Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Za chwile tak jej poleca zęby ze będzie miała też z plastiku wyciagane haha tez ewentualnie na klej Corega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myśle ze "głupi ma zawsze szczęście" , baba przed 40 (nie mam na myśli twarzy) a figurę ma lepsza niż niejedna 20-latka , nie wiek jak z jędrnościa itp ale pisze z tego co widzę przed kamera a przecież jest po 2 porodach i po 30 metabolizm znacznie zwalnia I te paznokcie tez może mieć ok , jedna przyklei raz i sztuczne odpadają z prawdziwymi a taka cukrowa Brendi klei od miliona lat i może mieć zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figurę to ma Chodakowska a ta to kości i sztuczny cyc. Wciagaj dziennie to będziesz taki metabolizm miała WYCHUDZONA NA WIÓR. Co mają porody do tego? Zobacz momy Doriske ma może 2 lata mniej od brandy! !! Jaka ma twarz włosy figurę zęby! O cz ty mówisz dziewczyno TOŻ to chodzaca pr******* i tragedia. A pazury pod spodem nie muszą być najgorsze oke tylko ten plastik który klei wygląda komicznie nie elegancko Jak kot klakier. Porównaj kobiety w jej wieku! Ona kolo nikogo stanąć nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:18 Dla mnie osobiscie Chodakowska wyglada strasznie. Ma twarz jak kon i nie podobaja mi sie az tak umiesnione kobiece ciala, moim zdaniem to wyglada mesko i nienaturalnie. Wysportowana sylwetka tak, ale nie do przesady, ze bicepsy jak u chodzacego na silownie nastolatka. A co do naszej Brandy to do niej pasuje okreslenie: "z tylu liceum z przodu muzeum". Bo faktycznie, jakby ja zobaczyc z tylu to nie jest zle, ona jest szczupla, ma zgrabne nogi i wciecie w talii, ogolnie sylwetka kobieca, ale z przodu tragedia. Te sztuczne cyce wygladajace jak dwie pilki, pomaranczowa pomarszczona skora, zniszczona twarz, szyja, rece, zeby ruina, tipsy i te wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09;43 Dokładnie to miałam na myśli pisząc komentarz "głupi ma zawsze szczęście" ! Brendi jaka jest każdy widzi , miała potencjał ale zniszczyła go solara cycami zaniedbaniem tandeta wiejskoscia , chodziło mi o to ze mimo tych zabiegów to co inne kobiety by zniszczyło ja jako tako trzyna ! Bo co to za porównanie z chodakowska która ćwiczy zdrowo sie odżywia i ma kasę czyli robi wszystko co powoduje ze wyglada sie super (zdrowo i młodo) , a taka brendi która wyniszcza sie totalnie na własne życzenie a mimo to JESZCZE jakoś wyglada (cały czas pisze o figurze , na twarz spuszczam kurtynę milczenia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rozumiem o co chodzi, z Chodakowska mi chodziło o samą Figurę bo twarz tez nie teges ha no i kaaasa -swojego robi. Dlatego podałam przykład Doriski ze można wyglądać równie dobrze po 2 dzieci. Miala potencjał dokładnie, sama się zniszczyła i pogłębia ten proces, zamiast ratować co jeszcze się da. Jest szczupła ale reszta to tragedia. Gdzieś ma w głowie wykreowany styl na cizie i jej nie przegada nikt ze to okropnie wygląda - przetlenione włosy spalona skóra. No fakt Pragnie być kimś w rodzaju Beauty Women lecz daleko jej do tego. Nie zabardzo ma z czym na tym YouTube występować. Doriska bez makijażu wygląda świeżo włosy ma zadbane i tez robi je sama w domu ,ale z głową. Solarium nie jest potrzebne do Super wyglądu Całość zmienia zadbana cera, lśniąca. Ona ma 2 małych dzieci zajmuje się domem sama gotuje, ćwiczy jest kreatywna i Inteligentna. Niestety Brandy ani wyglądu ani inteligencji - po spożyciu % nagrywać. Ma problem ze sobą a figura to nie wszystko niestety. No ale faktem jest Głupia a ma szczęście ze przynajmniej tyłem dobrze wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acc wpadłaś na jutuby i chciałaś zawojować, tak nawojowałaś,ze tylko jeszcze ostatkiem sił udaje Ci się utrzymać uśmiech na twarzy do kamery, bez drinka albo kreski nie dasz rady. Boli Cię porażka jaką odniosłaś, inne dziewczyny się teraz z Ciebie naśmiewają. Te, które komentują to tylko dla zysku, (a może coś wyśle) Karolina poszła w górę, a Ty spadłaś i od ilu już miesięcy stoisz w miejscu? Lepiej nie będzie. Możesz się tylko jeszcze bardziej ośmieszyć przed nami ;D a juz i tak mamy z Ciebie bekę! Widać,że nabijasz reklam maksymalną ilość, ale za chwile nie będzie nikogo, kto obejrzy Twój twór, bo to nie są filmy, to jest żenada i badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, mogła mieć do tej pory przy Karolinie Mysliwic duży kanał, kasy tyle wydała na kosmetyki i wszystko na nic. Trzeba w paczki spakować i rozesłać komentującej garstce :D Wielka paczka była z Miszmaszową i Myśliwiec, ale tamte poszły po rozum do głowy i zostawiły koszmarną Agulinę i pewnie nieźle się teraz obie z niej śmieją buuuua hahahahahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo brawo dla pani wyżej! !!!! Tak to właśnie z nią jest juz sobie psychicznie nie radzi i myśli co tu zrobić na głowie staje, więcej zakupów juz nawet w GARNKU ŁYŻKA MIESZALA I NIC! !! z tego wszystkiego juz kreski wciąga i popija. .. Widać jak ludzoe intersuje jej make up 400 wyświetleń, chalnege tez marnie. .Reklamie próbuje zarobić, Albo dziabnieta z depresji juz wywołuje sensacje WTEDY LUDZOE DLA BEKI WEJDĄ I WYŚWIETLENIA MA !ale dlatego że wchodzą zobaczyć ją pijana a nie ze jest fajna i ma przekaz. Teraz myśli ze jak się nabotoksuje to będzie piękna i będzie robiła makijaże i nie będą jej pisać -"Tys jest stara" itp. Ale botoks nic nie da jak w głowie pustka! Nadal przekazu brak . Osmiesza się bardzo naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bingo Idiotka znów Haul dodała! To już jest poniżej dna to co ona robi. . Pod kamerę 8sc na zakupy maskara. .. Nawet części tego nie zdąży ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecenka w akcji hahahaah Haul na kanale :) NA zęby kasę przeznacz brudasico blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ona nie ma pomysłu na kanał. Zaczęła nagrywać, bo pewnie się nudziła i chciała być jak dziewczyny z kanałów urodowych. No cóż, nie wyszło. Teraz jest tyle kanałów beauty i to prowadzonych przez dziewczyny, które naprawdę znają się na rzeczy i mają coś ciekawego do przekazania, że po prostu ciężko się wybić. Plus jej infantylny styl odpowiedzi na komentarze. Jak widzę "niom", "cio", "hihihihi" i milion wielokropków w KAŻDYM komentarzy napisanym przez 36-letnią babę, to mi słabo. Jak ją traktować poważnie? Jeszcze teraz dobiła mnie tymi różowymi włosami. Ta kobieta po prostu jest w fazie zaprzeczenia i nie dociera do niej, że nie jest już nastolatką. Nie mówię, że ma się ubierać w garsonki, ale przecież można się ubrać modnie, stylowo i adekwatnie do wieku. Ale Candy podoba się najbardziej tandetny i bazarowy styl spalonej na solarium słodkiej idiotki z tlenionymi włosami i cukierkową szminką na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tak naprawde to jest bardzo samotna i mentalnie została w czasach kiedy byla młoda (nie to ze teraz jest jakas okropnie stara)Dzieci to jej tak po drodze wyszły i jakos to sie kula. Mieszkam w uk,czasem doskwiera brak znajonych(nie to ze ich tu nie posiadam) ale kazdy normalny czlowiek pracuje albo jedno pracuje a drugie sie dziecmi (przedszkole ,szkola ,dodatkowe zajecia)i domem zajmuje. Wiec na kontakty towarzyskie jest niewiele czasu o ile chce się spedzac czas z rodziną. Nie wiem jak oni funkcjonują bo to normalne nie jest ze Ona caly czas kreci tylko te filmiki z ktorych i tak nic nie wynika. Acc raczej nie pracuje,zglosila ze pracuje na pol etatu i jej reszte pansywo doklada.Te opowiesci jaka ona uczciwa i jak sie kłamstwem brzydzi są o niej .Powinna powiedziec jestem zakłamaną pustą,leniwą babą ktora mysli tylko o wlasnej doopie i wladnych rozrywkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uważam, jest bardzo dużo sexownych a zarazem eleganckich ubrań, a ona wybiera nadal styl który mogła nosić w wieku 18 lat ,teraz raczej nie wypada. Pomysłu brak a nawet jeśli coś podpatrzy to u niej żaden nowy plan typu Makijaż się nie sprawdzi, bo wszystko robi byle jak i nie estetycznie wręcz nie chlujnie,jej wygląd również taki jest. Rocznikowo ma 37 lat a na siłę próbuje się pokazać jako 20 letnia młodziutka dziewczyna. Jeśli by się ubierala stosownie, miała zadbane włosy, twarz bez tej całej solary Wyglądała by o niebo Lepiej,lecz ona na siłę próbuje się odmładzac jak taka tania laseczka z dyskoteki. Jej mały zasób słów i wiedzy nie pozwala jej się rozwijać na YouTube, a zazdrość jeszcze bardziej ja przystopowuje, i popada w nałogi (gdzieś te nerwy musi wyrzucić ) . Widać że już sama sobie nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomyślcie, że mogłaby zrobić z tego naprawdę fajny kanał. Mieszka w innym kraju i gdyby dobrze to rozplanowała, wyciągnęłaby naprawdę ciekawe tematy. Tylko że ona się nie nadaje do niczego innego niż zakupów i tandetnych makijaży. Jedyne co pokazuje to kolejne galerie handlowe albo w kółko te same sklepy. Jakieś filmy z cyklu życie w UK naprawdę by mnie interesowały, a nie kolejny haul. Ale cicho, nie będę jej podrzucać pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na kolejny filmik z cyklu rozmowy kontrolowane. Ciekawe, o czym będzie tym razem mówić. Pewnie znowu będzie pluć jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Wam się podoba jej nowy kostium na plażę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest tak ze ten co głośno i ciągle w kółko powtarza JA NIE KŁAMIE, JA JESTEM SZCZERA - SZCZERY to na ogół później się okazuje ze są największymi klamczuchami. Ktoś kto nie kłamie nie musi tego podkreślać cały czas, poprostu żyje bez kłamstwa i taka osobę po czasie samemu można odróżnić Czy jest warta zaufania ,czy jednak kłamliwa. To samo jest z ludźmi którzy mówią wszem i wobec JA NIE MAM PIENIĘDZY, JA TO MAM CIĘŻKO ITP i później z każdej strony próbuje coś ugrać - Ten ktory naprawdę nie ma to się nie przyzna bo mu wstyd. No i są jeszcze takie przypadki jak Acc Sztuczne udawanie szczęścia, mądrości, wszech wiedzaca na każdy temat, stwarzajaca pozory kobiety na poziomie, z wysokim statusem społecznym,a tak naprawdę zagubiona Nie dowartościowana zdradzana przez partnera tkwi nadal w tym chorym związku bez miłości, nie umiejca stworzyć normalnej rodziny dzieciom ,szukająca przyjaciół i szczęścia na YouTube, a YouTube dla niej to jest coś na miarę WOW jestem znana, ile ludzi mnie ogląda Pisza mi ze jestem piękna CZYLI JESTEM .. i to jest jej potrzebne jak powietrze do życia ten sztuczny poklask Bo w życiu nie była szczęśliwa tak naprawdę i nawet nie umie dzieciom okazać miłości co widać na filmach. W domu zrobiła z siebie gwiazde i muszą żyć jej SŁAWĄ a ona tylko Zakupy i ciągle przed kamerą nawija. Z dziećmi nie siadzie pograć nawet pewnie w 5 sekund czy eurobiznes - w cokolwiek ,nie pogada jak minął dzień nie pomaga w odrabianiu lekcji, Ona jest zajęta karierą i przecenami. A dzieci to są zauważalne jak nagrywa chalenge to wtedy SPĘDZAJĄ CZAS Z MAMĄ, bo po galeriach jak lata to raczej nie jest super czas dla chłopca 9 letniego lub 12 letniej dziewczynki. Matka tylko szuka co tu kupić pod YouTube a dziewczyna za nią chodzi nawet w przebierlani siedzi jak mamusia mierzy biustonosze, bo we vlogu miała biustonosze a córka siedziała z nią w środku w przymierzlani i napenwo nie wyszła. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga Corega Cosmetic Brandy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś w filmie mówiła ze nie ma vloga bo dzieci rozkaz dały i wymagały UWAGI OD MAMY no i ona się skupiła na dzieciach Candy czytałas kafeterie i gadasz pod kamerę głupoty ,w galerii się skupialas na dzieciach jak szukalas bikini? ?ty juz lepiej nic nie mów bo tylko kłamiesz no okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Corega no za chwilę tak będzie ale ważne ze ma "cycki będzie botoks "wicki " ma i prywatnie piszą z nią i jest to kontakt codozenny a jest ich KILKADZIESIĄT HAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz nawet był jakiś filmik, jak Gracjan bardzo chciał coś Candy pokazać, a ta do niego tak chamsko: "Nagrywam, później" i tak kilka razy. Nie pamiętam, co to było. Chyba na którymś live. No ale coś by się stało, jakby dwie minuty poświęciła dziecku? Okropne babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ona chce bieliznę jako strój ubierać na plażę Trzymajcie mnie Z nią tylko do toszka! !Kaftany i miękkie ściany. A te spodnie to myslalam ze dla Olivi a to dla niej Łooooo no nie poważna, bierze juz byle co byle by kupić i nagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żniw wszystko dla niej dzieciom nic Za 1 funta zegarek synowi kupiła oblesna jest ta baba, samolot zapatrzony w siebie. Juz mogła tego zegarka nawet nie pokazywać. Czuje do niej coraz większą odrazę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bieliźnie się opalac! Nawet przodem nie wypada no ludzoe to koronka sama !ona tak z przed dziećmi na lezaku się położyć chce Amen umarlam. . Poorno sobie na plaży urządzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko dziewczyny.Czy ona tymi pomadkami chleb smaruje?Dzis znowu 6 sztuk:-D , w bieliznie na plazy bedzie sie opalać :-D To już rynce i nogi opadają na jej debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AGA COREGA COSMETIC CANDY BRANDY-wygralas Internety haha! Powiem tylko tyle, ze corka do Niej lgnie. , a ta pusta baba zero reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyła szmineczki scruby do ust, prezenty dla 14 latek lecą żeby je kupić, bo komentrze wtedy są słodkie Ona jest dla mnie prostytutką nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×