Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość Smof na zmywaku
kocham ssac wielkie kutachy taka prawda moje popierdulki  i nic wam do tego  bo zwyczajnie mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ges zamuli wam temat na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w końcu który nick jest właściwy? Pewnie mi ktoś inny powie ;) Ja to mam zakręconą głowe i za bardzo nie ogarniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednym plusem - praawdziwa muszka Dwa plusy - podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka ma dwie spacje bo podszyw wyprzedził ją z założeniem nicku na niebiesko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale już ten podszyw z jedną spacją jest zgłoszony do Abuse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka - jedna spacja. Czyli jeden plus. Muszka nie zrobiłaby nicka po podszywie tylko wymyśliłaby sobie inny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha na Karuzeli:O zaraz zlecą się inne ciotki i po temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszki :) nie wiem która jest prawdziwa, więc poczekam aż to któryś z modów ustali :) Ameryka, rozbawiłeś mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zaszczytował :classic_cool: Karuzela to prawdziwy afrodyzjak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie to mają dopiero fantazje. Że też im się chce tak wszystko psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Czytaczka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam że Sylwia de Weydenthal gwałci małe dzieci...coś potwornego!!! Jak można być takim potworem????? Dlaczego nikt nic z tym nie zrobi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po obiedzie w niedzielę chcesz sobie wrzucić na luz i kogoś bez powodu po obrażać, ale takiego cḥuja . Ten do reszty pokuṛwiony ma wobec tego zbiegowiska inne, swoje "ambitne" plany. Zasrać wszystko, bo jak on nie potrafi, to inni też nie mają prawa się wymądrzać. I co takiemu zrobisz? Nic. :( I ta bezradność jest paraliżująca. :( Do tego ten drugi. Wysrał się w swoim starannie zaplanowanym temacie i teraz musi go sam podbijać. Znudzony brakiem reakcji postanowił tu wrzucić swoje pomyje a nuż ktoś zareaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę lubię jak jest dużo osób, bo zawsze każdy znajdzie coś dla siebie, ale sranie spamem i to permanentne traci jakąś chorobą psychiczną. Ktoś ma zły dzień i ósemka jest blisko enter i daje czadu, ale ten to jakiś poj̣ebany socjopata. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty blady cḥujku jesteś naśladowcą Petrova, czy może to samodzielna akcja protestacyjna. Wklejasz pomówienia nawet nie znając tych ludzi. Ja bynajmniej nie pamiętam bym zamienił z tobą chodź jednego posta. To co serwujesz, to bzdury, kłamstwa, obelgi i pomówienia Żerujesz na nas, samemu będąc jakąś zakompleksioną osobą bez własnego ja. I takiego cḥuja byś znał nasze imiona, gdybyśmy sami tego nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To okropne co piszą, że Sylwia de Weydenthal gwałci dzieci!!!! I to ma być kobieta :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście dziś Nic nie poradzisz. Kiedyś wystarczyło zgłosić do ekipy i był problem z głowy. Podobnie rzecz się chyba miała podszywaczami. Dobrze ja pamietam. Wcale nie dziwie się, że się w*******z. Przyjdzie taki matoł jeden z drugim i chcą uprzykrzać. Ale takie jest życie. A on to jedynie ma co robić w życiu. Uprzykrzać go innym. Nie ma na czym to tutaj wylewa swoje żale poprzez spam i głupkowate prowokacje. A do tego właśnie, nie wyświetlające się topiki w temacie. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakas kurfa z karaczana. Tlusty ryj i zero znajomych, dlatego siedzi caly dzien w necie i wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubelak gwałci analnie swoje córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to nie jest żaden, nawet najbardziej zawzięty troll stąd. To jakieś g/ó/w/n/o/ z karachana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubelak, bez urazy, ale piertolisz jak potłuczony, chyba faktycznie musiało nie być Ciebie na forum kilka lat. Ekipy o której piszesz już dawno nie ma. Zostali wymienieni na takich co zamiast faktycznie mode'rować, sami tworzą prowokacje i hejty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było kiedyś Lubelak Teraz rządzą pomarańcze, co oznacza bród, smród i ubóstwo. Głodni jak wilki rzucają się na każdego niebieskiego. Zresztą sam zobaczysz :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×