Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

ines, to czas intensywnych przygotowan domku dla twojego maluszka dlatego Twoj organizm domaga sie snu,co do imion zmienialo sie to tyle razy az do samego porodu ... u mnie dzisiaj dzien do @ ale nie wytrzmalam i test pokazuje dwie kreski przy czym druga slabsza ale widoczna golym okiem, tylko rano tez chyba za szybko odlozylam test. Druga wiec zoboczylam ok godzingodziny pozniej ... nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Kaska, ja mój test też za szybko odłożyłam i dopiero po kilku godzinach zobaczyłam, że są dwie kreski. Wtedy nadzieja wróciła :-D. Szkoda, że nie poczekałam tych 5 minut...wiedziałabym wcześniej. Jak robiłam kolejny, to właczyłam minutnik :-). Staranka, szkoda, że ta beta nie jest tańsza...:-). U mnie teraz dużo myśli, bo po 5 tyg. pęcherzyk był bardzo malutki. Teraz będzie wizyta w 7 tyg. i wszystko się okaże. Chyba nawet się sobie nie dziwię, że w międzyczasie chcę zrobić jeszcze betę ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Dziewczyny a jak jest u Was z bólem piersi i brzucha czy jest on cały czas taki sam jak na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Kaśka to gratulacje myśle ze test sie nie myli, u mnie gdy był negatywny to nawet po kilkunastu godzinach nie było śladu drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby kolejny potwierdził... poczekam kilka dni wole się nie nakręcać... ostatnim razem wszystkim powiedzielismy a gin kazala sie wstrzymac bo bylo za wczesnie i nie mogla potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Piersi sa wrazliwe caly czas. Brzuch czasem boli, czasem nie. Dzis zauwazylam wiecej sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ja juz nie mogę doczekać sie kolejnego usg by sprawdzić czy wszystko w porządku. Czekam na termin, idę w niedziele na badania krwi, moczu itp ale wtedy usg nie bedzie, dopiero wyznacza mi termin. U mnie piersi praktycznie nie bola, sa dosc twarde nadal, a brzuch czasem zakłuje, częściej odczuwam ciągniecie w pachwinach tak jak na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g3701
Cześć kobietki :) ...Mam do was pytanie a mianowicie staramy się z narzeczonym o dzidziusia lecz sytuacja wyglada następująco to mój drugi cykl w pierwszym cos sie poblokowalo był pusty,nie widzialam u siebie oznak zbliżającej się owulacji tak jak zwykle @ nie było test negatywny,powinien być już drugi cykl w tym widzialam że wszystko się odblkowalo śluz plodny byl więc i starnia też były,bolą mnie piersi a do @zostalo jeszcze troche czasu ponad tydzień.stąd moje pytanie się bierze czy myślicie ze w takiej sytuacji jest jakaś szansa na zaplodnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona, ja mam usg w środę i też nie mogę się doczekać...to oczekiwanie jest najgorsze. g3701, zawsze jest szansa, ale nie można się nakręcać. Mnie piersi bolały jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines dziewczyny! Pytanie z innej beczki: rozstępy i ciało w trakcie i po ciąży? Macie jakieś doświadczenia? Stosujecie jakieś kremy, żele? Coś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ines, przy córce kupilam sobie Perfecta mama z rossmanna. Fajnie sie wchlanial i pachnial delikatnie. Teraz tez zamierzam kupic, jak jeszcze produkuja. Nie mialam ani jednego rozstepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines o kurcze, Staranka, super! Myślałam, że każda z nas skazana jest na rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej wszystkim jak mija dzien? Mój maz sie czymś zatruł i mam szpital w domu bo wymiotuje ciagle jak tylko cos wypije lub zje, podejrzewam ze przyczyna jest ogórek który popił woda... Eh jeszcze tego mi brakowało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, przykro mi...Ja dzis mam gorszy dzien. Nie wiem, kiedy bede miala dobre dni. Chyba jestem typem nie nadajacym sie do ciazy. Ech...Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Hej! Byłam we wtorek u gina specjalnie po L4 i przy okazji mnie zbadał i pecherzyk znacznie większy niż tydzień temu wraz z cialkiem żółtym !! I wczoraj zrobiłam bete i dzisiaj odebralam wynik i wiecie jaki ?? 16 646 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Gizelcia, super. Ja mialam 1 grudnia ok. 17.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
A powiedzcie mi, bo po wizycie wtorkowej u gina w ten sam dzien miałam brązowe plamienie leciutkie. Na drugi dzień czuli wczoraj no i dziś śluz jest koloru różowo-kremowego ... przy tym nie mam bólu podbrzusza ani nic z tych rzeczy ... dzisiaj ide do ginekologa na około 19. Beta ładnie dość rośnie. Więc może wszystko okey bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Gizeelcia, ja też miałam plamienia. Niczym się nie przejmuj, dobrze, że masz dziś wizytę. Ja dostałam Duphaston. Idziesz już na L4 :-D? Powiedziałaś w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
No w pracy jeszcze nie wiedzą. Jestem na L4 od wtorku do 10.01 mam L4 potem niestety do pracy muszę iść jeszcze na 14 ehh Ale powiem bo muszą wiedzieć i ile dam rade pracować to będę a potem L4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines lekarz bez problemu dał L4? Ja też bym chciała, bo w pracy jestem nie do życia :-(. Ciągle bym spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Gizeelcia, jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ines, spanie to pol biedy...Ja wczoraj wymiotowalam zolcia...Nawet zasnac nie moglam. Koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Aloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Haloooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×