Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość justa912
Ona123 pruboj może jeszcze jutro a jak nie to wybierz się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Powinna oddzwonić zazwyczaj tak robi. Może to od zwiększonej dawki luteiny? Tym bardziej ze biorę ją dopochwowo. Lub podejrzewam jeszcze jedną rzecz laktacyd ostatnio go kupiłam i jak tylko się zaczynam myc to aż mnie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem jak najbardziej za grupą na FB... może jednak zróbmy taką całkowicie tajną? Co wy na to? Jeżeli ktoś się nie dołączy do nas w ciągu następnych 2-3 tygodni na kafe to potem raczej się już nie dołączy, bo każdy miesiąc zakłada swoje tematy - również na FB. Możemy sprawdzać ten temat na kafe przez kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj czułam się źle; miałam mdłości, było mi słabo i byłam zła :-( Taki jakiś słaby dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
Hej.Jak Wasze samopoczucie?ja dzisiaj lekarz....A jutro wycieczka z synem do Fabryki Bombek z przedszkola.Stresik troszkę jest,nie wiem czy nie za wczesnie czy będzie ok.Żebym znowu tyle czekać nie musiala:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Nie widze wogole waszych postów zacina się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
edith o której masz wizyte? i który dokładnie masz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
Ja też dopiero teraz zobaczyłam z wczoraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
18:40 5t4d a 3 skonczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Popieram Mamę Pi odnośnie grupy :) jeszcze z dwa tygodnie i będzie temat na sierpień 2017. Ona123 i jak u Ciebie? Oddzwonil lekarz? Edith spokojnie napewno wszystko jest ok;) a nuż już coś fajnego zobaczysz:) A u mnie bez zmian. Wczoraj też mnie strasznie mdlilo najgorzej jest z tym jedzeniem :/ nic nie wchodzi. Dziś od rana za to strasznie mnie bolą piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Oddzwoniła powiedziała żebym kupiła sobie maść clotrimazol,ale przeciez musiałam o niej poczytać i pisze że ona jest zabroniona w 1 trymestrze. Pojade do apteki to może dadza mi coś innego. Mi się wydaje że może to być od luteiny bo mam od wtorku zwiększoną dawke brałam dwie 50,a teraz rano 100 w południe 50 i na wieczór 100.Edith czekamy na wieści od Ciebie będzie dobrze,ale jezeli jeszcze nic nie zobaczysz oprócz pecherzyka to sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, stworzyłam grupę "strumyki 2016" grupa zamknieta dopoki nie doda się pierwsza osoba to mój mąż jest w grupie, gdyż musi być min jeden członek i musiałam wysłac komuś zaproszenie a nie miałam komu czekam na was zmienimy pozniej nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok już go usunełam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
nie mogę znalezc wpisałam i nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Kurczę też mi nie znajduje nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja też nie mogę odnaleźć grupy. Kim wogóle jest gość, który założył grupę? Musimy coś wkońcu ustalić, bo na kafe jest ciężko. Ja moge założyc grupę, ale potrzebuje jednego członka( regulamin), aby grupa zaistniała. Podam swoj adres email i proszę o kontakt, abym mogła mieć w znajomych tą jedną osobę. milab-27@tlen.pl Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamilamila
dziewczyny wyżej to ja , zapomniałam sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze wejdzie wam link. Grupa jest zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiop
Super, ja juz się dodalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Ja też wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamilamila
hej, skoro grupa juz istnieje, to mój wcześniejszy post oczywiśćie nieaktualny. Super jak już wszystkie tam będziemy, czekam na akceptację. A wogóle to jestem mocno przeziębiona, głowa mnie boli, katar kaszel...ble... Chyba zastosuję bezpieczną kurację tj.czosnek, miodzik cytrynka, aby mnie nie rozebrało. Dziwne, bo wogóle nie odczuwam ze jestem w ciąży, nie mdli mnie, piersi bolą jedynie przy dotyku i to delikatnie, aż się martwię, a wizyta i mam nadzieję usg 23.11...są mamy które nie mają jak ja objawów?U mnie to 5 tydzień, miesiączkę miałam 12 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
Też już dołączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka rak
hej, wlasnie dołączyłam do grupt (tzn czekam na akceptację) ja jestem w 6 tygodniu i mam dosyć już mdłości było mi zimno, dziś gorąco... pojawiły się zaparcia, zasypiam w pracy na stojąco, zapach kawy mnie odrzuca na maxa, a jestem kawoszką... a jeszcze tydzień temu czułam się świetnie - jakie to dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
Hej dziewczynki :-) ja te bede lipcowa mama :-) najpierw w 5 tyg wizyta i pecherzyk. 7 tydz poszlam z drzacym sercem czy wszystko jest ok. A tam dwa zarodki i dwa bijace serduszka!! Termin 10 lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do grupy na fb link powyżej gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kas
Cześć dziewczyny :) Również będę mamą w lipcu - taką mam nadzieję :) wysłałam prośbę na fb o dołączenie do grupy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Hej dziewczyny, Ja też wysłałam prośbę o dołączenie do grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiaporazdrugi - gratulacje!!! Woow bęziesz miałą bliźniaki :-) Gość kas - również gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolii
mamusiaporazdrugi gratuluje ! ja marze o blizniakach.! dziewczyny ja dolacze do grupy jak bede po wizycie u lekarza. chce byc pewna i spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×