Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola684

Mamy na Październik 2016 cz.2

Polecane posty

Gość karola8912
Dokładnie dziewczyny nie ma co sie nastawiac i myslec co będzie dalej jak zle i w ogole. Kazdy etap ma swoje plusy i minusy. Takze cieszmy sie tym co mamy teraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny w ciągu dnia Wasze maluchy pozwalają Wam na zrobienie czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Sepik mój dzisiaj definitywnie wstal o 9 rani zasnął dopiero o 15 no masakra!!! Co do ząbkowania moja wiki była spokojna jakby wql ja nie bolało ani płaczu ani gorączki. Coś wydaje mi się ze teraz tak łatwo nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik ja robie wszystko bo cale dnoe jestem sama to wyjscia nie mam. Bawi sie albo w lozeczku pod karuzelka albo w wozku jej grzechotke przypinam albo w bujaczku i wtedy ja cos robie. Bo snu to ma tylko 2max 2,5h jednorazowo takiego dluzszego ale czasem zasypia na spscerku juz i jak wracamy to juz malo co tego spania. I niby cis robie ale caly czas podlatuje i zagaduje do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Sepik moj o dziwo jest spokojny. U mnie corka troszkę pomags bo jak jest w wozku albo leżaczku to co chwilę tam do niego n biega i wtedy moge cos zrobic. Zreszta nie mam wyjscia przeciez trzeba uprasowac ugotowac sprzatnac itd. Samo sie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prasujecie jeszcze ciuszki dziewczyny? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja prasuje. Generalnie wszystko prasuje. Ale jak braknie a nie ma uprasowanych to ma nieuprasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja nie prasuje. Jak dla mnie szkoda na to czasu. Czasem kilka razy trzeba zmienić np body bo sie ulalo. Jak rozwieszam pranie mocno strzepuje żeby żadnych zagniecen nie bylo i jak ukladam w komodzie to tez rękami dokładnie "rozprasowuje". Nie widze większej różnicy w takich malenkich ciuszkach. A jesli chodzi o wszelkie "zarazki", ze niszczymy je prasujac; to malemu nic sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja prasuje wszystkie ubrania i reczniki i posciel bez wzgledu czyje to rzeczy po prostubprzed schowaniem do szaf. Staram sie by nie prac kolejnech rzeczy dopoki te pierwsze nie są wyprasowane i pochowane. Taki mam nawyk. A zarazki i tak sie przyczepią i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja taj jak Sepik nie prasuje szkoda na to czasu ;-) Zarazki są i będą wszędzie. Jego ubranka nie są wygniecione wiec spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja prasuje nie ze względu na zarazki tylko nie lubie takich :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Jaka tu cisza u nas :) wszystkie mamy zajęte :) a tu jeszcze święta się zbliżają ;) my walczymy z ciemieniucha. Ciężko jest bo maly ma dkugie wlosy. Jakby byl łysy byłoby prosciej.. i taki dziwny zapach ma skora glowy. Nacieram mu glowke oliwka albo olejem kokosowym i pozniej kąpiel za okolo pol godzinki. Pomalutku schodzi, ale przez wlosy jest ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik moja tez ma calą glowe wlosow i juz zeszla a teraz nawrocila. Biore oliwka potem kapiel i czesze wloski i w ciagu dnia tez czesto czesze i tak to schodzi. Moja miala tez na brwiach i w skrzydelkach noska to nawet nie wiedzialam ze to jet to tylko gdziesz wyczytalam. A z tym walczylam ze mylam wacikiem z sola fizjologiczna i zeszlo i nie na wrocilo. Ja tu zagladam ale ciagle nic nie dodajecie. My juz po drugim szczepieniu i zaszczepilam tez pneumokoki bo dla dzieci w 2017urodzonych beda juz obowiazkowe. I mam ulotki ze szczepionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na ciemieniuche używam też szamponu z ziajki na ciemieniuche a w dzień dodatkowo oliwka;-) pomału schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Gosc ja tez mam ten szampon z ziajki. Ladnie pachnie. Wczoraj dopiero glowka malego miala taki specyficzny zapach. Nie wiem czy przez olej kokosowy? Ale przecież on bezwonny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że też używają oliwy albo zwykłej margaryny do smarowania. Ale ja nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik napewno noe przez olej bo ja sobie od czasu do czasu termo maske z oleju kokosowego robie:) u mnie ta ciemieniucha to jest kilka platkow wielkosci lebka od szpilki. A wczesniej bylo duzo platek kolo platka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Pewnie z ta ciemieniucha będzie trochę zabawy. .. potrzeba czasu żeby wszystko usunąć i nie podraznic delikatnej skóry. K25i też czytalam o tym, że ciemieniucha może pojawić się na nosku, brwiach, uszach. Mój mały ma troszke takie jakby suche uszka. Nie wiem, ale być może to też ciemieniucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A moze nie kremujesz uszek i Ci sie zdaje ze suche? Ja przed spacerem buzie i iszka kremuje mimo tego ze uszka i tak są schowane. Mala czasem w dotyku mial suche ale to jak nie zauwarzylam ze mleczko jej polecialo i przyschlo na uszku:) bo ciemieniuche to bys poznala moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i wlasnie to nawet nie tyle, ze szorstka skora, ale taka skorupka. I jak zaczęłam częściej uszka natluszczac kremem to zniknelo, a teraz znów trochę ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Sepik jak moja Wiki miała ciemieniuche to kupiłam e rossmanie baby cap i w sumie on dopiero pomógł wiec polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dzieki Day and night ;) jeśli Ziajka nie pomoże kupie to co polecasz. Choć narazie chyba nawet radzi sobie ten olejek z ziaji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Hej. Właśnie sie zastanawialam czy znowu kafe nawala czy nikt nic nie pisze. Moj Michałek tez ma ciemieniuche. I przez przypadek chyba odkrylam ba nia sposób. Smaruje zwykla wazelina biala. Najpierw rozcieram ja w dloniach zeby sie podgrzala i na glowe. Wyczesuje troszkę przed kapaniem i jak myje głowę to tak delikatnie palcami biore jakbym chciala podrapac wycieram i wyczesuje juz hak malego ubiore. I ladnie juz zeszlo a tez ma sporo wlosow. K25i ja na pneumokoki nie szczepilam. Doszczepialam teraz corke ale kiepsko zniosla. Miala goraczke plakala ze ja boli nóżka i w ogóle byla marudna i widac bylo ze cierpi. Malego mialam szczepić w drugim polroczu bo według mnie pierwsze jest dosx intensywne pod względem szczepien ale teraz sie zastanawiam co zrobić. Na pewno teraz sie nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
U nas po pietwszych obowiazkowych szczepieniach mala marudzila miala lekka goraczke max do 38 nie bardzo chciala spac tylko ciagle jesc abteraz po drugim szczepieniu i pierwszej dawce pneumokokow nie bylo jej nic, nie palakala nie miala goraczkivw nocy ja nie spalam co chwila sprawdzalam jej temperature a ona spala jak suselek 8h. A podobno jak dziecko pierwsze znoesie tak znosi reszte i sie balam. Od razubpo powrocie do domu robilam oklady na zas zeby odczyn noe wystapil to bylo ok nozka po pneumokokach byla czerwona troche ale zeszlo. Pneumokoki ponoc są bolesnym szczepieniem i sie ciezej znosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Werka w ogole nie plakala przy samym szczepieniu reakcja nastąpiła kilka godz później. Wszystkie wczesniejsze byly bez bez echa. Okladybtez im zrobilam chociaz jej nigdy nie były potrzebne. Wystraszylam sie i teraz nie wiem. To sa chyba najtrudniejsze decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Kafe działa nie działa?? Kurde moje dziecko wql nie śpi w dzień! Wczoraj łącznie spał 2 godziny no masakra! Za to w nocy spał od 9 do 4 rano:-P A wasze dzieciaki śpią ładnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w dzień kilka drzemek po pół godziny;-) za to w nocy nawet 7 godzin snu się zdarzy ;-) mała ma 10 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
10 tyg minęło mojemu robaczkowi we wtorek i chyba mamy skok bo dzis też mało spał i od popołudnia jadł co godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
U nas maly 10 tygodni skończył w środę. Z jedzeniem dokładnie to samo. A ze spaniem to czasami ze skrajności w skrajnośc. Albo wstaje przed 10.00 albo o 3.00 w nocy śmieje się i jest gotowy do zabawy. W dzień spi "po kawalku", tu godzinka, tu pol albo 20 minut albo znow ciagiem 3 a nawet 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny śpią może wasze maluszki na brzuszku w nocy ? Moja córcia śpi tylko na brzuszku i trochę się boję bo wszyscy mi mówią że może się udusić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×