakiej jest bajki? I powiedziala Ci, ze sobie nie zyczy, czy to tylko Twoje domysly? Czym sie objawialo to jej bycie "Krolowa Sniegu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OstatniePytanieISpac
Pytam, bo wiem z wlasnego doswiadczenia, ze dopoki sie z czlowiekiem nie zje przyslowiowej beczki soli, ciezko stwierdzic, z jakiej jest bajki. Czlowieka sie poznaje dlugo, dlatego jesli jej dobrze nie znalas, to nie powinnas pochopnie wydawac ocen. Chyba ze znalas, to wtedy juz inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrolowaNiezyczySobie
OstatniePytanie, a jakie miałaś doświadczenia? Ty bylas Królową Śniegu, czy ona? Walczyłaś? Ja swojej raczej nie znam, byly chwile kiedy czułam ze jest wobec mnie szczera i pokazuje siebie, ale tak bardziej to ją czułam sercem... Jezeli ktos sie w żaden sposób nie odzywa, to uważam ze pokazuje wystarczająco ze nie chce kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieliśta kiedyś sraczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawalove
wczoraj byłam i dentystki i że mi się podoba od dawna to jej się zapytałam bezpośrednio czy pójdzie ze mną na kawę lub drinka..... ( myślę sobie jak nie to nie jak nie jest les itd to trudno przestane do niej chodzić ) weszłam do gabinetu jak zawsze uśmiechnięta i kilka żarcików zapuściałam ... ona jak zawsze piękna ... seksowna i w tym białym stroju.... wymieniła mi plombę i ja wstaję z fotelu i mówię jej czy ze mną pójdzie na kawę w weekend aaaaa a ona że TAK ! że już się nie mogła doczekać kiedy jej zaproszę bo jej nie wypada podrywać zapraszać :) dała mi swój numer prywatny a ja jej swój :))))) jutro randka :))) trzymajcie kciuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OstatniePytanieIOdpowiedz
do KrolowaNiezyczySobie 09:07 Mysle, ze obie bylysmy "Krolowymi Sniegu", tylko tak bardziej na przemian :D Po prostu zawinila nieumiejetnosc komunikacji i wyrazania swoich uczuc. Za duzo obaw, sztucznosci, nieufnosci, moze podejrzenia ze ktos sie bawi kims. Tak mysle, ze to zawinilo. ewentualnie brak uczucia, ale to juz z jej strony, bo moje uczucia byly wielkie. Czy walczylam? Jasne, ale z marnym skutkiem ;) Moze bylo juz po prostu za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawalove to pięknie ... Teraz weekend bez Niej. Do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×