Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość Iwona25lat
Staranka to super ze wszyscy to dobrze odebrali zwłaszcza córeczka :) my czekamy do świat póki co to tylko siostrze powiedziałam w tajemnicy a ona juz tak oszalała ze kupiła mi kilka bodow uniwersalnych dla dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja sie mam tak samo jak co dzien. Wymioty. Nic sie nie chce utrzymac. Czuje sie taka zmeczona i bezsilna...Piersi moga bolec albo nie, to nic nie znaczy. Kazda kobieta jest inna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
natii91 a kiedy powinnas miec @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
natii91 a kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii91
Właśnie dostałam :( nie mam już siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Nati przykro mi :( ale głowa do góry w końcu przyjdzie czas kiedy Ci sie uda na pewno ! Wiem ze takie pocieszanie niewiele daje ale po @ zawsze sa nowe nadzieje i to troche podbudowuje, zobaczysz ze przyjdzie cykl w którym nie będziesz sie spodziewać a jednak sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, ja też strasznie wymiotuje :( Poszłam już do gina na usg - serduszko bije i wygląda ok ;) Ale te nudności i wymioty mnie wykańczają .... I to pojawiają się nie rankiem a popołudniu i wieczorem. Zupełnie nie ogarniam się... I do tego tez boję się czy wszystko będzie dobrze z dzidzią. Ach te hormony :/ Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Kudlaczek, co ci gin poradzil na wymioty? Ja zwracam nawet wode. Nic sie nie zatrzymuje...Zastanawiam sie nad szpitalem...Nie mam juz sily wstac z lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam czopki Torecan. Ogólnie mi powiedział gin żeby pić wodę małymi lyczkami ponad wszystko, nawet jeśli się nią wymiotuje (ja też tak mam) powiedział że to przez progesteron... Musimy go dużo produkować i przez to też zaparcia mogą byc bo perystaltyka jelit jest wolniejsza. Jem dużo pomidorów, wodę mają i jakoś zostają dłużej w żołądku, bo po wszystkim innym to rzygam masakrycznie. Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
U mnie nie ma ani wymiotów ani jakiś większych objawów, moze to głupie ale zazdroszczę Wam troche tych objawów bo przynajmniej wiecie ze cos sie dziejów organizmie a ja nie wiem nic, czy sie rozwija czy nie..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czego zazdrościć... Chcę Ci się jeść ale nie możesz, a jak nie możesz to jeszcze bardziej chce ci się jeść a po kilku epizodach wymiotów boisz się jeść :/ Jak pomyślę o Wigilii to już mi źle :/ Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Wiem ze to nie jest przyjemne, tak zle i tak niedobrze niestety. A kto testuje niebawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dziewczynki, juz jestem w domu. Pojechalam z mezem na pogotowie. Tez dostalam czopki torecan. Gin zrobila USG. Slyszalam serduszko! Powiedziala, ze wszystko ok! Tylko ja taka wycienczona. Mam nadzieje, ze czopki pomoga! W piatek pojde do mojego gina. Dobrej nocy! Kudlaczek, nie jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, wierz mi, duzo bys oddala, gdybys zaczela przygode z wymiotami! Nie zycz sobie tego! Rzadki procent kobiet nie ma objawow, co jest ich blogoslawienstwem. Trzeba to wszystko przezyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Kudlaczek, ja juz zapowiedzialam M, ze Wigilia o opłatku i wodzie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Dziewczyny, jesteście silne i to niesamowicie buduje :-)! Trzeba ufać Bogu i wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Cieszcie się chwilą, bo jest niezwykla. Nati, który cykl się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
nati91 przykro mi:-( po burzy zawsze wychodzi slonce:-) zaraz beda kolejne staranka:-) Co do torecanu to jest to dobry i skuteczny lek...wiec teraz bedzie ulga w wymiotach:-) ktora teraz testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej jak u Was? Staranka fajnie ze widziałaś serduszko :) U mnie dobrze bez zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Hej. Do 10 bylam pelna energii, nawet chate ogarnelam. A potem haft. Teraz poleguje. Te czopki chyba maja dzialanie krotkotrwale. Wczoraj maz zrobil obiad, najedli sie chociaz, ale tak smierdzialo mi ryba...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej co słychać? Ja wczoraj prawie cały dzien przespałam i teraz wróciłam z pracy zjem cos i chyba znowu idę spac bo same oczy mi sie zamykają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Hej! Monika, zacznij od malej dawki. Ja zaczynalam od 1/4, a i tak przez 2 dni bylam otepiala. Potem juz z gorki. Iwona, bylam dzis na kontroli u gina. Potwierdzil serduszko. Bije 170. Wszystko jest ok. Tylko te wymioty...Musze to jakos przezyc. Juz wam moge powiedziec, ze schudlam 5 kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka to musisz cos jeść chociażby na sile .. a który masz tydzien według usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja dostałam ten bromergon ale nawet go nie ruszyłam. i póki co nie ruszę. naczytałam się o tych skutkach na różnych forach, przeraża mnie to. poza tym teraz gdy idą święta, mąż wraca, różne załatwienia w okresie międzyświątecznym - nie ma szans, muszę byc przytomna i normalnie funkcjonowac. Ponadto wyjeżdzam na miesiąc do pracy 1 albo 2 stycznia, tam również muszę normalnie pracowac. oprócz tego mam inne leki od urologa, w tym antybiotyk na noc, nie chcę mieszac. Gdy wróce do polski na lutego, mam isc zrobic badanie w 2-4 dniu miesiączki i gdy bede miec wyniki, ide do endokrynologa z tym i z prosba o przepisanie czegos innego na tą prolaktynę. Jak nie przepisze, to ok, będę miec 'czas' aby spróbowac ten bromergon i ewentualnie pomęczyc się... a jeszcze tak poza tym, endo stwierdził, ze prolaktyna nie zawsze jest powodem niepowodzeń, ja badałam ją tez w 2013 roku, troche dawno, ale wtedy była ok jak mówił. I przez to też zlecił jeszcze te inne badania i oprócz tego zbadac męża ;) no to tyle mojej opowieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Haloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Hej...Znowu mam gorszy dzien...Mowil o 8 tygodniu, czyli wedlug planu. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej jak tam dziewczyny starające sie ? Cos milczycie a ja czekam na dobre wieści. Dzis mnie znowu złapała śpiączka i troche mdłości oraz brak apetytu... najgorsze ze swieta tuż tuż a u mnie jeszcze nic nie ma nawet listy zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Monikagosc ja brałam bromergon 1,5 opakowania zjadłam żadnych objawów i zadnych efektow. Brałam pół tabletki na noc. Pewnie na każdą działa inaczej ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×