Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

Schudne przed 60 urodzinami cz2

Polecane posty

Gość sisjanielgowana
Dzięki Izulek, Tobie i wszystkim Dziewczynom dobrego,spokojnego a przede wszystkim w zdrowiu upływającego Nowego Roku. Jak ja dowaliłam z wagą w te Swięta !!! tragedia-to chyba przez to,że z góry założyłam zawieszenie diety do stycznia 😡 Właśnie spakowałam nas na wyjazd :-O Jenyyy,chyba żałuję ale przyjaciele namówili nas na wyjazdowego Sylwestra w Pradze ( jakby nam mało wyjazdów było)-wprawdzie kameralnie w pięknym miejscu pod Pragą .Dopiero w niedzielę i poniedziałek odwiedzimy samą Pragę.Mam nadzieję,że będzie spokojnie z petardami i fajerwerkami,żeby mi się pies zbytnio nie stresował (będzie cały czas z nami-a tam podobno wyjątkowo cicho jest i to mnie przekonało,mimo niechęci do długiej jazdy) Jolu,kiedy zaczynamy: w środę ? Jedno jest pewne,mimo,że jak wiecie uwielbiam słodycze,jestem od nich uzależniona jak od narkotyku-to jednak o wiele lepiej czuję się na diecie. Z jednaj strony w czasie jedzenia czekolady jest bardzo przyjemnie ale z drugiej z takim "ciężkim" brzuchem wcale już fajnie nie jest. Barbarus, Swięta zaliczyłaś wzorcowo i ja też podziwiam Cię za żelazną konsekwencję ;) Acha, Jolu po powrocie zajrzę do tych ćwiczeń i jeśli będą znośne, to też zacznę ćwiczyć....przynajmniej spróbuję. Póki co popływam w basenie hotelowym,może choć parę nędznych kalorii stracę . Jeszcze raz najlepszego :) sisja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
znowu zmiana strony? Fatalnie to funkcjonuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola jak zwykle pisze o swoim ulubionym uczuciu "zazdrosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbarus cały czas nie rozumiesz; zmiana nawyków żywieniowych na stałe to jedyny sposób na sukces. A robienie zapasów nie jest droga do sukcesu; jak długo wytrzymasz na diecie mając spiżarnie pełna ulubionego żarcia? Bycie dobra gospodynią jest przekleństwem przy odchudzani;) I nie bierz jak Jola wszystkiego , jako krytykę i złośliwość, wyrażam tylko swoje zdanie, w końcu piszesz na otwartym forum. Sama już osiągnęłam swój cel i bardzo ci kibicuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gościu ja mam nadzieję wytrzymać do końca moich dni.I nie problem w pełnej lodówce.To problem w głowie.Idąc na zakupy do znajomych do rodziny wszedzie jesteśmy atakowani pysznymi zapachami i pięknie wygladającymi potrawami.U mnie w domu bo ja mam trzy piętra i dwie synowe jeszcze gotują to nieraz sa takie zapachy że o jej.I to jest pokusa.Jeszcze wiesz jak to jest.Jak cudnie smakuje jak się samemu nie robi.Odchudzanie koniecznie trzeba zacząć od głowy.Nie unikać tylko dobrze to sobie poukładać.Jak palenie czy picie.Były palacz czy alkoholik nie unika towarzystwa.Tak sobie poukładał w głowie że mu to nie przeszkadza że inni pala i piją. Nie wiem czy później uda się tu wejść bo wczoraj się nie udało więc zyczę Wam dziewczyny by w Nowym Roku spełniły się Wam wszystkie marzenia i te o zdrowiu i te opieniądzach i miłości. Niech się spełnią świąteczne życzenia: te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku, tego życzę w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest pieknie na dworzu wiec wyskoczymy na rowerki a potem wpadne z zyczeniami. Kreacja gotowa .Domek wysprzatany,pranie zrobione wiec potem tylko isc i sie bawic do rana.Byl bardzo lekki lunch bo w restauracji czeka wyzerka ale my jak zwykle nie przejadamy sie .Spadam ,na razie Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdasonia Dlugo mnie nie bylo, dzisiaj wpadlam bo jeszcze jest troche czasu do balu :) i od razu musze pisac do Joli i tak: Jola, nie spinaj sie za bardzo z tym odchudzaniem, to nie ma byc katorga i wyrzuty sumienia po kazdym zjedzonym orzeszku czy ciasteczku... Ja sie absolutnie tak nie nastawiam. Nie mamy powodu zeby stosowac jakies katorżnicze diety. Po drugie, kurcze, nie zazdrosc barbarus bo nie wypada. Pisze co mysle ale wiem ze Ty sie za to nie pogniewasz... Co do cwiczen to zapoznam sie z nimi i dam odpowiedz x barbarus, gratulacje. Byc moze, u Ciebie sprawdza sie powiedzenie- powolutku, powolutku az do skutku. Ja nie uwazam, ze w 25 dni 2 kg to jest malo. Mieso z przepiorki- przemilcze x Sisja- baw sie dobrze, nie, w ogole nie zazdroszcze Ci wyjazdu... :( x Zycze wam 3 tony zdrowia w Nowym Roku ale tez pogody ducha i wiary w powodzenie wszystkich przedsiewziec, nawet tych banalnych i malutkich. Wszystkiego naj!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka6o
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:) Tę szczególną noc już trzeci raz z rzędu spędzę na dyżurze z M. i pieskiem. Od nowego roku wiele nie oczekuję, niech tak będzie nadal, co nie? :D Jakieś postanowienia noworoczne podjęte jak zwykle. Bawcie się kto może. Mam ostatnio jakąś dziką radość z zachowywania swoich spraw dla siebie:p I nie chodzi o Was, ale to "otwarte forum" wydaje mi się złym miejscem do pisania. 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdasonia szybka, psia krew, mam te same odczucia co Ty a wiec w nadchodzacym 2017 cos zrobmy z tym! Twoj adres nadal aktualny? Moze skrobne w przyszlym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak:) Dobrze, że się do mnie odezwałaś, fajny akcent na koniec roku, dzięki, pa. wychodzimy już na IMPREZĘ jestem za. szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze wpadlyscie chociaz na 2 min.Milo Was znowu poczytac.Soniu ja nie zadrosze niczego i nikomu, nie jestem zazdrosnica. Gdasoniu pisz zawsze prosto z mostu ,wal prawde w oczy -to lubie. Nie jestem obrazalska osoba. Ja podziwiam Barbaruske i chcialabym byc taka jak ona ,ma silne postanowienie i jest konsekwentna. Mnie tego czesto brakuje.Byl rowerk ,wczesniej ogladalismy w TV jak Nadal wygral z Belgiem turniej tenisowy w Abu Dabi juz po raz czwarty. Bylismy na naszej plazy pozegnac sie z morzem w ostatnim dniu roku. Nawet sporo ludzi jest na miescie i na plazy ,byl nawet smialek ktory plywal. Tem tylko 17 stopni. Bary ,kwiarnie pelne ludzi przewaznie mlodych juz zaczynaja sie bawic. Sa glosni i widoczni z daleka.Spadam sie powoli szykowac a planujemy wyjscie okolo 22h. ZYCZE WSZYSTKIM KOLEZANKOM FORUMOWICZKOM ORAZ GOSCIOM DOBREGO NOWEGO ROKU W ZDROWIU ,SZCZESCIU I SPELNIENIA MARZEN ORAZ POSTANOWIEN NOWOROCZNYCH. Milej zabawy tym co baluja oraz milego wieczoru w gronie rodzinnym. Jola Gaduła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim w Nowym Roku.Życzę nam by to był dobry rok."Jedynka jest numerologiczną wibracją 2017 roku. Jedynka jest liczbą początków – to jest jej podstawowe znaczenie. Od niej wszystko się zaczyna, a więc 2017 rok będzie stanowić właśnie nowy początek. Teraz każdy człowiek ma wielką szansę na dokonanie poważnej zmiany w swoim życiu. Może rozpocząć coś całkowicie nowego. Cokolwiek to będzie, wprowadzi go na zupełnie inną ścieżkę...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny w Nowym 2017 r. Wszelkiej pomyślności dla wszystkich i oby nasze cele zostały osiągnięte a my byłysmy szczęśliwe i spełnione. xxxxxxxxx basieńka54 xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za zycznia !!!! Witam w Nowym Roku ,ktory bedzie lepszy niz poprzedni -tego sobie zyczymy. Zaczelam dobrze bo wczoraj tenis a dzis w koncu wzielam sie za cwiczenia z Tiffany.Czuje roznice kiedy cwiczylam 1,5 roku temu a teraz.jestem ciezsza,cos strzyka ,klika i slysze to w kosciach. Starzejemy sie w szybkim tempie ale tego nie zauwazamy. Tanczyc cala noc to nie jest to samo jak te cwiczenia. Wygladaja niewinnie a jednak sie czuje. Szczegolnie czuje to w talii inaczej chyba bedzie w pasie.Jutro bedzie to miejsce troche obolala od naciagania miesni. Ale to przeminie i nie moge sie poddac.Jednak 1 tydz bede robila tylko 10 min a pozniej nastepny tydzien bede robila dwa powtorzenia czyli 20 min.Maksimum to 30min cwiczen na dzien. Niektorzy to rozdzielaja na dzisiecio-minutowki w ciagu dnia. Wole zrobic za jednym strzalem niz sie przebierac do cwiczen 2x. Ponizej sa cwiczenia ktore zblizone do tych ktore robilam.To jest inna odmiana cwiczen z recznikem. W szybkim tempie spadaja kg z talii. ,,https://www.youtube.com/watch?v=iaLm_UTF9aA&spfreload=5,, Powodzenia tym ,ktore cwicza i zacheta dla tych, ktore planuja cwiczyc.10 mni w ciagu dnia to naprawde niewiele czasu a efekty beda widoczne-zapewniam. Spadam przygotowac sok z marchwi i lunch,wpadne pozniej Jola gadula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo ze juz konczy sie 2 stycznia nie ma chetnych do komentowania. Jak spedzilyscie te swiateczne dni? Czy byla dieta ,czy byla aktywnosc-spacer,cwiczenia itd .Bez klopotu dzis udalo sie otworzyc strone kafeterii az sie zdziwilam.Widac ze nie ja jedna cwicze z Tiffany .Znalazlam wpis Polki Ani ktora cwiczy i szczupleje . My size before exercise of Tiffany 93-78-99 ( cm ). 2 months later with exercises Tiffany 88-70-91. With size 40 (EU), I now have a 36 / low 38. I combined this video + abs + thighs and buttocks. I'm on a diet. Thank you Tiffany. Poland love you! Napisala ,ze w ciagu 2 m-cy zmienily sie jej wymiary i zmienila rozmiar z 40 na 36/38.Dlatego wzielam sie do roboty i jutro drugi dzien,nie odpuszczam. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy macie czasami klopoty z wejsciem na kafeterie? Dzis udalo mi sie ale czasami pokazuje 502 Bad Gateway co oznacza klopoty z serwerem. Innym razem 504 Gateway timeout znaczy ,ze za dlugo trwa otwieranie strony .Bywa tak ,ze przez kilka godzin nie moge wejsc na kafeterie.Czy ktorejs z Was zdarza sie cos podobnego Sisja jak minal Sylwester na Slowacji? Basienko54 jak dlugo jeszcze zatrzymasz swojego M, zycze aby jak najdluzej. Jak tam mama balowala ? Gdasonia jak mial mamie Sylwester a jak minal Sylwester u taty Handzi? Czy seniorzy wytrwali do polnocy? Dobranoc mowi , Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie byla dieta i byl jej brak. Roznie to bylo. W sylwestra siedzialam z siostra i z bratem nuda. Teraz praca dom. Od czwartku badz piatku jak juz wroce do domku mam zamiar sie wziasc za cwiczenia Jola nie obraz sie ale smiesznie to musi wygladac jak babeczka w twoim wieku wywija recznikiem ;)))) Wrzuc link z czw na pt jeszcze raz to moze tez zaczne cwiczyc z toba. Moj nowy rok zaczal sie koszmarnie. Wczoraj palil sie parking w bloku w ktorym mieszkam dwa samochody sie zapalily Dzis moj mial rano problem ale niestety tu o tym pisac nie moge. Uciekam spac Milej nocki xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mma wiek do r u c h u, do jakiego wieku mozna ćwiczyć, żeby nie wyglądac śmiesznie! Ile ty izulek masz lat, 15, że masz takie podglądy? Nie myślalam, że stane po stronie Joli. Jola ćwicz, graj w tenisa i co tam jeszcze robisz, bedziesz wysportowaną szczupła kobieta bez wzgledu na wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę wieczorkiem wejść na kafeterie. Iziulek Jola nie będzie wygladać smiesznie.To wysportowana gibka kobieta.A figury a szczególnie nóg to tej babci może zazdrościć wiele młódek.Widziałam jej zdjęcia a ostatnie sylwestrowe to łoj.Nie mam pojecia gdzie ona ma tę nadwagę.Ale pewne to dobrze że panikuje już przy 2 cm w pasie.Każda z nas gdyby tak reagowała to ...szkoda gadać. x Nie wiem czy pisać tu dalej co jem bo nie chciałabym zanudzać. Ale wczoraj jadłam pyszna zupę.Mozna powiedzieć bomba zdrowotna.Zupa krem z selera naciowego i białego z dodatkiem marchewki,czosnku i przy miksowaniu avocado+ zielona pietruszka+1 łyżeczka zielonego jęczmienia./sól,pieprz,ziele and i liść laurowy/W oryginalnym przepisie był serek topiony u mnie to avocado.Też tłuszcz.Na dziś to samo.Chyba wprowadzę do menu więcej zup kremowych.Mozna do nich sporo dołożyć vitamin. x Jestem bardzo z siebie zadowolona.Chyba po raz pierwszy przeszłam okres jesienny i weszłam w nowy rok bez przytycia./A nawet ze spadkiem/.To okres w którym zawsze wracałam z nawiązką do wagi startowej.Dawniej jeszcze od nowego roku próbowałam rzucać palenie i w lutym była już super waga.Tak co roku w lutym widziałam już ponad 120kg.A teraz mam szansę zejść ze stówy.Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Aktywność fizyczna dostosowana do możliwości, a także dobrze zbilansowane menu to podstawa zdrowia. Warto również wykonać badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzilo mi o nasmiewanie sie z Joli LOL Nie bede juz pisac o co mi chodzilo :/ Jak cwicze to sie sama z siebie smieje bo i z zadychy jaka mnie lapie a nie mam wziewow to doslownie sape Lece do pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja-sisja :) Witam w Nowym-oby dla Wszystkich szczęśliwym ! Już jesteśmy w drodze powrotnej. Jolu,to Czechy były-w samej Pradze,ale z dala od zgiełku miasta-pięknie położony hotel Spa. Było super,nastrojowo i spokojnie.Byliśmy w 3 pary ale każdy wraca o innej porze. Ja zamierzam od jutra już zacząć,tylko czy się tak zaraz uda?! Zejście z takiej ilości słodyczy dla takiego nałogowca to trudna sprawa niestety :( Najgorsze,że będę musiała się zważyć :-O Barbarus-wielkie brawa dla Ciebie,wiem na jakim etapie jesteś-uwielbiam być w tym stanie, ale trzeba się napracować, żeby tak daleko dojść. Brawo Ty :) sisja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faks77
Hej wszystkim jak wasze postanowienia noworoczne? Ja tuż przed świętami zamówiłam sobie suplementacje African Mango http://afrikanmango.pl wprowadziłam zmiany co do nawyków żywieniowych i dużo ruchu;) w poniedziałek wchodzę na wagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdasonia Tez sie zglaszam jako niegodny nasladowania przyklad... Nic mi sie nie chce, lenistwo na calego x szybka, nie pisze bo nie mam dosc energii, serio, musze po prostu przeczekac az minie mi :( x Wczoraj bylam na dzialce, pewna ze skoro tam trzeba sie ruszac zeby nie zamarznac to juz sie tak rozruszalam ze zaraz rusze ze wszystkim, rowniez w domu. Nie ruszylam. Nie jestem gotowa do cwiczen, do diety a raczej zdrowszego stylu zywienia, do prania ktorego nazbieralo sie od groma, do rozliczania i 100 innych rzeczy. Robie tylko to co musze i czekam az sie zachce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulku88 nie obrazam sie o byle glupstwa.Pamietaj ,ze cwiczenia dla starych ,czy dla grubych ,czy dla leniwych sa zawsze dobre i nikt nie wyglada smiesznie. Wazne jest , ze ludzie chca sie ruszac. Ja nie cwicze publicznie tylko w domu tu jest link do cwiczeni . Polecam,sa bardzo skuteczne a wymagaja malo wysilku. Znasz angielski to poczytaj sobie komentarze kobitek . ,,https://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ,,, Mozesz zobaczyc moje wpisy a jak wejdziesz na moje nazwisko to zobaczysz jakie ja tam filmiki wstawilam. Te cwiczenia z recznikem sa odmiana tych samych ktore ja robie. Dzis rano myslam ze mam bol po zle przespanej nocy. Dopiero po czasie uswiadomilam sobie, ze moje cwiczenia wywolaly bol miesni w talii. Ale mimo to nadal cwicze i nie poddam sie.To jest dowod , ze ani tenis ani rower nie zastapia tych cwiczen. ,,,https://www.youtube.com/watch?v=kLA4ho57cr8&index=5&list=UUKSsbcKWQkVWmSVOmZIsZaw,,, Dzis gralismy do 18h w tenisa i swterdzam ,ze dzien zaczyna sie wydluzac. Sisja ja juz zaczelam i teraz Ty wez sie w garsc i do boju.Nie jem slodyczy jakos zakodowalo mi sie w glowie ,ze stop i kropka.Mam nadzieje, ze wytrwam. Dziekuje Barbarusko za mile slowa ale taka laska to ja juz nie jestem w maju mi stuknie 65wow!!! Kiedys kolezanka mojej Natalci (mlodsza corka) powiedziala, ze ona mnie lubi bo jestem mloda i cos tam ,cos tam... Szczeka mi opadla bo ja jestem od jej matki duzo starsza a ona uwaza swoja mame za starsza ode mnie. Coz dzieci nie potrafia oceniac wieku doroslych. W Luxemburgu kupowalismy bilety na turist -bus aby objechac miasto. Dla 60 latkow byla znizka i facet nie chcial mi sprzedac biletu ,musialam sie okazac dokumentem. Uwazal ,ze jestem mlodsza a to bylo 2 lata temu. Mam wiele takich przykladow z mojego zycia. Oboje nie wygladamy na nasz biologiczny wiek, nikt jeszcze nigdy nie odgadal Julia wieku.Sklada sie na to odzywianie oraz aktywny tryb zycia. Biore sie za gary i cos tam upichce na jutro- artichoke dla Julia bo ja nie lubie. Przeciez w tym nie ma co jesc,ja to nazywam kaktusy.Potem zajrze,Jola Gadula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie wejsc na strone teraz , pozno i bez klopotu.Wlasnie wrocilismy z kina na fajnym filmie Pasazerowie. Dobrze zrobiony i nie nudzisz sie ogladajac prawie 2h i caly czas cos sie dzieje. Krytycy dali niskie oceny ale to w/g nich bo komentarze widzow sa odmienne. Tylko 4 aktorow widzimy i potrafia zajac nasza uwage. Polecam dobry film dla rozrywki. Jutro zapowiada sie ciepla pogoda bo 20 stopni no ale w sloncu bedzie goraco ,wiec bedzie rowerowy dzien.Rano gimnastyka ,lunch i wycieczka.Barbarusko ten krem to rzeczywiscie musi byc wysmienity. Czesto robie zamiast zupy kremy-z brokulow,z dyni, z cukini,marchwi itd. Latwiej to sie je i nie jest takie wodniste jak zupa. Gdasonia nie tylko Ty masz napady lenistwa,zdarza sie kazdemu.Wowczas dom lezy odlogiem,tylko kuchnia ma byc czysta bo tam sie je. Ale po tym blogim lenistwie jak sie rzucisz na robote to w rekach bedzie Ci sie palila. Korzystaj jezeli mozesz bo narobilas sie przed swietami. Milego dnia i aktywnoscina jutrzejszy dzien zyczy Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie całą noc wiało aż nie mogłam spać.Teraz też zawier**** ze śniegiem.Kurcze nie mogło tak być w święta czy choć w nowy rok?Na czwartek i piątek u mnie maja być spore mrozy .Trochę się martwię bo mój syn przylatuje w piątek na 10dni urlopu.Mam nadzieje że przez mróz nie będzie kłopotów na lotnisku.Wczoraj pisałam że będę miała z górki.Oj chyba nie.Synek już mi pisał że nie może się doczekać moich placków ziemniaczanych po wegiersku.To bedzie wyzwanie zrobić i nie zjeść.Gdybym miała wymienić trzy ulubione dania to te placki są nr jeden.Nr dwa botwinka,a nr trzy papryka czerwona nadziewana.A jakie Wy macie ulubione trzy dania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nic nie dało otwieranie drugiej części tematu.Kafeteria teraz się zawiesza.Wieczorem nie można jej otworzyć.Mnie już zeżarło dwa wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwieranie i zmienianie stron szwankuje też na innych wątkach... nie tylko tu jest problem...ech, kafeteria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki :-) trochę was czytam i bardzo wam kibicuje sama od 2 stycznia postanowiłam się wźąść za siebie i trochę jestem w tym osamotniona :-( Fajnie że tak się wspieracie Z waszych wpisów wnioskuję że jesteście już w tej samej grupie wiekowej co ja ( czyli dojrzałej młodzieży ) i to jest super bo to znaczy że nie zgłupiałam i każdy czas w życiu człowieka jest odpowiedni na zmiany Jesteście fantastyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×