Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Bajki dla dorosłych

Polecane posty

Gość gość
A ty nie masz innych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i skonczylo sie babce sra/nie. Do tej pory wyskakiwaliscie z orange, albo zalogowani, z ryjem do pozostalych, sami uwazajac sie za jakas jepana elite. Potem szybki powrocik do siebie i w kolo Macieju wierszyki, cipki córeczki i jedno wielkie piertolamento o niczym. Teraz bedziecie jepani niczym przez ges, ktora jedno z tego obsranego towarzystwa, nonen omen, wypuscilo na swiat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam niedyskretne pytanie in spe. Co ile zmieniasz bielizne? Bo nawet przez kompa roznosi sie zapaszek jakby 4- dniowych slipow z lat 80- tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cze kochani. :) Przychodzi mi na myśl "Rzeź" Romana Polańskiego, ale tamto to było Wielkie Kino. 😴 Chwilo postaram się, kiedy znajdę trochę czasu, dołączyć z bajką - żeby stało się zadość tematyce. Bledny- obłędnie napisałeś swoją. Autobiografia? ;) Tak w temacie muzyki. Fajne brzmienie i niebanalne teksty-powód do szydery? Uwielbiam "Sonne" i taką wersję Królewny Śnieżki. I to jak wciąga złote zamiast białego. ;) Bo to zła królewna była... 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołącz Szamberium kolejne opowiadanie z Inem, Cynikiem i byłym mężem latawcu😴:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz opowiadanie jak to niby In zabrał cię na przejażdżkę motórkiem i roochał na poboczu w upoconych slipach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff...po przeczytaniu dokładnie to masakra.:O Straszne problemy, okropne. Przerażająco życiowe i ważne. Przytulam normalnie i pytam: Jak żyć panowie i panie? Musicie koniecznie coś z tym wszystkim zrobić. Koniecznie. Może małe wieszanko albo np. egzekucja przez rozstrzelanie? Tudzież wnioskowanie o dożywocie w kamieniołomach. 😴 4444 Strasznie głupi ludzie tu "siedzą". Mam nadzieję, że głupsi są jednak na forum, a nie w życiu. Dla ich własnego dobra. Nie dziwota, że ludzie wolą się ze sobą pierd=olić (na różne sposoby ;) ) w realu. Przy okazji "stosunków między-ludzkich" pozdrawiam kolegę z pracy. ;) :P 👄 In. Wyjadam Nutellę ze słoika w "tej sekundzie pisania". :( ;) 3majcie się. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że na forum lepiej gęgać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambo twoja teściowa byłaby dumna z ciebie Wilkowyjcowa:P Jesteś toksycznym bluszczem, chciwą, wynioslą i wyrachowaną larwą która dowartościowuje się na hejterskim forum. Twoja rodzina musi być bardzo dumna z ciebie!!!!!!MIODZIO I RÓŻOWE DZIURKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie moje małpy, nie mój cyrk. Dobranoc. 👄 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium czy jak Ci tam. Ciebie naprawdę nie razi stwierdzenie :" moja córeczka ma słodką c**eczkę", " moja córunia przytuluła się do mnie słodką pupeczką" itd itp. Przecież to chore żeby tak bezkrytycznie akceptować tego typu wywody. I to w dobie walki z kazirodztwem, pedofilią i innym chorymi parafiliami .Nagle okazuje się że teb zbok to szanowany pan nauczyciel albo trener.I zawsze mowił dzień dobry na klatce. Nic mnie nie obchodzi że wpisy In spe są być może majakami mającymi na celu pod/kur/wie/nie publiki. Wiem że takie wpisy powinny być rugowane a osoby kryjące się za nimi poddawane społecznej obstrukcji. Ale w tego nie zrobicie. Poza Chwilą, która ( za to szacun) miala jaja żeby In Spe zwrócić uwagę, cała wasza reszta to ludzie bez właściwości. Głaskacie Inka, rozkładacie na części setne co też Inuś ma na myśli, kiedy pisze te swoje kazirodcze konfabulacje. Co o tym myśleć? Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory jest facet który swojej rocznej albo dwuletniej córki nie caluje po pupie. czytaj ze zrozumieniem. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha To raczej ty czytaj ze zrozumieniem. Nie chce mi się szukać ale " wasz" guru popełniał teksty typu " na motorze moja córunia przytuliła się do mnie słodkim i cycuszkami" A gdyby miał syna, może ten by się przytulał słodkim k***skiem? Bo to mniej więcej taka retoryka. Co tu rozumieć? Nie ubieraj gó/wn/a w sreberka. Nie zarzucam Inowi że jest kazirodcą , tylko że SPECJALNIE podjudza tekstami w śliskim stylu. Bo tak właśnie pisze w o swoim dziecku. Ślisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blednygosc dziś jeszcze cie nikt nie odjеbał stara kurwо ? ryj ryj ryj odpadzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Przytul wnuki zardzewiały rycerzu. Szsmberioom uwielbia Ina, byle kòtass jej pisał jaka jest urocza jak deska od srocza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blednygosc dziś chodz przytule gosciu co węszy? wszak mam większego X Tylko nie kutаsеm...mam dopiero 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry🖐️wypełzłem jużChwila czyżbyś przelała czarę rozkoszy ;)Imp palcem to może też bym Nutelli spróbował aby dotknąć lukrowanego niebaja wczoraj byłem bliżej chmur o 4 piętrapogoda zachęcała i ona też była chętnadobieraliśmy słowa kilka godzinwiem, wiem, Chwilo ta sama rzekaale urzeka tak samo. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam ci/pe/czka i piersiatka twojej Coreczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. In spalił tymi tekstami. I to bardzo . Jakoś przestałam go lubić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciel in spe wczoraj Dobre i zdjęcia usmiech.gif moja córcia jutro wraca ze szkoły, kochane maleństwo ci/pe/czka słodka też tak mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejcześć skarbekna dachu byłem, no nie blaszanymale kotka też gorąca byłasukienka tylko i nic więcej, tak jak wiesz. ;)no i buty oczywiście, ale małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpierw zgaś żmijowy syk wątpliwości swychi swych koleżanekpotem wypuść ze swej klatki żądzew stronę namiętnościnic tak nie uspokajajak dawka miłości. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzisz!to pochwalam, taki początek dnia :)i każdemu polecamlubię jak odpowiadasz bez chwili wahaniaodbierając właśnie dobrą energięi też dając. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadera hejrerka sam jad ssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×