Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skołowany40latek

Żałuje jak mogę to naprawić czy jestem za stary dla niej

Polecane posty

Gość skołowany40latek
20:38 Ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pytań 40 letnie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad pół roku facet flirtuje,potem znienacka rzuca,bez slowa.Sorki,dojrzaly facet tak nie robi i nie boi się niby czegos tam. To jest okropne,dziwnym byłaby jej zgoda-mloda dziewczyna potraktowana jak nastka z gimnazjum.Nie,nie.Nie mieszaj jej w głowie jak masz honor.Daj jej zyć spokojnie a nie kolejnymi zwodami i obietnicami. Niby dlaczego mialbys sie zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech ironii,żeby 40-letni mężczyzna piatą stronę pisał i radził sie ,jakby w realu nie miał przyjaciół,ktorzy tez i tę dziewczynę znaja a tu to sie z fusów wróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie,siedzi na necie prawie 24/24,to chyba jakis projekt kafe a nie realny mężczyzna tuż po 40-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowany40latek
21:30 Nie chce jej więcej zwodzić ! Ani składać obietnic bez pokrycia! Zachowałem się jak niedojrzały gnojek, wiem to! 21;59 Tak się składa, że moi przyjaciele jej nie znają, znają ją tylko koledzy z pracy, a to nie są osoby którym chciałabym się zwierzać i radzić ich w tej sprawie. Poza tym prościej czasem jest wygadać się osobą zupełnie obcym, jak np na forum, spotkać się z krytyką, posądzeniem o prowokacje, ale też szczerymi, mądrymi opiniami innych. Nie jestem osobą, która lubi rozmawiać o swoich uczuciach nawet z bliskimi znajomymi. 22;45 Czy dodanie kilku wpisów dziennie na forum świadczy o tym, że spędzam w internecie 24/24, serio? Dla mnie oczywista rzeczą jest, że jeśli ktoś zakłada temat na forum, czeka na opinie, rady to zagląda częściej, czyta i odpowiada, nie potrzeba na to naprawdę całej doby, poza tym teraz mobilnym można być praktycznie wszędzie, nawet mając 40 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się autor. Gdzie jest ta dzifka, obronczyni starych która tu o lodach kiedyś chrzanila. Coś zamilkła? Może autorowi loda chciała zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszeszz ze znaja ja koledzy z pracy a nie znaja przyjaciele czyli co przetstawiles ja kolega w pracy a nie przyjacielom znajomym, dziwne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary pryk pierd/ oli jak potluczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma fajne duze cycki to walcz dobre i co he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie przejmuj się negatywnymi komentarzami, zawsze znajdą się ludzie, którzy będą hejtować. Człowiek na każdym etapie życia popełnia błędy. Ważne jest to, że zrozumiałeś swój błąd, przyznałeś się do tego i szczerze przeprosiłeś. Nawet jeśli ona nie da wam szansy to będziesz żyć dalej ze świadomością, że zrobiłeś wszystko, co w Twojej mocy. Daj jej czas, kobiety są wrażliwe, więc domyślam się, że bardzo przeżyła tamte zdarzenia, a teraz musi sobie wszystko przemyśleć i poukładać. Prawdopodobnie nadal żywi wobec Ciebie pozytywne uczucia. Dopóki nie powie "NIE" możesz mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopierdy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowany40latek
11;44 Już w pierwszym poście napisałem, ze poznałem ją z racji pracy jaką wykonuję, więc logiczne jest że moi współpracownicy również ja znają, niektórzy nawet dłużej niż ja, ponieważ zacząłem tę pracę niedługo przed tym jak ją poznałem. 11;47 Miło byłoby zachować kulturę wypowiedzi, ja nikogo nie obrażam. skoro mając 40 lat nazywany jestem "stary pryk" to kim będę za 20 lat, wole nie widzieć. 11;58 Cycki nie są dla mnie wyznacznikiem tego czy chce być z daną kobietą czy nie, z samymi cyckami życia nie spędzisz ! 12;12 Dzięki za te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty autorze naprawde masz te 40-i lat ? zachowujesz się jak nowicjusz w obszarze KOBIETA.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 60 lat będziesz starym dziadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo stary ramol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, a ja chciałabym, żeby ktoś (tak ja Ty o tę kobietę)- zabiegał o mnie. Oj- chciałabym! Ech!- marzenia...marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'11,dziś 60-latek to w pelni sprawny,zadbany,pracujacy mężczyzna i kobieta! Co ty za glupoty wygadujesz.Widac masz malo lat i malo wiesz o osobach starszych od siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'56,a ja bym nie chciala takiego zabiegania o mnie,gdy wczesniej bylo sie lovelasem,az ponad pol roku a potem bach,udaje ze mnie nie ma,bo cos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - nie można ludzi od razu przekreślać! Nikt nie jest idealny ( nawet ja i Ty ). Mężczyźni też dojrzewają do pewnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,dwa lata dojrzewal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - nie chodzi o dojrzewanie akurat do tego związku z tą akurat kobietą. Nie oceniajcie ludzi jednoznacznie! Nikt nie jest idealny. Zawsze trzeba dać drugiemu człowiekowi szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś "Jasne,dwa lata dojrzewał" xxxx Niektórzy dojrzewają całe życie! Faceci są jak dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znaczy,że kobieta ma czekać jakies umowne całe zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - jeśli facet jest wart zachodu- to poczeka. Ja poczekałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona czekala zapewne tylko on ją zostawil znienacka. Ktos tu chyba nie czytal dokladnie nawet pierwszego wpisu autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś -"Ale ona czekala zapewne tylko on ją zostawil znienacka.Ktos tu chyba nie czytal dokladnie nawet pierwszego wpisu autora. " ---xxx----xxxx---xxx Czytałam bardzo dokładnie! To ja: 20.03, 20.32- uważam, że meżczyźnie trzeba dać szansę i na miejscu tej Pani dałabym Autorowi szansę. Męzczyźni lubią rozsadne, zrównowazone kobiety a nie "w gorącej wodzie kąpane", niestabilne emocjonalnie oraz tzw. 'ksieżniczki". I własnie dlatego, że mężczyźni sa trochę jak dzieci, trzeba do nich podchodzić rozsądnie i SPOKOJNIE i tylko takie kobiety wygrywają. Inne wciąz sa samotne i zastanawiaja się dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ta mloda ma podchodzic rozsądnie jak dojrzały facet tak ją zranił? To wtedy 38-latek,nie smarkacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTa
40latku, powiedz co jest dla mezczyzny, mniej wiecej w Twoim wieku, wazne w jego wybrance, wlasnie duzo mlodszej, co Cie w niej pociaga najbardziej ? Na co najbardziej zwracasz uwage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie wjażdżacie tak na autora (nie bez racji), ale dlaczego nikt nie pomyślał o tym, że księżniczka też mogła po zaprzestaniu kontaktu przez niego odezwać się i chociaż spróbować porozmawiać i wyjaśnić sytuację? Mamy XXI w., koleś przestaje się odzywać, a księżniczka dalej czeka na znak z nieba jak na zmiłowanie, kiedy się nie doczekuje, to wyjeżdża. Litości. Oboje to dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×