Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Ania, u genetyka wypełnia sie taka długa ankietę. O rodzeństwie, chorobach w rodzinie, operacjach itp. Genetyk jest bardzo fajna. Wizyta polega właśnie na ankiecie i rozmowie. Najwiecej czasu zajmuje wypełnianie ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, takie życie. Ja tez sie nie załapałam na ivf z programu, byłam juz wstępnie zapisana na ivf z programu na sierpień/wrzesień, ale wyszła u M ureaplasma, a z nią walczyliśmy do stycznia i tak nam szło pod górkę cały czas i szansa uciekła nam spod nosa. I tak musieliśmy sie zadłużyć i pożyczyć kasę od rodziców. Zbadajcie te Kariotypy, odpocznij trochę psychiczne i może sie okaże, ze ten ostatni zarodek jest tym właściwym i z wami zostanie. Tak tez często bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peoniu bardzo Ci dziekuje:*..mam nadzieję ze tak będzie ..teraz mnie nawet brzuch nie boli na @. .tylko cały czas kluje..ciekawe jaki ten okres będzie..pewnie zaś będę siedziała przed kiblem i ryczela.. A jak się czujesz?jak twoje malutkie serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil o które masz mieć wynik? Ja obudziłam się po nocce i od razu na forum:) uzależniona jestem jak nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dziś czuje sie dobrze, mam nadzieje, ze moj dzidziuś tez. Ale wczoraj rano tez czułam sie dobrze, a druga polowe dnia sie męczyłam z Mdłościami i wymiotami az do nocy. Ogólnie, to pierwszy trymestr nie jest za fajny. Ale najważniejsze, zeby dziecko było zdrowe i zeby nie przestało bić serduszko, bo na to nie mamy żadnego wpływu, tu rządzi natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Ja też jestem uzależniona... Sil?... Ciągle trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Superrrrr! !! SIL jesteś dowodem na to ze warto walczyć!!! Tak za Ciebie trzymałam kciuki! Gratuluje !!!! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil :) super kochana. Teraz tylko aby pięknie beta rosła i aby pod serduszkiem Twym nowe życie pieknie rosło. Ciche gratulacje. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wielka też jestem, ale raczej nie z powodu tego wyniku. Ale bardzo mi trudno w niego uwierzyć. Mąż to sprawdzał i powiedział że jest zero. A potem mi pokazał komputer. I nie wierzę. Wylogowuje się i zalogowuje do tej Diagnostyki. Ale inaczej być nie chce. Dziękuję za wszystkie kciuki. Kochane jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wooooooooooooow Sil GRATULACJE DZIOŁCHA! Od rana odswiezam i czekam i czekam nareszcie! !!!!! Tak się cieszę! !!!!! Teraz trzymam kciuki za przyrost! O raju! MalaMi Ania Sunshine Kasiurek strasznie mi przykro- o kazdej z Was myslalam i wiem, jak teraz jest Wam ciezko :-( proszę nie traccie nadziei- Sil nigdy nie miala pozytywnej bety i stalo się. .. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!!! Sil, ja piernicze!!! Az mam łzy w oczach!!! Kochana, tak sie cieszę!!!! Od rana czekałam na ten wynik!!!! Z***biscie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Kasiurek, Malamii, Aniu s**t... :-( Chociaż znam statystyki inv aż za dobrze, nigdy się nie pogodzę z naszymi niepowodzeniami... Jest mi bardzo przykro.. :-( Trzymajcie się jakoś... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil kochana gratuluje Ci z całego serca..będziesz mamą! spelnilo sie twojr marzenie :*Bardzo się cieszę z szczęścia każdej z Was i dziękuję za wsparcie jesteście cudowne:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine... :-( Nie wiem co Ci poradzić, musicie to dobrze obgadać i podjąć decyzję, której oboje będziecie pewni... Ja też już myślałam całkiem poważnie o dawstwie, więc wiem doskonalne o czym mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jest dowodem na to, ze ivf jest dla upartych!!! Kto sie nie poddaje, osiąga swój cel. Trzymam kciuki za piękny przyrost, ale juz musi byc dobrze. Wystarczająco juz sie naplakalas w życiu. Teraz nadszedł twój czas, mocno w to wierze i trzymam dalej kciuki. Oszczędzaj sie kochana i ciesz sie, jesteś w ciąży kobieto!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Sil, rewelacyjny wynik!!! Dajesz nadzieję! Super! Opłacało się wyjechać do BS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil- nasz dowód na to, że opłaca się walczyć! Pokazałaś nam wszystkim, że nie warto odpuszczać! Ciche gratulacje ode mnie, 3mam mmmmocno kciuki za przyrosty! Ja jeszcze wyników amnio nie mam, ale byliśmy na echo serca u dr Rozmus i przy okazji pooglądała całą naszą Księżniczkę i nie stwierdziła niepokojących oznak wad genetycznych, serduszko i przepływy prawidłowe :-) Oczywiście przewodu żylnego nadal nie ma, ale Pani dr powiedziała, że Dzidziuś na razie radzi sobie innymi żyłami bardzo dobrze... Więc czekam na wynik z nieco mniejszym stresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pięknie Sill!!!! Dbaj o siebie!!! Wielkie gratulacje i czekamy na piękny przyrost!!! Trzymam mocno kciuki za Wszystkie wojowniczki!!! Nie traćcie wiary!!!! Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil gratuluje w końcu pozytywnej bety!!! 3mamy teraz kciuki żeby pięknie rosła :) jeszcze powiedz że masz mrożaki i jesteś boss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy Dzidzia jest silna i Ty tez- trzymam kciuki za wyniki. Bedzie dobrze! Buziole Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil ale super ogromne gratulacje!! doczekalas sie;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×