Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
To sprawa Free i tego, któremu ona służy ci/pkąalbo której, nie ważnekolczyk w sutku o czymś świadczy jednak :ptrudno mi sobie to wyobrazić SiSi, tę ciemność, musiałoby to być daleko na zachódmoże i tam jesteś niewidoczna, namiętnie związana, schowana, wilgotna ;)🖐️ na czym grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne:) Jaka z ciebie artystka??? Wymyśliłaś sobie projekt i uwierzyłaś w to. A tak naprawdę jesteś gospodynią domową na utrzymaniu męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzycie głupoty, aż się czytać nie chce :-O w każdym wieku człowiek chce odczuwać przyjemność, budować intymną relację :) często problem tkwi w tym, że chętniej z kimś obcym niż współmałżonkiem, niestety :-O ale marzy mu się z pewnością :) każdy wiek ma swoje wady i zalety, ale tu co niektórzy w starości widzą tylko zmarszczki i suszę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mają wnuki do chlupania? :D nie bardzo rozumiem.. wnuki to wnuki, a chlupanie, to chlupanie :D :D okłamałam was wczoraj troszkę. chlupie tak krótko, ponieważ nie mam czasu na dłuższe zabawy przez telefonik. zajmowanie się wnukami ogranicza mnie czasowo.. niestety :D :D :D wszelkie bajki o suchościach, proponuje schować miedzy bajki z XXI w. prawda jacenty? a na zakończenie mogę jedynie dodać, że nie należę do bojaźliwych... więc mogę chlupać komu zechcę :classic_cool: miłego dnia :) drogie dzieci.. i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że w każdym wieku. Każdy będzie starszy i będzie miał wnuki. Przynajmniej większość. Ale nie każdy będąc babcią za swoje hobby będzie miał trollowanie i hejtowanie na forum erotycznym. To żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam również inne hobby, czego i tobie życzę :) a przede wszystkim, życzę ci dystansu do tego, co się na tym forum pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex jest dla kazdego i w kazdym wieku dostepny:)))) dobrze ze nie jest zakazany:)))pa milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nikt by nie powiedział że jesteś muzykiem. Jesteś mało inteligentna , masz fatalną wiedzę o poprawnym wysławianiu się, jesteś niedouczona. Piszesz bez ładu i skladu , jakbyś już na zawsze zacięła się na poziomie kochanicy sra/ją/ce/go po fasoli Staffa i tamtego topu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMartha :) ma rację. seks i uczucia nie mają nic wspólnego z wiekiem. młodzi tego nie wiedzą, bo niby skąd, skoro są młodzi :) to samo dotyczy przeżywania orgazmu. ani stymulacja punktu g, ani x, ani żadnego innego ci nie pomoże, jeśli nie będziesz go miała w głowie (pożądania i spełnienia). to myśl, przekłada się na ciało fizyczne.. więc ćwiczcie wyobraźnię drogie dzieci. pozytywne wyobrażenia, to podstawa do odniesienia sukcesu na wszystkich płaszczyznach życia. babcia wam to mówi :D a babci zawsze należy słuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe 20 marca to Dzień bez Mięsanie lubię takich dnijeszcze mi się z Klaudią kojarzy, całkiem pozytywnie ;)ciepło w kobietę należy wlewać powoliaż poczuje że ma cię we krwiFree to dobry przykład. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że wszystko zaczyna się od głowy:) wyobraźnia może zaprowadzić na tereny nigdy jeszcze nie poznane ;) nie trzeba być babcią, żeby to wiedzieć :-O Nigdy nie będziesz ze mną w raju, pomaranczo :-P to musi cholernie boleć :D :D cześć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi :) szczęściaro. nie jesteś babcią, a już wiesz. świetnie :classic_cool: niektórzy jednak nie wiedzą i do nich właśnie była skierowana moja dzisiejsza erokatecheza "o tym jak oszczędzać pieniądze" ;) żel, kisiel, budyń.. czy co tam sobie kto życzy jest w głowie. nie potrzeba latać do sklepu i wydawać niepotrzebnie pieniądze. wystarczy puścić wodze fantazji. bo jak powiadają starzy bajczarze - co na górze, to i na dole 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę być z tobą w raju bo nie jestem lesbą. Po drugie, jaki to raj, żebrać o uwagę Noweusza. Dostać kopa??? I to od kogo? Alkoholika??? Hejtera??? Pozwolić na to by wyzywano dziecko które nosisz pod sercem, od ofiar pedofila. Bo przyjdzie Fridzioch, pogłaska po głowie i powie że to przecież nic??? Stara tak się boi rozpadu ekipy że pozwoli żeby ci na głowę narobili. Wmówi że jesteś mądra, niezastąpiona, podczas gdy każdy widzi że zatrzymałaś się na poziomie baby z pod GS i sra/nie na sianie z *****czem Stafiejem to cały twój potencjał. Wstydziłabym się pisać w miejscu w którym wyzywanoby moje dziecko od ofiary pedofila. Przyjdzie Fridzioch, pogłaska , przyjdzie In Spe, pogłaska. I się kręci. Zagłaskają jak kota żebyś tylko wstała z rańca i podbiła top jak biały murzyn. Rzeczywiście. Raj:-!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj z kogos tu frustracja wylazla i w sumie byloby zabawnie gdybys mial nascie lat ale dorosly (podobno) facet i publiczny stres bo go odrzucila?? gratulacje twardzielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowiański pomiot muzykiem?? :D:D śpiewanie w kościelnym chórze nie czyni jej muzykiem :D mało tego ona jest tak nie rozgarnietą że nawet maż woli siedzieć za granicą wiedzać ze ta cały zcas szuka boltza na kafeteri :D szkoda dzieci:( i tego bekarta z nieprawego łoza zapewne, Czyraczka by wyskrobała ale moherowy beret Slowianskiego pomiota jej na to nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezus przyjechal i zmajstrowal jej kolejnego dzieciaka zeby miala zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda. lubię głaskać kotki.. i pieski.. i różne inne różności z pomiotów wzięte :classic_cool: wcale się nie wypieram. a co? zazdrościcie sisi? też chcielibyście być pogłaskani? w takim razie służę uprzejmie.. głasku, głasku biedaczynko.. głasku, głasku :) dobre dzieciątko, kochane.. tyle że samotne.. no dobrze juz dobrze.. głasku, głasku :) tylko z wrażenia nie charchaj na mnie proszę.. celuj obok.. na trawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa mąż jej Zrobił :o puszcza sie na lewo i prawo , a ze jest związana z kościołem to pruje sie z księżmi na plebani. Pewnie dziecko jednego z nich. Dla niej to norma bo stary już ja g****il za młodu wiec oba jest patolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalnie sami na siebie piszecie te bzdury, te najbardziej zjadliwe i obsceniczne komenty , żeby wam wspólczuć i żeby toto dziadostwo się kręciło. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Patologia (z języka greckiego πάθος "pathos - cierpienie" i -λογία "-logia" - przyrostek tworzący rzeczowniki oznaczające gałęzie nauki) – nauka o chorobach albo stan chorobowy, w ogólniejszym znaczeniu nieprawidłowość (również w odniesieniu do nauk społecznych)." drogi gościu, przeczytaj uważnie powyższą definicję. moim zdaniem bardzo pasuje do twojego zachowania (zamieszczane tu teksty). tym razem mówię jak najbardziej serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa :O A miś uszatek był pedałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa patologia to Jacuś 81 aka konfident strzelający spermą na ścianę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×