Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

Schudne przed 60 urodzinami cz2

Polecane posty

Gość Kaśka57du
Witam wszystkie ambitne dziewczyny :-) właśnie skończyłam swoje wygibasy 40 min i 10 min ćwiczeń no i 5 min agrafki Czuje się świetnie wykończona fizycznie i naładowana psychicznie :-) Nie rozumiem dlaczego tak długo zwlekalam Nie widzę waszych wpisów pewnie zmiana strony :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jest tam kto :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Dziewczyny musze wam napisać z jakiego pułapu startuje bo to mnie będzie trzymało w ryzach , nie wiem z jakiego wy startowałyście bo nie czytałam was od początku ale z tego co ty widzę jesteście już od 2 lat w tej walce wiec mam nadzieje że mnie nie wyśmiejecie Na dzień 2 stycznia 2017 roku moje wymiary to Pas ...110 cm Udo...75 cm Biodra...131 cm Ramię 36 cm Biust 113 cm Waga 106 kg A ma być Pas ..74 Biodra..99 Biust ...93 Waga ? To jest cel i mam nadzieje że do wakacji mi się uda go osiągnąć chud sza nie chcem być bo w moim wieku to nie wygląda ładnie Plan jest taki ....jem wszystko tylko nie smażone i nie słodycze no i oczywiście mniej ostatni posiłek o 17 powinnam pić więcej wody tylko nie mogę się zmusić godzina zumby dziennie + inne ćwiczenia ale mniej Zobaczymy jak to wyjdzie Jola nie ma się co tak martwić o nasze wybrzeże do wakacji śladu nie będzie ale latem my turysci to odczujem(kasa) A i tęsknić też nie masz do czego bo to co się teraz dzieje w PL to jest żenada aż wstyd się gdziekolwiek przyznać że się jest Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciężkie jest odśnieżanie jak jest taki mrozik.Faktycznie nie napadało aż tak dużo sniegu ale mi nawiało.Kurcze z działki pod bramę.Jakby nie mogło odwrotnie wiać.Zmarzłam. x Bardzo się cieszę że Jola dała link z plażą.Ogladajac aż się cieplej robi. x Czy u Was dziś też były takie korki i tłoki w sklepach?Chyba jeszcze większe niż przed swiętami.Może ludzie szukają wyprzedaży. x Kaśka to idziemy z podobnej wagi.Ile masz wzrostu? Ja mam pas i biodra -121cm Ty masz w stosunku do bioder mały pas to przynajmniej masz talię☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna,jeszcze Papież Polak i może Danka która odbierała nagrodę dla Lecha Wałęsy- z tego jako Polka jestem dumna.A teraz z czego mam być dumna.Wstyd mi za rasizm co pokazali nam ostatnio ziomkowie,wstyd mi za księży molestujących dzieci,wstyd mi za polityków i z lewa i z prawa za ich poczynania,wstyd mi za naszych ziomków za to wyrzucanie smieci do lasu,wylewanie szamb za posesję itd. Prosze nich mi ktos kto jest dumny że jest Polakiem wytłumaczy co to znaczy.Może ja czegoś nie rozumiem.Żyłam w kraju gdzie ludzie byli dla siebieżyczliwi i pomocni.Moja babcia nie miała zamka w drzwiach-tylko skobel.Ludzie domów nie zamykali.Sąsiedzi wspólnie biesiadowali.A teraz złość nienawiść i podziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbarus Polakiem z dużej litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy nieprzerwaną ciągłość historyczną i państwową od co NAJmiej 1800 lat p.n.e. Mamy dowody na to, że kiedyś to inni się od nas uczyli, szlak III-ci ciągnący się od Chin, głagolica itp. Dochodzimy do różnych fenomenalnych odkryć, wystarczy poszukać np.nasz pierwszy sarmacki król KODAN, mapa Pomponiusza Meli i wiele innych źródeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysłowia styczniowe: Bój się w styczniu wiosny, bo marzec zazdrosny. Kto się w styczniu rodzi, gadzina mu nie szkodzi. Styczeń pogodny, wróży rok płodny. Gdy w styczniu deszcz leje, złe robi nadzieje. Na Nowy Rok przybywa dnia na barani skok. Gdy styczeń zachlapany, to lipiec zapłakany. Po styczniu jasnym i białym, latem będą upały. Styczeń, styczeń wszystko studzi, ziemię, bydło, ludzi. Gdy pszczoła w styczniu z ula wylatuje, to marny rok nam zwiastuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie Ty widzisz złość, nienawiść i podziały, może to Armagedon w Twojej głowie, a może coś kreuje tv, ostatnio mało oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wielu się nie mówi, np. o Szukalskim, ale jest wielu którzy się zajmują naszym etosem, naszą Słowiańszczyzną Król duch Słowackiego nasz język kopalnią archeologiczną do 10000 badań ledwie ruszona i wciąż nie rozpoznana i mogłabym tak długo, Troja miastem prasłowiańskim nasza nowa, Macimową jak pisałaś 2017 to 1, obyśmy zawalczyli o prawa do naszej czystej wody, czystej żywności, nie potrzebujemy gmo z Kanady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Barbarus, naprawdę masz z czego być dumną! Nasz Język jest MACImową Wywodzimy się od legendarnego ludu, ARIÓW Adam Mickiewicz Juliusz Słowacki Tadeusz Mroziński Zorian Dołęga Chodakowski Tadeusz Marski i inni o których teraz nie pamiętam , imperium Lechitów, władaliśmy CAŁą Azja i Europą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książki są naszym lechickim wynalazkiem od języka starosłowiańskiego wszyscy przejmowali, oni przejmowali od nas, my Słowianie byliśmy wzorem dla całej Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sąsiedzi wspólnie biesiadowali.A teraz złość nienawiść i podziały. " tak napisałam.Być może nie czytałaś moich poprzednich wpisów kiedy opowiadałam dziewczynom o moich zebraniach wiejskich.Pisałam jak to sie okropnie podzieliła wieś:góra z dołem i ile jest w tym złości i nienawiści.Nie pisałam o polityce.Pewnie tak to zrozumiałaś i stąd ta uwaga o wpływie tv i co to ja mam w głowie?Armagedon- w Apokalipsie św. Jana: symboliczne miejsce ostatecznej zguby wrogów Boga; także: ostateczna bitwa między siłami dobra i zła do tego prowadząca,przenośnie: zagłada, totalna katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbarus chyba o tym nie czytałam, kilka stron i tym tym chyba nie:) Armagedon to trochę szersze pojęcie i wciąż rozgrywa na różnych płaszczyznach, najwięcej w nas trochę nie pasuję do tytułu, mam 48 lat, ale jakiś wpis przykuł moją uwagę, a że byłam na forum, odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czysta woda,czysta żywność?U nas????A smog ?Palimy w piecach śmieci.A któz jak nie my Polacy wlewamy ścieki do rzek,wylewamy szamba z posesji,używamy nadmiar pestycydów.Kupujemy stare auta,przekupujemy stacje diagnostyczne i trujemy .I to my Polacy.Ja jestem tu siebie wrogiem bo staram się z tym walczyć.I pytam na zebraniu w gminie czy to tak trudno przejść po domach i sprawdzić po rachunkach za wodę rachunki za szambo?Jaki efekt?Żaden.Bo urzędnicy w mojej gminie nie mają rachunków za wywóz szamba.Wylewaja na własne pola.I w całej Polsce jest takie przyzwolenie na dewastacje.Nawet jednostki kontrolujące muszą się zapowiadać.A śmieci w lasach w parkach?Ustawa śmieciowa a Polacy tylko kombinują jak oszukiwać.Choćby z segregacją.Ja w tych tematach jestem okropnie cieta wiec kończę bo czuję ze mi ciśnienie idzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ,,Nie wiem gdzie Ty widzisz złość, nienawiść i podziały" Czy to jest napisane w formie zartu, bo czegos tu nie rozumiem. Wszedzie widac podzialy np.na roznych marszach ulicznych, widac nienawisc szczegolnie do obcokrajowcow a zlosc to juz wszedzie jest obecna. Chyba ,ze gosciu zyjesz na innej planecie gdzie jest zyczliwosc,milosc i szacunek do drugiego czlowieka (trudno sie tego doszukac). Kaśka57du dziś -wow ale masz powera ,podziwiam -czapki z glow!! Ja robie moje cwiczenia 10 min i jeszcze dzis mam troche obolala talie. A wiem ,ze w przyszlym tyg musze zaczac 2x10 min. Kaska dobra jestes w te klocki.Prosze uswiadom mnie jako laika coz to sa agrafki?Kobitko jak bedziesz tak systematycznie cwiczyla to gwarantowany masz swoj cel moze w ciagu 12 m-cy. Tego Ci zycze z calego serca.Kasiu z ta duma Polki ,to walnelo Ci sie tak bezmyslnie. Dam sobie reke uciac ,ze gdybys byla daleko od kraju a ktos zaczalby zle mowic o naszej ojczyznie,to bronilabys jej. Taka mamy nature patrioty. Barbarusko podobalo mi sie zdanie ,,Kurcze z działki pod bramę. Jakby nie mogło odwrotnie wiać." Sama do siebie sie smialam.Widzisz jaki los jest zlosliwy. Kiedy my jedziemy na rowerach a bywa wietrzny dzien (rzadko) to zawsze prosto w twarz a nie w plecy. Dlaczego nie chce nas pchac tylko utrudnia.Inna obserwacja-dlaczego kromka z maslem jak upadne to zawsze maslem na podloge? Dzis nie pojechalismy na plaze wiec kiedy byl lunch to na laptopie mielismy wlasnie ten widok z kamery na plaze w Benidormie.Julio nie chcial ogladac Madrytu -Puerta del Sol bo bylo pochmurne, wolal widok slonecznej plazy. Zreszta Madryt jest teraz zimny i szary. Barbarusko jakie to piekne kiedy drzwi mozna bylo tylko zamknac na skobel. Teraz elekroniczne zamki,kraty,alarmy itd To jeszcze jeden dowod jakie mamy podzialy,brak zaufania,sasiedzka zawisc i zazdrosc. Takie to dzisiaj czasy. No ale nie jest tak na 100% ,jeszcze jest na swiecie troche ludzi zyczliwych i przyjaznych . I z takim przekonaniem zostawiam Was i mowie dobranoc,Jola Gadula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinno się, ale albo nie wiedzą, albo sposobność albo konieczność, rożne mechanizmy, zwracaj uwagę jak możesz mieszkałam w NZ i byłam w szoku co i jak tam spalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolu jesteś mądrą kobietą, to nie żart tak naprawdę jest, możemy bardzo różnie coś pisywać jeśli popatrzymy na pory roku, cykle przyrody, nasz biorytm itp. też możemy to różnie przedstawić np. wydech nie do końca 100% ponieważ potrzebujemy 2 do 4 % tlenu a ok 7% dwutlenku węgla z powietrza, paradoksalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam powiedzieć że wchłanianie i wydalenia możesz przedstawić jako walkę i podział, lub tez inaczej, jako proces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gościu nie ma to jak nasza narodowa megalomania .Tylko liznąwszy trochę historii pewno wiesz ile razy (za każdym razem) doprowadziło nas to do tragedii i upokorzenia że o wstydzę nie wspomnę Ale nie ma to jak wiara we własną wielkość prawda a że wstyd po okropny no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Ojej a cóż to za rozmowy nocne polaków ? Przepraszam że narobił am takiego zamieszania nie miałam tak8ego zamiaru ale oczywiście nie wycofuje się ze swoich poglądów Basiu wiem o czym piszesz też długo długo walczyła z tymi wiatrakami i stwierdziłam że nie mam już siły pouczać ponoć myślących lud******ońcu jak sobie pościelą tak się wyśpią Odnośnie wypowiedzi naszego nocnego gościa coś mi tu pachnie tekstami typu to my Francuzów nauczyliśmy jeść nożem i widelcem i tym podobne ciekawe gdzie ta pani uczyła się historii No dobrze nie ciągnęła tego bo szkoda słów U mnie też mroźno ale i bardzo słonecznie miłego odpoczynku życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Jolu udało mi się znaleźć te twoje ćwiczenia z ręcznikiem i powiem Ci że są fajne ale bardziej dla mojej koleżanki ( ma kłopoty z kręgosłupem ) bo takie delikatne ćwiczenia nie zrobią jej krzywdy W moich wygibasach pracują te same partie mięśni tylko intensywniej i fakt na razie czuje swoje ciało do bólu ale to jest całkiem przyjemne - nie nie nie jestem masochistką- tylko im bardziej czuje swoje ciało tym bardziej wiem że wreszcie robie coś co mi w perspektywie poprawi komfort życia a o to przecież chodzi Ale zawsze człowiek ma słabsze dni to wówczas napewno je wykorzystam Jolu agrafka to taka specjalna sprężysta ósemka do ćwiczeń ud , klatki pierś owej i innych części ja co prawda wykorzystuje ja tylko do ud i klatki bo inaczej nie umiem Dzisiaj wolny dzień i u mnie ładny wiec pewnie i dłuższy spacer zalicze a jak znajdę łyżwy to może i to bo mamy świetne warunki ku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.youtube.com/watch?v=kmZmCkccX9o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was pije niebieską herbatę oolong?Podobno jest bardzo zdrowa i walczy z tłuszczem.Ja piję czasami zieloną,czasem czerwoną i białą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka57du
Dobry wieczór kobietki Basiu nie mam pojęcie co to za herbatka ja pije tylko owocowe i zielona bo innych nie mogę przełknąć ale ponoć ta czerwona jest super jeśli chodzi o trawienie Ja już dzisiaj po zumbie 50 min i 10 min ćwiczeń i mam dosyć na dzisiaj Byliśmy też na łyżwach i chodzę teraz jakby mnie ktoś rozdał tak mnie pachwiny bolą ale było świetnie Basiu mam pytanie bo nie czytałam was od początku i nie wiem czy dobrze rozumiem ale wy ponoć jesteście tu 2 lata ? To ty mi podała swoje wymiary z przed 2 lat czy obecne (przepraszam za wscibstwo ale trochę mnie to dołuje) Jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj zrozumiem Gdzie się wszystkie podziały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×