Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

No i mam dziś gości. Tak bym zjadła coś dobrego,chociaż gryza chleba albo jajko w sosie majonezowym a nie takie suche! Mam obrzydzenie do jedzenia Dukana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Robag, wiadomo jedzenie się nudzi ale warto trochę wytrzymać.3 faza już trochę lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Oj ja też dzisiaj miałam trudny wybór menu bo jedliśmy na mieście, ale na szczęście była pierś grillowana i fasolka szparagowa, więc to zamówiłam ;-) Oby do 3 fazy...albo zobaczę jak waga będzie ładnie spadać to doloze sobie soki, swojskie z sokowirówki (marchwiowe, z dodatkiem buraków a potem owoców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie jak się to skończyło? Ano coś tam skubnęłam ale bez tragedii i nadal z postanowieniem dalszego dietowania zaczynam nowy dzień;-) Trudno tak rezygnować z żarcia które się wciagało,no ale jak widać nic dobrego z tego nie wyszło więc pokornie do przodu kochane, Miłej niedzieli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Ja też miałam wiele pokus w weekend ale daje radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
A ja dzisiaj zjadlam rosolek, zrobilam sobie kluseczki lane z przepisów Dukana, gotowane udo z sosem z serka naturalnego, koperku i szczypiorku :-) Robag przecież całe życie i tak nie bedziemy na diecie, ale trzeba znac umiar...więc nie przejmuj się, że trochę skubnelas innego zarelka :-) Kiedyś jak chciałam schudnąć kilka kg to zrobilam sobie tylko poczatek dukanowski a potem stopniowo wprowadzalam inne produkty i tak schudlam. Niestety nie mogę jesc ciast, pszennego chleba, makaronów itp jak z tym przesadze to kilogramy wracaja...i muszę się pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z Krakowa
Witajcie,pozwolcie ze sie dołacze do dyskusji.Kilka lat temu bylam na Dukanie,bardzo skrupulatnie stosowalam sie do przepisow,pieklam nawet swoj chlebek na przepisie Dukanowskim.Przyznam ze pierwszy tydzien był najgorszy kiedy organizm sie przyzwyczajał,ale wytrwalam to i pozniej poszło z "gorki"Nawrt nie "ruszało" mnie jak domownicy jedli normalne obiady.Chyba po 2 miesiacach jdnak troszke sie przerazilam bo schudłam 9 kg,a to w moim przypadku znaczyło sflaczły biust i kosci na wierzchu.Jedynie bylam zadowolona z płaskiego brzuszka.Zaprzestalam diety ze strachu,ale nauczylam sie pic kawe,herbate bez cukru.Teraz niestety brzuch powrocił i nie potrafie sie oprzec słosyczom,wiec wszystkim Dukanowiczom zycze wytrwałosci i zeby wiedzieli kiedy zaprzestac.Powodzenia Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałem sraki od kapusty ja jebbbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z Krakowa
Juz nie bede swirowac ,ale chyba kupie sobie zapomniane Otreby na śniadanko,zeby pozbyc sie tego brzuszyska haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Dzięki za dobre słowo,co prawda to prawda. Za to dziś prawie nic nie jadłam i się wyrówna;-) powiem ci że ten rosołek to brzmi smakowicie ale ja 3 dni teraz będę w pracy od świtu do nocy więc żarcia prawie zero,może we czwartek coś ugotuję . A czy te nowe koleżanki niedoli to są czy zrezygnowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny! albo dietujecie albo nie ! coś słabo też chudniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej :) kolejny tydzień już za Nami :) Ja dziś na samym białku .Łosoś na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia787
Cześć, u mnie po 5 dni ataku -3,5kg :) jadę systemem 1/1 .Czyli dziś mam warzywka. Mam nadzieję że wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,moge dolanczyc? ja bym chciala schudnac tak z 15 kg . Tylko nie wiem od kiedy zaczac moze od jutra.ile bym musiala robic dni 1 fazy?asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hejka Zosia ładnie Ci poszło, oby tak dalej :-) Asia zrób sobie 7 dni a potem 1/1 łatwiej wytrzymać i zdrowiej...troszkę wolniej się chudnie, ale to zawsze lepsze niż szybka utrata wagi i jojo :-) Ola, ja dzisiaj jeszcze rosolek z kluskami lanymi z przepisów Dukana, wczoraj ugotowalam na dwa dni ;-) Robag jak tam Ci idzie, ugotowalas rosolek? :-) Pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Andzia jak robisz te kluski lane? z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Z jajka i skrobi ziemniaczanej , minimalnie mozna dodac wody, doslownie łyżeczkę, wlewam na gotującą osoloną wodę, wychodzą malutkie jak się odsaczy i przeplucze zimna woda, ale na raz do miseczki starczy, zawsze coś innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Witam świeżynki hi zachęcamy jak najbardziej bo dieta skuteczna ;-) Andzia ja dziś na chudym serku bo dopiero wróciłam pracy i tak będzie do czwartku więc myślę że może w weekend dopiero się zbiore bo teraz lecę na gotowych daniach. Powiem wam że wędzony kurczak mi super wchodzi,polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka no myślę że wynik zadawalający :-) Andzia dobrze ci radzi choć ja lubię 5 na 5 bo widzę efekty,ale ja należę do niecierpliwych i dlatego tak wybrałam. Ale w sumie każdy wybór jest dobry aby chcieć i wytrwać,więc powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asia Nie zastanawiaj się tylko jutro rano do boju! Najpierw się zważ i zmierz bo później się fajnie sprawdza,ja bardzo lubię patrzeć na uciekające centymetry bo waga trochę wolniej idzie i się często waha a cm zawsze prawdę mówią,więc do dzieła kobieto! 15 kg to na święta wielkanocne będziesz laska jak nic hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Cześć :) jak tam dziewczyny? ja dziś na wadzę 51.1 .Gotuję dziś na obiad flaki - ciekawe czy mi wyjdą. Powiem Wam że za 1 razem na dukanie lepiej mi waga spadała.Tylko że wtedy ważyłam z 67 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wy naprawdę jesteście takie głupie czy tylko udajecie? Dieta Dukana, serio? Mało było osób, które mówiły o jej szkodliwości? Naprawdę nie postarałyście się nawet o to, by dowiedzieć się czegokolwiek o efektach ubocznych? No tak, przecież to oczywiste. Chcecie schudnąć za wszelką cenę nawet kosztem zdrowia, bo przecież jesteście tak leniwymi d****i, że ruszenie czterech liter na siłownię czy basen to za duże wyzwanie. Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale dieta Dukana niesie za sobą poważne konsekwencje, takie jak: efekt jo-jo, zakwaszenie organizmu, niewydolność nerek, zapalenie wątroby, czy nawet problemy z funkcjonowaniem mózgu (choć z tym ostatnim chyba już macie problem). Najlepsza dieta to taka, w której ostawiacie słodycze, alkohol i smażone czy tłuste rzeczy. Pozostałe potrawy można jeść w normalnych, rozsądnych ilościach, by po jedzeniu mieć uczucie lekkiego niedosytu, ale by nie był głodnym. Jeść należy regularnie 5 posiłków dziennie, prócz tego przynajmniej 3 razy w tygodniu uprawiać jakiś sport (co kto lubi - zumba, fitness, aerobik, pływanie, siłownia, bieganie, ćwiczenia w domu; wybór jest przeogromny!). Moja przyjaciółka schudła właśnie w taki sposób koło 30 kg. Wiadomo, że efekt nie będzie szybki i na pierwsze rezultaty trzeba będzie poczekać, ale będą one trwałe i spektakularne. Ciało będzie jędrne i sprężyste, organizm zdrowy i pełny sił. Kierujcie się także swoimi wynikami badań. Naprawdę nie trzeba żadnych drakońskich diet, by schudnąć i pięknie wyglądać. Trzeba natomiast ruszyć dupsko z kanapy i zacząć się prawidłowo odżywiać. Nie wiem, gdzie macie rozum, ale myślałam, że takie sprawy są już dla wszystkich jasne i nikt nie da się omamić jakimiś trefnymi "dietami cud", ale jak widać - społeczeństwo zamiast mądrzeć to głupieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia nikt nie potrzebuję twoich moherowych rad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goha w dupppie byłaś g****o widziałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takiej właśnie odpowiedzi się spodziewałam... Ależ oczywiście, że potrzebuje. Wy wszystkie potrzebujecie, bo robicie sobie i swojemu organizmowi krzywdę na własne życzenie i z głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej poszukaj sushi lub paczkowanych pierogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebyś wiedziała, że poszukam :) Wolę jeść sushi i paczkowane pierogi niż doprowadzić swój organizm do niewydolności przez jakąś idiotyczną dietę :) Ale jak widać domorosłe dietetyczki wiedzą zawsze najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja dziś zaczełam .Robię sobie 5 dni ataku. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×