Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

Schudne przed 60 urodzinami cz2

Polecane posty

Gość gość
Aaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dzisiaj na 17-stą na zebranie wiejskie.Ciekawe ile będzie osób bo nadal mroźno -choć tyko -11stopni.Ale bedę miała spacerek jak mi znowu autko nie zapali.Napiszę jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
Szara rzeczywistość Kasiu,czyli zmiana strony na Kafe ;) To już raczej norma. Najgorsze,że ja taką bezę to wciągam na raz -z tych 6 białek :-O ( brak emotki zapadania się pod ziemię ze wstydu) Chciałabym jutro...wiecie co, tylko czy dam radę (?) sisja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Sisi no przyjdzie przywyknąć skoro chcem tu być a chcem bo jest mi z wami dobrze Kobieto nie biadol tylko zaciśnięte pośladki i do roboty :-) Dasz rade każda z nas jest silniejsza niż jej się wydaje (dzieci m8esiaczki mężowie praca dom itd..itp..) który facet by dał radę ? A my dajemy wiec co to dla ciebie obejść słodycze dużym łukiem ? Kochana skoro ja ze swoją waga i wymiarami dałam rade rozbujam to coś co kiedyś było kobieta to ty (z tego co wnioskuję dużo dużo lżejsza) na luzie sobie poradzisz A jak będziesz miała chwile zwątpienia to pomyśl sobie że nie możesz bo będziesz wyglądała jak ta gruba Kaśka ( jak hipopotam z bajki Madagaskar to zdaje się była ona ale nie pamiętam jak miała na imię ) Basiu jak tam zebranie ? Mnie zawsze mega wnerwiaja i przez tydzień nie mogę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Wiem wiem ! Ten hipopotam to Gloria no :-) wypisz wymagaj ja nago przed lustrem ;-) rany ale żenada :-( no trudno od dzisiaj możecie na mnie mówić hipcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja dzis superancko poza woda troche za malo. Wlasnie siedze i sciagam zumbe. Polecam sear jose ma super uklady ;) az nogi same rwia sie do tanczenia. Mialam pocwiczyc dzis ale zjadlam sledzie a potem pomyslalam o zumbie heh ale wstane rano to bede cwiczyc. Najlepiej mi sie cwiczy naczczo Lece dalej szukac moze jeszcze pozniej zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu , powiedziane hipcia jest naprawde slodko.Nie bylo dzis tenisa bo korty byly zajete.Ale zamienilismy to na rowery. Z domu wyjechalismy po 15ej a wrocilismy przed 19ta. Wiec dotlenilismy sie i bylo aktywnie.Kasiu ta zmiana czasu to oczywiscie zart i wymowka a raczej usprawiedliwianie sie ,dlaczego chodzimy pozno spac. Jestesmy tzw.nocnymi Markami ,wolimy dluzej pospac rano ale isc pozno spac. Ja robilam wczoraj sprzatanie po tym sezonie swiatecznym.Jakos tak przestronnie w domu i jasniej. Wszystkie dekoracje pochowane do nastepnego roku. Barbarusko czy juz synek przyjechal w odwiedziny? Czy sie zmienil od czasu kiedy go widzialas ostanio? Jak tam zebranie ,ile osob sie pokazalo? Tutaj jest raz w roku zebranie organizowane w szkole na przeciwko naszego budynku.Jest sporo lokatorow bo budynek ma chyba 8 klatek a kazda ma XIp.Na kazdym pietrze 4 lokatorow. Ale sa rowniez podzialy na klatkowe administracje.My mowimy ze to jest klatka schodowa a oni tutaj mowia bloque 1. Ja jestem budynek nr 4 ,bloque nr 1 pietro 9 mieszkanie C.Tu jest dziwnie bo mieszkania nie maja numerow, najczesciej maja litery. Czasami bywa kolejne A,B ,C itd. Ale jak jest 3 lokatorow na pietrze to uzywaja liter oznaczajacych lewa str,srodek i prawa strona.Np.w Madrycie mamy adres nr. budynku 3, potem IV pietro i nastepnie drzwi D . To D oznacza prawa str. czyli derecha. Sasiadka, ktora ma drzwi srodkowe ma litere C oznacza Centro a sasiedzi na przeciwko maja litere I oznacza lewa strona izquierda. W/g mnie to jest utrudnienie. Przeciez jest duzo latwiej isc kolejno numerami drzwi niz kombinowac z literami i cyframi mieszac wszystko bez sensu. Adresy moje to Madryt nr. 3 - 4D a w Alicante jest nr. 4 bl. 1 - 9C. Tak samo oni sa dziwni jezeli chodzi o metro, pociagi jezdza tu jakby to byla Anglia. Stojac na peronie spodziewasz sie pociagu nadjezdzajacego od strony lewej do prawej. Juz sie przyzwyczailam ale na poczatku zdziwienie bylo wielkie. W kinach wszystkie filmy sa z dubbingiem bo spoleczenstwo jest slabo czytajace,pol-analfabeci. W PL robi sie dubbing tylko na filmach dzieciecych. Moj M jest zly na swoj rzad bo na uroczystosci gdzie w historii zostali pobici przez armie francuska oni zapraszaja rzad francuski na te obchody. Kto urzadza uroczystosci kiedy sie przegralo bitwe i celebruje wspoilnie z wrogiem???!!!! Tak jest co roku, debilni to prawda. Moj nie moze wybaczyc ze Gibraltar jest w rekach brytyjczykow,taki maly skrawek a nie potrafili zatrzymac u siebie. W ich slownictwie nie istnieje slowo patriota lub patriotyzm.Flagi wywieszaja tylko wtedy,gdy jest wazny mecz pilki noznej szczegolnie Real Madryt.To jest ich patriotyzm. Jola Gadula zgodnie z moim nickiem juz dzis sie nagadala wiec spadam ,cos przetracic razem z Juliem w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulku wrzuc linka na te zumbe .Na youtube ten czlowiek Saer Jose ma duzo filmikow ale prosze podaj ten link do ktorego Ty cwiczysz. Z gory dziekuje-Jolcia gadula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mają dużo do powiedzenia ale przyjść na zebranie to już za wiele.Najlepiej gadać w sklepach czy po mszy.Na zebraniu było ok 40 osób.Bardzo mało.Choć i tak więcej niż ostatnio.A głosowaliśmy w sprawie dość ważnej bo nazwy ulic przy jakiej bedziemy mieszkać.Ale skoro ich to nie interesuje to będą mieli to co im wymyśliliśmy.No i stały punkt programu kanalizacja.Szlag mnie trafia bo radny pieprzy coś o oszczędnym paleniu i jakiś solarach w gminie gdzie g...wno leje się do rowów.Niby ekologia ale w innym interesie.Każdy ciągnie w swoją stronę.Ale udało mi się porozmawiać z miastowymi którzy się wprowadzili.Mieszkali całe życie w blokach teraz sie pobudowali i maja domy z ogrzewaniem na gaz.Musiałam im wytłumaczyć że jak my starzy mieszkańcy odpalamy w centralnym to węgel i drzewo kopci.I to nie oznacza że palimy śmieci i by nie wzywali policji jak widza czarny dym.Bo policja przyjeżdża i skoro nie ma smrodu to odjeżdża.Na szczęście już wyedukowani.Nie cierpię tych zebrań bo stale o coś się kłócimy ale chodzę.Jeszcze ani jednego nie opuściłam.Taka lokalna potriotka ze mnie. x Choinkę rozbiorę po wtorku bo mam ksiedza z wizytą duszpasterską.Kurcze nie wiem co mu zrobic na kolację.A muszę jutro jechać p akumulator bo autko mi padło całkiem.Nawet na zebranie poszłam z buta.Wzięłam latarkę i spacerek 3,5km.Ale mnie mrozik smagał.Źle sie idzie po droga oblodzona.Gminne są odśnieżane byle jak a chodników nie ma. x Jola ja za bardzo za synkiem nie tęskniłam.Nie te czasy.Dawniej nie było kontaktu.Ja Ci współczuję jak nie wiedziałaś co się dzieje.A teraz Kontakt jest stale i przez ten ekran się widujemy.Powiem szczerze że nawet zapomniałam że to taka gduła jest.To też jest powód że dopiero piszę.Wreszcie poszedł gaduliński spać.A we wtorek jedzie na trzy dni na narty do Białki. x Kurcze ja jednak mam cudnie.Bezy to bym sie tknęła za dopłatą.Moja mama zawsze o tej porze robiła różyczki i chrust.I zawsze zostawało białko i robiła takie malutkie bezy białe i z kakao.Różyczki lubiłam bo zawsze to była ucierana prawdziwa róza i przepięknie pachniała.Miałam fajnie bo brat tego wypełnienia nie lubił więc ja środek a on płatki.A bezy były tylko jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow na piechotke w jedna str.3,5km to razem 7 km,czy tyle przemaszerowalas w taki mroz? Odwazna kobitka z Ciebie i w dodatku po ciemnicy. Ja uwazam ,ze bylo sporo osob na zebraniu u Ciebie szczegolnie w taka pogode. Ty tak jak ja , teraz ma sie kontakt z rodzina codzienny wiec nie ma nawet kiedy zatesknic. Kiedy wyjechalam do Kanady to tel trzeba byla zamawiac i czekac na polaczenie,to byly prymitywne czasy.Co do zebran to Julio tez nie opuszcza.Chodzi o to aby nas niczym nie zaskoczyli ,zeby byc zorientowanym.Ale ludzi przychodzi bardzo malo ,olewaja sobie. Na ten nasz wielki blok ostatnio bylo moze 50 ludzi. To jest nic bo mieszka chyba ponad 1000. Kiedys chcielibysmy aby na naszym terenie zrobic chociaz jeden kort tenisowy.Mamy 2 baseny,jest boisko do pilki,jest plac zabaw dla dzieci ,mamy ladnie urzadzony teren zielony z rozymi rodzajami palm,sa parkingi dla gosci ale jest jeszcze sporo miejsca i moze daloby zrobic jeden kort. W budynku na parterze przy pierwszej klatce jest bar-restauracja osiedlowa po to aby sie mieszkancy mogli sie poznawac ,zbizac do siebie.Zawsze wpadac mozna na kawe i sa tam tacy co organizuja sobie urodziny czy rozne inne imprezy.Sporo mieszkancow ma psy i dbaja o czystosc ,sprzataja po swoich pupilach. Nie trzymaja tez psow na balkonach tak jak to bylo bardzo powszechne w poprzednim miejscu zamieszkania.Mamy na stale 2 ogrodnikow i iles tam sprzataczek klatek schodowych.Ogolnie jest czysto zadne grafiti,gowna ,smieci itd. Julio nie moze sie nacieszyc i mowi ze trafilo sie nam wyjatkowo dobrze za dobra cene.Teraz mi to mowi balwan a jaka mi robil wojne. Musialam sama decydowac o remoncie,meblach,zmianach i zakupach.Dla mnie to byly ciezkie czasy ten remont niezapomniany i bardzo dlugi bo 4 m-ce. Poszlo,przeszlo wazne ze teraz jest OK. Poniewaz w Europie szaleja mrozy to i u mnie sie ochlodzilo bo tem spadla do 16 stopni ale w domu cieplo.Kiedy gdzies wychodzimy to w kazdym pomieszczeiu otwieramy okna,wietrzenie na calego.W sypialni naszej okno zamyka sie tylko na czas nocy,wiec tam jest zimno. Mamy elektryczne przescieradla i przed spaniem 1h wlaczamy wiec wchodzimy do ciepelka a pokoj zimny.Spi sie cudownie. Wiec czas do lazienki i do lozka ,dobranoc wszystkim,Jola gadula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
Kasia ja ciężko uzależniona jestem od słodyczy-prawdziwy słodyczoholik i u mnie nie tak łatwo wytrzymać te 2-3 pierwsze dni-prawdziwa masakra. A ja lubię chodzić tak późno spać,chociaż ostatnio przeginam :-O Oj ja też występuję okresowo pod postacią hipcia-niedawno dużo schudłam,ale zmierzam znów w całkiem nieodpowiednim kierunku...i to w expresowym tempie :p Barbarus-3,5km w mrozie??!! z buta?! i po ciemku ?! Padłam normalnie z podziwu i aż mi się zimno zrobiło na samą myśl ;) Masz rację,świadomość ekologiczna u nas tragiczna niestety. Ludzie wydają się nie zdawać sobie sprawy z tego,że trują również siebie i swoje dzieci czy wnuki. Ech,też strasznie przeżywam takie sprawy,więc lepiej zakończę temat. sisja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moj drugi Nocny Marku!!!Ja jeszcze mam cos na wesolo dla rozluznienia smutnego nastroju z powodu smogu nad polskimi miastami. ,,https://www.youtube.com/watch?v=TiP66qjsAQM,,, ,,,https://www.youtube.com/watch?v=Q2tkX5iukSM,,, ,,,https://www.youtube.com/watch?v=T3lHrHtmHvw,,, Mozna sie troche posmiac ,dobzre ze jeszcze mamy kabarety ale nie wiadomo jak dlugo beda mogly jeszcze istniec .Zawsze jest ryzyko cenzury tak jak zmienia nasza historie,zmienai lektury w szkolach mozemy spodziewac sie wszystkiego najgorszego. Milych snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szłam na piechotkę tylko w jedną stronę.Z powrotem dobrzy ludzie podwieźli☺ Sisja a robiłaś badania na cukier?Bardzo często taki nadmierny apetyt na słodycze jest spowodowany chorobą sprawdź drożdżak candida i nadnercza.Bo jak to tylko uzależnienie to dasz sobie radę ale jak to na tle chorobowym to walka z wiatrakami. Podają że po 35 dniach uzależnienie od słodyczy znika.A przecież Ty dłużej omijałaś słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Witajcie dziewczyny jestem po mierzeniu i ważeniu i wyłapałam doła miałam nadzieję że będzie lepiej a tak to marne szanse na osiągnięcie celu do wakacji no lipa:-( Pas było 110 jest 109 Udo było 75 jest 71,5 Biodra było 131 jest 128 Ramię było 36 jest 33,5 Biust było 113 jest 113 Waga było 106 jest 104,5 No same widzicie że tempo mikro tydzień ciężkiej pracy i hektolitrów potu i efekt mierny No nic nie podaje się ale trochę jestem zdołowana Basiu u mnie jest na odwrót to z nowymi mieszkańcami naszej miejscowości mamy kłopoty bo wiesz pobudowali się za mega kredyty a teraz oszczędzają jak mogą więc z ekologią mają mało wspólnego i nie mogą pojąć że niszczą nasza wspólna własność lasy wody itd... A tak na marginesie to wam w tym rejonie powinni dopłacać za to że chcecie w tak zatrute rejonie mieszkać widziałam wczoraj mapę zatrutego powietrza to całe południe jest aż czerwone od metali ciężkich a wiecie co jest w tym wszystkim najstraszniejsze że w tych rejonach jest najwięcej sanatoriów i uzdrowisk (to chyba celowo żeby dobić tych chorych i ZUS będzie miał z głowy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka ale TY maruda jesteś.Zamiast skakać z radości jakieś smuty tu wypisujesz.Wyłapałaś doła??????Wynik cudny.Po tygodniu obwody maleją i 1,5 kg w dół-TOJEST ŹLE?????? No teraz się zachowujesz jak małolata.Masz super wynik i tak trzymaj.JEDEN kg tygodniowo to już jest sukces-zrzucić i utrzymać.Kurcze ja miałam 2 kg za miesiąc i się cieszę.Gratuluje Ci i namawiam na zmianę podejścia.To jest super.Nie patrz na wiosnę lato.Ważne jest to co robisz małymi kroczkami.Wyznaczaj małe cele bo duże Cię dobiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Dzięki Basiu rzeczywiscie chyba jestem źle nastawiona wiesz taka euforia i zapał to myślałam że świat zawojuje a tu tylko 1 kg no nic trzeba się przestawić na długofalowość i małe kroczki tylko nie wiem czy mi tego entuzjazmu i determinacji wystarczy ? Ty już jesteś zaprawiona w bojach wiec wiesz co mówisz ja dopiero zaczynam oby mi ten zapał nie zgasł Ale mąż mówi że taka kobitka jak ja to skarb bo to zima ogrze je latem daje cień no nic tylko się cieszyć - wredny samiec - ale trochę racji ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a w jakim rejonie Ty mieszkasz?U mnie nowo wybudowani sa bardzo roszczeniowi.Przez nich będziemy mieć nazwy ulic.To znaczy że zapłacimy za to by ktoś mógł do nas trafić.Koszt spory.Najbardziej mnie wkurza ze mam prawo jazdy bezterminowe a po wymianie kicha.My tzw starzy zabiegamy o kanalizację,oświetlenie bo w niektórych miejscach ciemno jak wiesz gdzie ,o wyasfaltowanie dróg dojazdowych.Tak zwane pierwsze potrzeby.A nowi chodniki,progi zwalniające.I jest wojna.Bo ja na progi się nie zgadzam a i chodnik przy gminnej drodze nie uważam za konieczność.Po za tym jak mi go zrobią to będę miała obowiązek odsnieżania a jak ktoś coś złamie to jeszcze i odszkodowanie.Jeden z nowych mi powiedział ze mogę się od tego ubezpieczyć.Ale okazało sie że po moim uświadomieniu że trzeba oddać pas pod chodnik i odśnieżać większość starych jest przeciw.Ja jestem za chodnikiem ale przy drodze powiatowej gdzie jest b.duży *r.u.c.h***** jest niebezpiecznie.I wszędzie tak jest .Robią chodniki przy drogach głównych.Na progi gmina się nie zgodziła ale dali nam znaki prędkość 30.I wczoraj na tym zebraniu pytam czemu mieszkańcy którzy prosili o te znaki jeżdżą o 80km.Jak są w ogrodzie czy w domu to się złoszczą że inni szybko jeżdżą ale jak są w samochodach to skleroza i ślepota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Basiu ja mieszkam na zachodzie polski ale problemy takie same A co do prawa jazdy to nie wymieniaj my wymieniliśmy dowody osobiste a policjant mi powiedział że z prawem jazdy mam sobie odpuścić bo i tak mi nic nie zrobią a przepadnie mi bezterminowość wiec jeżdżę na starym i jak mnie zatrzymują to tylko mówią że trzeba by wymienić ale bez szczególnego nacisku Wiesz ci nowi mieszkańcy przeprowadzili się na wieś i mysleli że tu porządza a okazało się że nie trafili na zwykłych prostaczków jak im się pierwotnie wydawało i trochę zbastowAli ale my nie odpuszczamy bo oni naprawdę czasami nie mogą za siebie z ich pomysłami Ja do końca nie jestem takim znów tubylcem bo dopiero od niedawna tu mieszkam na stałe ale mój mąż jest tubylcem z dziada pradziada i zawsze brał czynny udział w modernizacji wioski i nie pozwolimy tego zepsuć A tak na marginesie nasza miejscowość jest otoczona lasami i jeziorami i śmiejemy się że mamy swoje mazury no i mamy czym oddychać Wiosna ZUS chciał wysłać mojego sąsiada z POCHP do sanatorium na południu musiałabym widzieć co on tam w tym Zusie odstawiłam jego żona mówiła że ta lekarka orzecznik omal nie wyfrunela z gabinetu bo on dostał furii że chcą go udusić i zabić i że ma się cofnąć na studia żeby nie zabijał ludzi no i dała mu ta rentę bez zbędnych ceregieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 2 3
Czasem najtrudniej jest wytrwać bez słodyczy ten 1-szy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki kochane!!!Oj Kaska ,Kaska Ty marudo. Zmiast sie cieszyc ze masz takie wyniki po tak krotkim czasie , wstydz sie!! Tak trzymaj i badz wytrwala nie ma mowy o odpuszczaniu sobie. Wierze w Ciebie ,ze sie nie zalamiesz. U mnie dzis robota wre a ja siedze w domu.Czlowiek, przestwia kilbelek bo byl w zlym miescu. Bylo za malo miejsca na nogi bo kabina prysznicowa byla za blisko. Kibelek kupiony w PL (dwie sztuki) sa wadliwe. Spuscisz wode ,ona gdzies krazy wewnatrz i czesciowo wraca. Wylalam kiedys zupe z fasola i caly czas wracala mi fasolka.Nawet jak kibel zdejmowalam to jest ta nieszczesna fasolka. Rzucilabym im tym kiblem w sklepie a niestety wyrzucam na smietnik. Nie wiedzialam ze taki bubel kupuje w Le Roy Melin w PL.Kosztwona to zamiana bo kibelek tu kupiony 200 euro+ robota 300 euro + materialy calosc ponad 500 euro. Oceniam ze jest to drogo. Jeszcze dwa dni i bedzie po robocie. Wspolczuje, ze nie zawsze uklada sie Wam wspolpraca z nowoprzybylymi. Zamiast byc bardziej skromnym bo nie znaja jeszcze terenu ,nie maja doswiadczenia lepiej sluchac tych co sa dobrze zorientowani.Zadziwiajaca jest arogancja ludzi wlasnei tych nowoprzybylych. Troche skromnosci i szacunku dla ,,starych" mieszkancow.Jak to sie mowi sa ludzie i ludziska.Nie bylo dzis gimnastyki bo czlowiek rano przyszedl do pracy lazienkowo-kibelkowej. Moja Kamila napisala mi smsa ze zrobila prawo jazdy wiec dzis to radosny dzien dla niej. W koncu Montreal to spora wioska i nie jest latwo jezdzic po niej.Na dodatek zrobila w zimie to dopiero cos. Jak ja robilam to sobie przelozylam na lato zeby nie jezdzic po lodzie i sniegu. Lece do kuchni zakrecic cos na przegryske wieczorna,Jola Gadula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Dobry wieczór kobiety Wiem wiem już zrozumiałam że jest ok i nie powinnam marudzić tylko wiecie jak to jest jak wam się rozmiarach wyobrażenia z rzeczywistością; -) Ale już dobrze więcej nie krzyczcie na mnie już będę bardziej opanowana .Właśnie skończyłam wygibasy 50 min i 10 min ćwiczeń z agrafką ale dzisiaj mam spadek formy bo było m8 tak ciężko jakbym miała nie po pół kilograma na nogach a po 10 kg Pot lał się strumieniami i mega zadyszką dobrze że nikt mnie nie widzi bo dyszałam jak lokomotywa Jola to nie chodzi o arogancja tylko o brak wyobraźni tych ludzi któży się decydują na przeprowadzkę na wieś czasami ich myślenie jest tak infantylne że aż dziwne a absorbcja wiedzy równa zeru Niby pragną życia na łonie natury ale nie potrafią myśleć perspektywicznie o tej naturze właśnie -coś na zasadzie po nas choćby potop - przykre Ale ale nie zazdroszczę Ci remontu toalety pamiętam jak wzięliśmy ten dom po teściach no i musieliśmy go zmodernizować to najtrudniej było właśnie z łazienkami i kuchnią to był koszmar miałam ochotę wiać Chyba nie będę sama w tych moich wygibasach bo moja znajoma też chcę dołączyć byłoby super Najgorsze są wieczory kiedy jeszcze siedzę przy biurku a już nie mogę nic przegryzac a czasami bardzo długo pisze czy czytam i wówczas żołądek mi skręca pocieszam się tylko że to w końcu musi minąć bo on się musi trochę skurczyc a i m8 minie ten nawyk bezwiednego pakowania czegokolwiek do dzioba Spokojnego wieczoru wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja od razu jak napisałaś że jesteś otoczona lasami pomyślałam o grzybach .Ciekawa jestem czy lubisz chodzić na grzyby jagody?Czy latem korzystasz z wody?Ale cudnie lasy i jeziora.Rano wstać rowerem przez las a później popływać i jest super.Jak wygram w totka to kupię sobie siedlisko na mazurach.Będę miec i las i wodę.Dziś odebrałam 2zł -wygrana w lotto☺Nie zraża mnie to gram dalej.Może jutro może za tydzień. x Bardzo współczuję panu Wałęsie.To straszne musieć pochować syna 43l -to nie wiek na umieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
Kasia no właśnie,nie narzekaj,najważniejsze że się zabrałaś[dla niektórych jak widać to gorzej niż Himalaje),waga spada! i masz motywację! do dalszej walki;czego chcieć jeszcze ;) Ja nadal nieogarnięta,więc powinno mnie tu nie być. No ale może udzieli mi się Wasz zapał. Moja porażka za chwilę będzie bardzo dotkliwa,dzisiaj musiałam kupić nowe jeansy nr 42 😭 tak to szybko leci!! Mam jeszcze jedną parę 40, w które jakoś się wbijam (chyba siłą woli), jedne 40 z taaakim stretch,że pewnie przy 44 będą dobre i to wszystko. Wszystkie mniejsze znów mają ferie, oby nie za długie :p Dzisiaj kupiłam takie, żeby były całkiem wygodne,no i niestety musiałam 42. I tak znowu kompletuję całą rozmiarówkę 😡 Basiu, ja od zawsze tak słodycze kochałam- nie wszystkich podobno uzależniają; mnie widocznie bardzo :( Mogłabym nie jeść nic innego. Tzn jak ich nie jem; to odżywiam się bardzo rozsądnie, zdrowo. Niestety,potem wpadam znów w sidła nałogu i małpi rozum każe mi wciągać kolejne czekolady, ech! A wyjść z nałogu niektórzy twierdzą,że się nie udaje tzn trzeba używkę odstawić na zawsze i nie ma,że boli...albo ciągłe jo-jo albo pożegnanie z czekoladą :-O Oczywiście najgorzej wytrzymać pierwsze dwa dni, z tego ten pierwszy jest najtrudniejszy. Potem jakoś leci,coraz łatwiej. O czystym powietrzu ,o tym jaką u nas ludzie mają świadomość to aż szkoda gadać. Spalanie śmieci, zostawianie samochodów z pracującym silnikiem - bo zimno.....dużo nam jeszcze brakuje niestety. Widziałyście nowy kabaret Roberta Górskiego "Ucho Prezesa" na Youtube ? polecam;) Gdasonia, a Ty gdzie się zapodziałaś w tym Nowym Roku ? sisja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
Dziękuję za radę,ale niestety erytrytol nie ubija się z pianą na sztywno a gdyby nawet to trzeba by go było dać szklankę i nie jestem pewna jak zniosłabym taką ilość ; a ksylitolu nie toleruję w dawkach śladowych nawet np w gumie do żucia- mam potworne bóle brzucha. Jak jem słodycze-to w dużych ilościach...albo wcale- nie ma "z umiarem" :( Niestety,żadne oszukiwanie się nie wchodzi w rachubę, jedyną metodą jest odcięcie się od substancji uzależniającej czyli cukru i od skoncentrowanego słodkiego smaku. Taak chyba to ostatnie powinnam wytatuować sobie na czole :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
i też pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc z rana!! Ogladalam ,,Ucho prezesa "na youtube -bardzo dobre.Sporo jest nowych tekstow na obecna sytuacje polityczna w kraju.Jedne lepsze drugie gorsze ale jest sie z czego posmiac. Dzis drugi dzine robot lazienkowych a ja juz mam nowe pomysly jak tam poumieszczam polki na reczniki. Lubie wiercic ,wieszac, przybijac i wole te prace niz gotowanie,odkurzanie.Dwa dni wczesniej zamiast odkurzyc mieszkanie wybralam demontaz kibelka oraz szafki z polkami ,to jest zboczenie.Julio sie pyta czy nie mam mu za zle ze on tego nie robi.Powiedzialam mu ,ze zaczelaby sie bitwa w domu i wyrywanie narzedzi,bo nie dam sobie odebrac ulubionej roboty.Zgodnie z porada Barbaruski moj TV jest juz na scianie i wyglada duzo lepiej.Musialam pod nim umiescic polke na dcoder do odbioru satelity i na DVD palyer. Wiec mialam troche przyjemnosci w poprzednim tygodniu. Jak facet skonczy z kibelkiem to ja zaczne z polkami. Dzis na lunch mamy kaczke,ziemnaczki puree+ salatka a na zupke krem brocoli z ziarnkami slonecznika.Na deser natillas z biszkopcikiem i cynamonem.,,,https://www.youtube.com/watch?v=oauyX8Wec_U Oczywiscie ze jestem leniem kuchennym i mam gotowy deser. Czekam na czlowieka aby kontynuowal robote w lazience,juz zadzwonil ze zasapal .Takich to mamy niepowaznych robotnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Dzień dobry u mnie piękne słoneczko tylko chumor od rana mi psuje pani minister edukacji ta kobieta to dopiero jest nieogarnieta Babsko ma taki chaos w głowie że dziwie się że ubrana jest normalnie a nie chodzi ze skarpetki na głowie np Basiu masz rację to bardzo przykre że nasz były prezydent musi pochować syna nikt ale to nikt nie powinien chować swoich dzieci nie taka jest kolej życia Jolu ten kabaret no nie wiem ty oczywiście możesz się śmiać bo żyjesz z dala od tych anomali ale dla nas to jest tragedia niestety w takich warunkach przyszło nam żyć chaos inwigilacja i indoktrynacja na każdym kroku - coś mi to przypomina- wam też jak myślę bo to nasze dzieciństwo prawda ? Dosyć bo mi się ciśnienie podniosło na maksa Basiu życzę Ci tej wielkiej wygranej i przeprowadzki w nasze rejony tu jeszcze można oddychać pełną piersią Sisi do roboty kobieto bo będziesz musiała kupować ciuchy o wyglądzie pokrowców na meble !!!i ubierać się w to w co wleziesz a nie w to w co będziesz chciała - nie jest to fajne niestety - a ile miejsca takie płacimy zajmują na suszarce -no to widzisz to już czas wiosna za pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka ale dajesz popalić.Uśmiałam się jak cholera.Motywując Sisję z rozmiarem 42 dobijasz koleżanki w dużo większym.Ubrania jak pokrowce.No to nasze to już namioty .Fakt wiele sie tego w pralce nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×