Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
In Spe to kondoniarz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście to PEDOFIL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budka sufera
Cze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i już pi/sda zapchała temat tymi durnymi linkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestalej nie chce sie pracowac... To już kobieta nie dla mnie bo youtubem meczu ani zycia nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo głęboka myśl, jacenty :) z jutubem jeszcze nikt nie wygrał. to prawda. ale.. ale.. zapomniałam ci pogratulować przyjęcia na wydział filozoficzny. mam nadzieję, że teraz zasypiesz nas głębokimi przemyśleniami na temat życia.. wartości duchowych i te de :) jestem twoim wiernym kibicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez ironi kochana... Zycie to Co do smieci wrzucasz po dniu wczorajszym.Ja na ciebie nigdy złego nie Powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj temat przejela czytaczka i mi się to nie podoba... Zawsze jak widze karuzele to widze Fride

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wszystko wiemy 😴 nie wyrzucam przeżyć dnia wczorajszego do śmieci.. dnia dzisiejszego również nie. mówię bez ironii. jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówi się my wszyscy :) ale ty wiesz jak jest i tobie dałbym słońce jak pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 2015.06.27 Róża to imie Peewnej......ona tu nie wroci,bo .....cdn nastapi...chciałaś to masz i znikniesz szybko....chociaz mam nie wiele ale ma raka i sie z tym boryka ale przez telefon jest dziwką ssa,połyka i ma orgazmy.nawet chlapie c**a przez tel.....jak ją nazwać jak nawet mi dała swoją masturbacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malarzowi to nic sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare info Peewna MA już dziecko i MA się dobrze... Trampem MI tu nie po jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 2015.06.27 wrzeszczałem do słuchawki a poleciało oj dużo na podłoge i sciane...musiałem to zmyć niestety Fridousmiech.gif ale mam hita lepszego...peewna mowi nie bedzie mnie przez tydzień...a wczoraj dzwonie i mowi,ze miała telefon w naprawie bo pluskwe ktoś jej podłączył w telefonie......smiech był moze jak orgazm chociaz nie wiem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dzisiaj podczas deszczu wyszło słońce. jeśli to twoja sprawka, dziękuję. jesteś wyjątkowo wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 2015.06.27 dobrze tak nie było,ale jak nie wierzysz ,ze mozna dwie godziny z kims gadać to gdzie ty zyjesz.....zj**ałem wiem ona płacze też wiem no i co tak to jest jak sie pokazuje każdemu chetnemu d**e......Pierwszy jej post nie lubie Ciebie jacku a za trzy miesiace oddaje całą siebie.....dałem Ciała,ale real swoje a wy swoje.....jak sie ze mna sponiewierała to mogła wiedzieć,ze innych nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malarz dalej sypie privem zalosny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacus zaczyna rymowac jak in sre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo cie nie bylo sprzedajna mendo. Uczesales sie, podnosisz swoj falszywy leb, i szukasz kolejnej naiwnej ktora wysypiesz za kare bo nie bedzie chciala robic tego, co chce maly Jacus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie zamierzam się kłócić :) więc zostaw dziecko w spokoju. niech wrzuca, co jej w duszy gra. kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida dla paru slow z niebieskim, nawet najwiekszym skurfysynem i menda, potrafi duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacuś dupuś Kąfindent p**********y :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, raczej jak zalosna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez taka Frida doskonale zdaje sobie sprawe, ze Jacus to imbecyl, prymityw, ma IQ emocjonalne jak neandertalczyk, a do tego jest obrazalskim peezdusiem i honoru nie ma za grosz. Taka kurfa ktora powie wszystko, sprzeda wlasna matke, a w mozgu drugi zwoj powoduje zwarcie systemu. I co? I nic, udaje ze jest fajnie a dyskusja plynie wartko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×