Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość Orfik
no u mnie odchudzanie idzie ciężko ale ostatnio zdecydowałam się na dietetyka Panią Kasię Gryko i rozpisała mi dietę bardzo pode mnie! jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superodchudzanie
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natura89
w firmie gdzie zamawiam sobie gotowe posiłki dietering.com wprowadzili na rynek suplementy wspomagajace odchudzanie i zdrowie przedewszystkim ! Vita C jedyna dojelitowa witamina c na rynku Neutra N odkwasza organizm Fat burner spala tkanke tłuszczowa Slim G przyspiesza metabolizm Przetestowałam na razie vita C i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam przetestowałam jeden produkt s seri nutriprofits oczywiście przy ćwiczeniach ( pilates nie lubie sie pocić przy wyczerpujących ćwiczeniach ☺)bez ruchu fizycznego żaden suplement nie pomoże nie oszukujmy się. Po African mango podczas cwiczen pot leci wszedzie tak podkręca metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie najlepszą metodą na odchudzanie jest poznanie swojego organizmu i jego indywidualnych zapotrzebowań. Do takiego spadku kilogramów w bezpieczny sposób trzeba podejść indywidualnie. Bo przecież nikt z nas nie ma takiego samego organizmu. Przy pomocy badania genetycznego, można schudnąć. Też mi się wydawało to absurdalne więc próbowałam sama. Stosowałam diety, które zawsze były obarczone jo-jo, no i suplementy, które są nieskuteczne a z motywacją do diety bywa różnie. Każdy suplement kosztował mnie dwa razy drożej niż cena na opakowaniu ponieważ skutki uboczne o których nie mówi się zupełnie nic mogą zrujnować zdrowie a jest ono bezcenne. Po długim długim czasie postanowiłam powrócić do tematu badania genetycznego. Trafiłam do specjalistów, którzy zalecili realizację takiego badania. Wynik był po 4 tygodniach. Zdefiniował moje nietolerancje pokarmowe i odstawiłam wszystkie produkty, które powodowały problemy z moją przemianą materii. Dzięki temu udało mi się schudnąć i wcale nie było to obarczone wyrzeczeniami . Sukces tkwi w poznaniu przyczyny tycia i jej wyeliminowanu a nie skupianiu się na objawie czyli dodatkowych kilogramach. Pani Dietetyk opracowała indywidualny plan żywieniowy na podstawie wyników badań. Na dodatek na postawie badania określone zostały predyspozycje sportowe więc trening również został skomponowany pod mój organizm. i waga wskazuje już -13kg. Mój sukces zawdzięczam Fundacji Medycyny Stylu Życia. Każda osoba, która się do nich zgłasza zostaje otoczona bardzo indywidualną opieką. Serio. Jestem żywym dowodem na to że są skuteczni. Polecam to absolutnie każdemu. Kontaktować się można pod numerem 22 307 90 61! Spróbujcie się chociaż zapoznać z formą tej pomocy bo to nic nie kosztuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja znowu po wielu próbach i diet jak i suplementacji bez sukcesywnego wyniku bo z końcowym efektem jojo podjęłam się małego wyzwania, do którego podeszłam z początku sceptycznie. Koleżanka poleciła mi Fundację Medycyny Stylu Życia to był strzał w dziesiątkę. Na początku przeprowadzono ze mną bezpłatną konsultacje i już po chwili wiedziałam że jest to inne rozwiązanie niż wszystkie metody które dotychczas stosowałam. Zaczęłam od badania swojego organizmu.Umówiłam się na wizytę i otrzymałam spersonalizowaną pod swój organizm dietę i zalecenia dotyczące nietolerancji pokarmowych, o których nie miałam zielonego pojęcia. Miałam ogromny problem bo 20 kg za dużo, wykonałam badania genetyczne otrzymałam swój indywidualny plan odchudzania poznając przy tym cały swój organizm. Teraz w ciągu 3 miesięcy na wadze 10 kg mniej i jeszcze troche przede mną :) . Nie wierzyłam nigdy że składniki różnych produktów spożywczych mogą być nietolerowane przez mój organizm a jednak widzę zdecydowaną różnicę po odrzuceniu poszczególnych składników.Nie jest to żadna drakońska dieta - a z tym też miałam niestety styczność a ciężko było mi wytrwać. Prawdę mówiąc lepiej zainwestować w swoje zdrowie poprzez badanie organizmu niż wkładać ciągle kase w nieskuteczne diety i suplementacje. Zachęcam bo warto zadzwońcie i zorientujcie się jak wygląda zdrowe i prawidłowe odchudzanie!!! Co jeszcze fajne, w Fundacji również robią badania dla naszych maluszków więc można również zadbać o ich przyszłość i zdrowie Polecam 223079061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjepl
Zaglądajcie na tyje.pl- vademecum odchudzania < Vademecum odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRZYMAM KCIUKI Ja dziś się zalogowałam tutaj bo od jutra też zaczynam dietę. Forum wydaje się być fajne pomocne, a przede wszystkim są osoby na początku, w trakcie i już po. To daje fajny punkt odniesienia co mnie czeka. A tak naprawdę to stwierdziłam, że muszę coś zmienić w swoim życiu już 2 lata temu. Gadam od 2 lat, że się zabiorę i nic, podobnie jak ten gościu https://www.youtube.com/watch?v=OjGXA8rVwHI Cały czas jestem pod wrażeniem, bo nie wiem czy ja bym się odważyła powiedzieć publicznie takie rzeczy. To mnie przekonało, że jak on może, to ja też. No i JUTRO ZACZYNAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będę nudna ale mi również pomógł Foreverslim.Minęło już spora czasu odkąd skończyłam całą kurację .Napiszę tak wahania wagi są w granicach dwóch kilo ale u mnie jest to chyba związane z cyklem.A tak po za tym nadal cieszę się szczupłą sylwetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast tabletek - odpowiednia dieta, zamiast chemicznych wspomagaczy naturalne podkręcanie metabolizmu - zapraszam na tyjepl- porady dla odchudzajacych Vademecum odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już od dłuższego czasu zmagam się z moimi nadprogramowymi kg. zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy trenera i dietetyka, bo sama nie mialam ani pojęcia co robić ani motywacji. Na pomoc przyszedł mi gabinet dietetyczny - https://bodyidea.pl Swietni specjaliści, ja chudnę i nie obaiam się efektu jojo. Trzymam kciuki za wszystkich i za siebie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfunkysmoothiestv
Witam, od kilku lat mam związek z fitnessem. Najważniejsza jest dieta, ale każdy ma inną. ZApraszam na kanał, na którym znajdą Państwo przepisy na koktajle dla siebie m.in. odchudzające https://www.youtube.com/watch?v=tpLl9g5wj7Q&t=16s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/ Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Dodatkowo oprócz schudnięcia to moje zaparcia i niemożność wypróżniania przeszły jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz schudnąć napisz do mnie. Mam genialny środek, przy zdrowym odżywianiu, 5 posiłkach dziennie i 2 litrach wody unikniesz efektu jo-jo. Środek jest bezpieczny, bo wspomaga metabolizm. W ciągu miesiąca możesz schudnąć od 8 do 10 kg. Odezwij się - pkruszewska44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://nplink.net/mRdA1SF9 witajcie . przesylam link super naturalnego specyfiku. tu chodzi nie tylko o kilogramy ale także o wasze włosy i paznokcie . naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Szukam opini na temat odchudzania Bandura ,dostałam dzisiaj ulotkę do skrzynki i widzę ze ma stronę www http://dietetykbandura.pl/ ,to jest babka z okolic Warszawy -wiem ze spotkania organizuje w różnych miejscach w Warszawie i miedzy innymi w Raszynie gdzie ja mieszkam bo tak jest napisane tylko teraz....ktoś miał z nią styczność? ktoś się u niej odchudzał? ja w zeszłym roku coś słyszałam o niej było cos z telewizji ale nie mogę sobie przypomnieć za nic,szukałam w internecie ale nie mogę namierzyć.Jakie efekty? bo wiecie takich firm odchudzających jest duzo tylko czy skuteczne! dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×