Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Gość gość
Możecie się wypowiedzieć na tata dr.Serafina? Zapisano mnie do niego i strasznie się denerwuje np jak czytam to forum to dużo piszecie o innych lekarzach a nic o Serafina a ja jestem ciekawa. Myślicie że zna Sue na in vitro i leczeniu niepłodności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami tak mi przykro Kochana :( ściskam Cię :* masz mrożaczka więc odpocznij i z nową siłą wracaj po niego:* Kasiurek, Sil a dużo tych zerowych bet, więc trzymam kciuki cały czas żeby u Was było inaczej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki dr Seraf. mam dwójkę dzieci i uważam że to świetny specjalista i zna się na niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przykro dziewczyny :( nie wiem nawet co napisac.... ja przy crio mialam miesiac przerwy i sie udalo. Grania tez miala przerwe i tez sie udalo...nie wiem, moze organizm potrzebuje takiej chwilowej przerwy lub poprostu udalo sie bo mialo i tak sie udac. In vitro to wielka niewiadoma....najgorsze ze koboeta zniosla by jeszcze wiele transwerow ale blokuje nas w walce o bycie mamą papierek zwany pieniądzem i to jest straszne :( trzymam za Was bardzo kciuki. Hope mam nadzieje ze szybko przebrniecie przez te wszystkie papierkowe sprawy z adopcją ale wierze ze miedzy czasie uda Ci sie nosic pod swoim sercem jeszcze jedno serducho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny tu Ala. Mam pytanie: na jutro mam wizytę u dr Papugi na 09:40 ale nie mogę jechać. Czy macie jakiś bliski termin na zamiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Malami, bardzo mi przykro... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek, Sil trzymam kciuki! Sunshine powtOrzysz betę? Może uda mi się zasiać tu dzisiaj trochę optymizmu - moja jedyna komórka zaplodnila się, podzieliła na 4 i właśnie wracam po transferze z Ostrawy. TeRaz dwa tygodnie czekania... justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Justkrk super!!! Odpoczywaj teraz :) Ja jutro powtarzam betę, ale nie liczę na cud :) Dziś wieczorem ostatnie zastrzyki, a jutro sushi na obiadek, a na weekend przydałyby się jakieś gorące źródła - pogoda jest wręcz idealna do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil, Sunshine powodzenia jutro! Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, Sil, Sunshine trzymam kciuki...mocno :) Ja dopiero 2dpt a już chciałabym wiedzieć, a raczej widzieć wysoką betę. Leżenie i nic nierobienie w tą pogodę jeszcze bardziej mnie przytłacza. Ale...myślę pozytywnie:) avto najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine,Ania, małami nie wiem co napisać, brak mi słów, wiem ze teraz nic was nie pocieszy :( Kasiurek, Sil trzymam kciuki czas na jakieś dobre wiadomosci kasiurek ty jesteś z BB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Kasiurek jest juz wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dzwoniłam bo wyniku dalej nie ma. Ma być dzisiaj na 100% ale mam sprawdzać ok. 19. Trzymają nas w napięciu do ostatniej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hehe, ja też odświeżam i trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja tez wchodzę co chwilke i sprawdzam .. :) kazda z nas trzyma za Ciebie kciuki !!! i sie stresuje razem z Toba chodź domyślam sie ze Ty to juz jestes bliska zawalu:) ja pamiętam ze jak spr na necie i miałam otwierać ten dokument z wynikiem to mi bylo słabo i reka mi sie trzesla.. Boshe jakie nerwy przezywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×