Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe czy fortune tamtych mężów już przechulała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szymon Szymon co ty wyprawiasz. Od razu widziałam ,że jest dziwny ale to już przesada ale i jego wina bo wziął sobie zbyt spokojne dziewczyny a taka dojrzała kobieta do tego ładna i taka przebiegła potrafi sobie owinąć wokół palca kogo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście p******i. Przecież to nie jest Beata D.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeterianie nie zadzierajcie z czarna wdowa bo was mafia dojedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieznajomosc prawa ? A Ty myslisz , ze oczernianie i pomawianie konkretnej osoby na forum publicznym to cos bezkarnego ? To powodzenia. Widzisz, w prawie liczą się niuanse. Co jest oczernianiem i pomawianiem? Na pewno nie to, że Beata i Czarna Wdowa z reportażu - to jedna osoba, bo to potwierdzona prawda. Ponadto znaczenie mają też takie słowa jak: "chyba, może, prawdopodobnie, albo..." Więc nie mów, że masz jakieś pojęcie o prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalssss
głupie baby nawet dziecko chore w to wciągacie!?! jaki wy macie w tym cel? chcecie ją zniszczyć i jej dziecko które już ma straszne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata D. z Sosnowca to nie ta Beata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beatko dudo to jest zemsta zza grobu twoich mężów i innych ofiar !!! przez nasze rece i nasza wolnosc slowa sie ona dokona !! a trzeba bylo siedziec i po cichu, celebrytko nedzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej syna zostawcie w spokoju, bez przesady po co tu wklejac zdjecia dziecka co on winien ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeklejajcie tutaj ciekawsze komentarze z pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarze na Pomponiku też są ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannalml
Szymon podobno już się opiekuje tym jej chorym synem a tak wogole to dajcie spokój temu dziecku jak tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojmujesz ze pomawianie konkretnej osoby o morderstwo (padlo takie oskarzenie a nie "chyba"), podczas gdy nie jest ona skazana i nie masz na to dowodow podchodzi pod oczernianie ? No chyba ze prowadzisz sledztwo, marnujesz sie. Powinnas teraz w prokuraturze nad aktami sleczec. A wywlekanie tutaj zdjec dziecka hienom na pozarcie to jest swinstwo ostatnie. Co moze i z jego wygladu i choroby sie ponasmiewacie, milej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stare dane aktualne dane firmy tej pani to: Beata Duda BETTY Kurów 145a, 34-233 Hucisko, powiat suski, woj. MAŁOPOLSKIE, NIP:6441036094, Regon:241106424, Obrót nieruchomościami, Wycena nieruchomości. To dane jawne i ogólnodostępne w bazie centralnej ewidencji działalności gospodarczej... Wystąpiła też w trudnych sprawach czy coś w tym stylu , ten rolnik też !!!!! mało tego ona zajmuje się nieruchomościami a ten rolnik niedawno dopiero to gospodarstwo kupił ... jakieś to dziwne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty mowisz, skad wiesz ze niedawno kupil ? A jakies dowody ze wystapili w trudnych sprawach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna osoba potwierdza, że to ona jest w reportażu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra pierwszego męża potwierdza na fejsie , że to osoba z reportażu Superwizjera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie spamować informacjami, że to ona jest w reportażu, bo o tym to wiadomo od pierwszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktokolwiek ma wątpliwości czy to ta sama osoba-siostra pierwszego męża Beaty potwierdza że to ona,zobaczcie sami na jej profilu,nazywa się Barbara Borońska-Ziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj_rente
Temat dotrwał do wieczora hurra !!! P.Beata polować musi ( na Jelenia) ponieważ lwia część spadku na bank poszła na zlikwidowanie świadków i łapówki dla sędziów i adwokatów. Więc hektary Mareczka plus tak jak wczoraj pisałem wizja innych potencjalnych (jeleni) i wrodzona bezczelność sprawiły, że stała sie celebrity ;) P.s.ja jako chłopak bym jej nie tknął więc panie / pani (Michalssssss) jeśli już piszemy to chociaż troche wiarygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawą powinien zająć się Ziobro! Żeby ten biedny ojciec doczekał sprawiedliwości za grobu. Serce mi się krajało, gdy oglądałam ten reportaż. To nie chodzi tylko o mężów, ale policjant też popełnił w zagadkowy sposób "samobójstwo". Ta sprawa musi zostać ruszona. Tak nie można tego zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmichalssss
Pisałem już wcześniej ,że te grube baby które tutaj piszą to zwykłe hieny a teraz jeszcze dziecko w to wciągnęły !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam ten materiał... to na 100% jest ona !!! Ten sam wygląd, sposób mówienia. W opisie kandydatek też jest wzmianka, że mąż po pół roku od ślubu jej zmarł "tragicznie". Straszna kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalssssssss
z wrażenia zrobiłem pod siebie :o nie miejcie mi tego za złe, to mój pierwszy raz na tak ważnym forum więc przeżywam swój debiut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pomysl, wysle jutro zdechlego szczura paczka na adres Beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani nie zawiedzmy taty Andrzeja , nie dopuscmy do zapomnienia o tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady pani beato vel michalssss tu jest mnóstwo naprawde ładnych i młodych dziewczyn ( a nawet jeśli) wole grubą niż morderczynie sorry .dziecka szkoda ale to, że ma autyzm tak jak i to, że teraz sie wszystko wydało to kara od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie beata podoba. Te zabki odgiete od ciagniecia kielbaski, moj pytong by tam idealnie sie wpasowal mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×