Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
No tak, Jasminovaa w porównaniu z Brandy jest nudna. Tyle że ja wolę taką "nudę". Może dla ciebie jest mdła, bo jesteś jeszcze młoda, ja jestem w jej wieku i mam dziecko, więc mi odpowiadają takie kanały. Babeczka spokojna, zadbana mama(!) i naturalnie ładna. Nie potrzebuje wypełniaczy, cudów na głowie i makijażu drag quin żeby wyglądać ładnie. Dla mnie wlasnie nie jest nudna, nudna to jest Szusz, chodzi mi o sposób wypowiedzi, ja nie jestem w stanie słuchac jak ktoś smęci. To że ktoś jest spokojny, nie równa się że jest nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.29 Dobre co nie! Trochę się nameczylam złapać sreena jak otwierala ta jape Ale się udało Rozj***la system hahaahah Przecenka ty sobie zęby zrób a nie Kurfa botks! !!!!! Fuuuuj twój oddech jest na bank świeży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaah Kurfa laski Ona ma Zaj -fajnego dentystę jak jej tak ząbki robi pewnie dentysta z przeceny ahahahhaahah Nie wiem po co mówi ze wyleczylam ząbki i oh i ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ýyyyyyy matko boska ,dziura na dziurze pewnie z tyłu same korzenie ona cała jest jak pr***no! Włosy twarz i te zęby o mamo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P/r/u/c/h/n/o mi zakodowali haahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat o Miszmaszowej znowu skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.R.Ó.C.H.N.I.C.A RULEZZZZZZZZZZZZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalka się poradziła siarki ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara Purchawa :-D pieńki w gębie :-D Na bank wciąg/a"cukier" Toc ona za chwile się rozpadnie taka skorodowana:-D Jak ona ma takie co w buzi to co ona musi miec za syf na dole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież te "bloopersy" to praktycznie ten filmik z tagiem o piosenkach. LOL. Zresztą nigdy jej bloopersy nie są śmieszne. Po prostu wrzuca wszystkie wycięte bzdury jak leci i myśli, że to zabawne? No nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasminova przynajmniej nie straszy wyglądem. Ładna kobieta. I normalna, dlatego powinna trzymać się z daleka od tej patologii ACC. Może się jeszcze rozkręci, bo jest jeszcze trochę zagubiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasminova zagubiona raczej nie, sądzę że ma głowę pełną, bo wiadomo jakie ma problemy. ACC to w doopie ma wszystko, stąd ten jej "luz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasminovaaa barabetka bardzo pożałuje znajomości z Candy, ale widac nie potrafi się sama wybic i myśli, że ta ją pociągnie....pewnie,ze pociągnie, na dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bloopers. Tak, ACC kompletnie nie zna tego znaczenia. Wstawiła kolejny pociety filmik z piosenkami. Byle było więcej badziewia na jej kanale... Ona widocznie wstawiając filmiki też jest na solidnej bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tam. Ja sądzę że Jasminova ma ACC głęboko, ale przecież nie powie jej tego wprost. Obie są małymi kanałami i dopóki Acc nie zrobiła jej jeszcze krzywdy, to Jasminova nagle jej nie wygarnie, ale swoje o niej już na pewno wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha na dole juz ma pleśń :) ZĘBY POGNITE A ONA O BOTOKSIE w kółko wtf. Ten jej bloopers no to tak pocięty film tego niby tagu z piosenkami nic śmiesznego! Dla mnie tylko tragiczne jest to ILE JEJ TO NAGRYWANIE CZASU ZAJMUJE to jest nie do pomyślenia dla mnie, ona ma 2 dzieci dom przecież w domu jest zawsze kupa roboty z dziećmi lekcje trzeba odrobić itp. .Zauważyłam że dodaje odp na komentarze o 2 nad ranem czasem To kiedy ona śpi? NO TAK LOTY PO CUKRZE to i dwa dni pędzi na pełnym gazie, a potem odsypia i ma te wory pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do Jasminovej to taka skromna miła dziewczyna, ona totalnie do Acc nie pasuje, ma swoje problemy z dzieckiem na inny świat a Acc tego nie pojmie bo ona ma wszystko w doopie więc co tu dużo mówić. Paczkę jej szybko poslala to teraz tamta kontakt jako taki ma z grzeczności, to będzie coś na zasadzie myśliwiec. Zauważyłam że Acc lubi młode blondynki hahahahaah Zaraz soe kolo takich kręc***aczuszki wlazenie e d**e! Czy ona nie jest Les? Ukryte pragnienia? Dlatego ja tak Myslwiec do dziś boli? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma czas, bo do pracy to chyba tylko na papierze chodzi, dzieciom jakiegoś gotowca odgrzeje i może siedzieć i pieprzyć do kamery przez pół dnia, a przez resztę odpisywać na komentarze i pisać ze swoimi widzkami na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona nie jest Les? Ukryte pragnienia? Dlatego ja tak Myslwiec do dziś boli? ? *********** haha, może coś w tym jest, chyba lubi ładne blondynki, a Myśliwcowej z głowy to chyba nigdy nie wyrzuci :D Swoją drogą, na moje oko obie dziewczyny są wyjątkowo ładne jak na te paszkwile których pełno na you tubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy to spędza życie przed kamerką i z telefonem. Ona jest tak nieszczęśliwa, że nie traktuje you tube jako odskoczni od codzienności, tylko prędzej odskocznią dla niej jest sprzątnięcie mieszkania, czy zajęcie się dziećmi, a you tube to całe jej zycie. Nie chciałabym takiej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo tak jej "wicki " to jej cały swiat. Beauty guru! Z sianem na głowie, zmechacone popalone włosiska, sucha twarz zniszczona i te zęby prochenka Taki ktoś chce być kimś i udzielać porad kosmetycznych oraz makijazowych. . Niech jeszcze poleci sztoczeke do zębów i pastę napewno kupi ktoś z jej polecenia hahahaah Z tym ze ona na bank zębów nie myje bo tam same dziury to jak ma to myć, by się z bolu poskladala jadąc szczoteczka po korzeniach no ochydna, ona ma wszystko zapuszczone i nie zadbane WSZYSTKO! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ona ma z brwiami? Ma tysiąc pomad, 2 tys. szczoteczek do brwi, milion żeli do brwi, a nad oczami jakieś nieopierzone ledwie widoczne kreski! Tego brwiami nie da się nazwać. Na co ona kupuje te kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomyślcie sobie jakie ona musi mieć paznokcie, jak non stop klei te sztuczne plastikowe szpony. U niej wszystko się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.22 Masz rację! YouTube Facebook instagram to jej życie całe od rana do wieczora. . Niby ma firme ale wydaje mi się ze tylko przykrywka kiedyś pracowała tam coś sprzatala a teraz faktury ma zerowe i ma z państwa kasę pokazuje że dochodu ma zero wiec oni jej płacą a ona ledwie slipia otworzy to zasiada i nagrywa. Jak ja pamiętam moja mamę w jej wieku to się łapie za głowę jaka ona jest tragiczna zero odpowiedzialności. A jej dzieci na bank z opiekunka zostają hahahaha Kurfa na bank! !!! Same w domu są! Opiekunka by była zaraz w filmie! Prukfa klamliwa! Jej od cukru juz się w d***e pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jej brwi to tez jakieś bez polotu. Początek maja i to na tyle haha a ona nawet ich nie wyrysowuje ,naciapie tej farbki na przod brwi i robi taka imitacje Że niby one są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona po cukrze to nie tylko opiekunki widzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie paznokcie nie dostają powietrza tam jest grzybica na bank bo ciągle są przyduszone klejem i tymi chińskimi pazurami z plastiku. Kurfa CHODZACA SPLESNIALA PROCHNICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawiano gr**** bankowo na boku i zalicza, jej to nie interesuje Hajs się ma zgadzać. A to co oni tworzą to nie jest związek,to tak jakby malolaty właśnie 15 letnie ZMYWAM Z TOBĄ! A POTEM KARTECZKI WRZUCAJĄ SOBIE I WYZNANIA MIŁOSNE haha Dwa barany oni są uposledzeni i to fest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzybica, ano. Jak już nie może mieć swoich pazurów, to powinna zrobić sobie u kosmetyczki żele. Nie twierdzę że po nich paznokcie są piękne, ale jesli jest to zrobione profesjonalnie, to na pewno nie wda się grzybica i inne syfy, bo żel jako płyn przylega maxymalnie do płytki paznokciowej. Tego niestety nie można powiedzieć o tym g*****e co ACC nosi na pazurach. Taki klej nigdy nie złapie dokładnie całego sztucznego szpona, zawsze znajdzie się jakaś minimalna przestrzeń gdzie dotrze woda czy inne płyny i pod sztucznym szponem mamy piękne pole do zaatakowania przez grzyby. Swoje pazury ma już pewnie tak popleśniałe, że teraz to już chyba wręcz musi zaklejać je żeby ludzi nie straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ona ma wszystko na połatane albo na klej albo Wypchane czymś hehe Wszystko juz sztuczne ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×